تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: کلید اسرار(تجربیات خودتون رو از کسایی بگین که ظلمی در حق بقیه کردن و بعدا سزای کارشون رو دیدن.باشد که درس عبرت بشه برای همه ما)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

از پیج خانم نوین..

دوران كارشناسي استادي داشتيم به نام دكتر قائم مقام فراهاني خدا رحمتش كند چند سال پيش به رحمت خدا رفت ...اين بيت شعر تكه كلام هميشگي ايشون بود وازهمون موقع اويزه گوش من شد امروز با شنيدن ماجرايي دوباره ياد اين شعر افتادم....
    امير رو از بچگي ميشناختم به نوعي همبازي منو وعلي بودن ويه خونه ويلايي بزرگ داشتند وقتي دبستاني بودن پدرشون تو تصادف مرد وپدربزرگشون شد قيم،،،به سال نكشيده اون خونه ويلايي رو فروخت ويه واحد اپارتمان تو همون محل خريد بهونه اش هم اين بود كه ميخوام براشون سرمايه گذاري كنم ولي نشون به اون نشون كه چند وقت همه رو فروخت و بچه ها رو بردكرج!تمام دارايي هم خرج خودش و بقيه بچه هاش كرد مادر امير هميشه نفرينشون ميكرد كه پول يتيم خوردن نداره اينا به روز سياه ميشينن!در حالي كه خيلي هم خوشبخت بودن وسال ها گذشت تا اينكه امروز شنيدم پدربزرگه كه تا ماه پيش سالم وسرحال بوده سكته قبلي ومغزي باهم كرده ولمس كامل شده بچه هاش بعد يك هفته بردنش خونه سالمندان ولش كردن،، پنج ماه قبل تك دخترش خودسوزي ميكنه و پدربزرگ يه كم مشاعرش رو از دست ميده تو همين حين پسر كوچيكه كه معتاد هم هست ازش وكالت تام گرفته و همه چي رو به نام خودش ميكنه انگار كه علت سكته اش همينا بود مادر امير بود هر چند دير ولي تاوان اه بچه هاي مظلوم منو پس داد...
    ومن ياد استاد مرحوم واين تيكه كلامش افتادم
    اه دل مظلوم به سوهان ماند....
    كاش هيچكدوم از ما دل كسي رو نشكنيم
    سلام آقای بادی گارد ,بادی گارد من میشی؟ تاپیک خیلی خوبی زدی من کاملا به این قضیه ایمان دارم که از هر دست بدی از همون دست میگیری و چیزی به اسم اخرت یک چیز مسخره ساخته ذهن انسانه فکر کن مثل هیتلر ملیون ها انسان رو بکشی بعد بری جهنم مارها نیشت بزنن حالا مارها نیش بزنن مگه درد و رنج اون آدمها کم میشه ,بگذریم در زندگی خودم وا طرافیانم زیاد این موضوع رو دیدم مثلا تو خیابون با یه راننده دعوام شد از ماشین پیاده شدم و داد و بیداد کردم یه جای دیگه یه راننده دیگه واسه من پیاده شد و دادو فریاد کرد(واسه همین میگم بیا بادی گارد من شو) یا موقع رانندگی هر موقع به دیگران راه دادم راننده های دیگه به من راه دادن,اما در اطرافیان کسانی که پول مردم رو خوردن زیاد دیدم به خاک سیاه نشستن,اصولا این جمله همیشه تو ذهن من هست که مال مردم اگه در زندگیت باشه زندگیت رو سیاه میکنه,نمنوش رو هم خیلی زیاد دیدم ,من چون لاستیک فروشی دارم و این شغل مقدس اکثرا نسیه هست حساب و کتاب آدمها رو زیاد دیدم و همچنین چون به خاطر دنبال رفتن و شکایت وارد زندگیشون شدم بدبختی رو تو زندگیشون دیدم,یکی از دوستان که سنش بالا بود و تازگی فوت کرد به من میگفت اگه به کسی بدهکار شدی و نیتت این باشه بهش پس بدی یه جور پول به دستت میاد که خودت باور نکنی,واقعا گل گفت من اصلا دسته چک ندارم همه خریدهام رو با اعتبارم انجام میدم و همیشه سعی میکنم تا اونجایی که میتونم به موقع بدهکاریم رو بدم چون هم واسه خودم اعتباره و هم برکت به زندگی آدم وارد میشه,حالا نمونه دیگش رفیق خود من بود که تو خوردن پول مردم استاد بود الان زندانه زنش خیابونی شده و بچه هاش سرگردان,یا دایی خود من اومدجنگلی که سهم ورثه بود رو سند گرفت و حق ورثه رو خورد الان پسرش دهنشو صاف کرده و یک بار زندان رفته و این دایی ما کلی پول بدهکاریش رو داره میده ,همه عذاب ها و پاداش ها در همین دنیاست
    Last edited by aryamehr1368; 15-04-2020 at 16:12.

2. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام آقای بادی گارد ,بادی گارد من میشی؟ تاپیک خیلی خوبی زدی من کاملا به این قضیه ایمان دارم که از هر دست بدی از در همین دنیاست
    والا یکی باید بادیگارد خود من بشه
    یکی از اقوام ما با یه اقای وکیلی شریک شد و کشتارگاه راه انداختتن. ایشون سر اقای وکیل کلاه گذاشت. ابشون تو یه جوب نرفت و شراکت بهم خورد. گذشت و روزگار چرخید تا اینکه این فامیل ما ورشکست شد و خونه زندگیشو فروخت و اجاره نشین شد . بیچاره سرطان گرفت. الان حالش خوب شده البته. پسرش هم یک سال افتاد زندان
    خلاصه چوب خدا صدا نداره

4. این کاربر از body_guard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام آقای بادی گارد ,بادی گارد من میشی؟ تاپیک خیلی خوبی زدی من کاملا به این قضیه ایمان دارم که از هر دست بدی از همون دست میگیری و چیزی به اسم اخرت یک چیز مسخره ساخته ذهن انسانه فکر کن مثل هیتلر ملیون ها انسان رو بکشی بعد بری جهنم مارها نیشت بزنن حالا مارها نیش بزنن مگه درد و رنج اون آدمها کم میشه ,بگذریم در زندگی خودم وا طرافیانم زیاد این موضوع رو دیدم مثلا تو خیابون با یه راننده دعوام شد از ماشین پیاده شدم و داد و بیداد کردم یه جای دیگه یه راننده دیگه واسه من پیاده شد و دادو فریاد کرد(واسه همین میگم بیا بادی گارد من شو) یا موقع رانندگی هر موقع به دیگران راه دادم راننده های دیگه به من راه دادن,اما در اطرافیان کسانی که پول مردم رو خوردن زیاد دیدم به خاک سیاه نشستن,اصولا این جمله همیشه تو ذهن من هست که مال مردم اگه در زندگیت باشه زندگیت رو سیاه میکنه,نمنوش رو هم خیلی زیاد دیدم ,من چون لاستیک فروشی دارم و این شغل مقدس اکثرا نسیه هست حساب و کتاب آدمها رو زیاد دیدم و همچنین چون به خاطر دنبال رفتن و شکایت وارد زندگیشون شدم بدبختی رو تو زندگیشون دیدم,یکی از دوستان که سنش بالا بود و تازگی فوت کرد به من میگفت اگه به کسی بدهکار شدی و نیتت این باشه بهش پس بدی یه جور پول به دستت میاد که خودت باور نکنی,واقعا گل گفت من اصلا دسته چک ندارم همه خریدهام رو با اعتبارم انجام میدم و همیشه سعی میکنم تا اونجایی که میتونم به موقع بدهکاریم رو بدم چون هم واسه خودم اعتباره و هم برکت به زندگی آدم وارد میشه,حالا نمونه دیگش رفیق خود من بود که تو خوردن پول مردم استاد بود الان زندانه زنش خیابونی شده و بچه هاش سرگردان,یا دایی خود من اومدجنگلی که سهم ورثه بود رو سند گرفت و حق ورثه رو خورد الان پسرش دهنشو صاف کرده و یک بار زندان رفته و این دایی ما کلی پول بدهکاریش رو داره میده ,همه عذاب ها و پاداش ها در همین دنیاست
    سلام
    جالبه چطور به آخرت اعتقاد ندارید ولی معتقد به بازار مکافات عمل و برکت در زندگی هستید ؟ خوب اگر همه چیز در این دنیا هست چه کسی و یا چه نیروی هوشمندی این کار رو انجام میده ؟این برکت تو زندگی از طرف کی انجام میشه ؟مگه میشه همه مجازات ها دراین دنیا انجام بشه ؟ بعد ما از کجا بفهمیم که این اتفاقات مجازات فلان عمله؟ اونایی که سالم زندگی می کنند و حق هیچ کس رو نمی خورند ولی به انواع بلایا و امراض دچار می شوند چی؟ چطور اشخاصی مثل هیتلر و مانند او با این همه جنایت ممکنه فقط در این دنیا مجازات میشند؟

6. این کاربر از soroori2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

یه سرباز ساده و جدیدالورود اومده بود پادگان ، گروهان ما . بعد من خواستم از این آشخوری بکشم نگهبانی رو به اسم این انداختم . فرداش گفتن اون نگهبان بوده خسته س و منو به جاش بردن میدان تیر سلاح سنگین

8. 2 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام
    جالبه چطور به آخرت اعتقاد ندارید ولی معتقد به بازار مکافات عمل و برکت در زندگی هستید ؟ خوب اگر همه چیز در این دنیا هست چه کسی و یا چه نیروی هوشمندی این کار رو انجام میده ؟این برکت تو زندگی از طرف کی انجام میشه ؟مگه میشه همه مجازات ها دراین دنیا انجام بشه ؟ بعد ما از کجا بفهمیم که این اتفاقات مجازات فلان عمله؟ اونایی که سالم زندگی می کنند و حق هیچ کس رو نمی خورند ولی به انواع بلایا و امراض دچار می شوند چی؟ چطور اشخاصی مثل هیتلر و مانند او با این همه جنایت ممکنه فقط در این دنیا مجازات میشند؟
    جواب اولین سوال:مکافات هیچ ربطی به آخرت نداره از نظر من چه اعتقاد داشته باشی چه نه مکافات اعمال خودت رو میبینی حالا چه خوب چه بدپ
    سوال دوم :چه کسی این نیرو رو میده اینجا حتما باید گفت یه چیز نادیده که همه قدرت ها دست اونه به اسم خدا خدای نادیده ,همون خدایی که بیشتر ثروت کره زمین رو میده دست یک عده همون خدایی که تمام صفاتش با انسان یکیه همون خدایی که عبادتش اختیاریه ولی از راهش کج بشی جهنم سوزان برات مهیاست,بیشتر از این دموردش خواستی بیا دایرکت بیشتر بگم برای مسولین سایت مشکل پیش میادپ
    سوال سوم:همون جواب سوال دومپ
    سوال چهارم :از کجا بفهمی کدام مجازات مال کدومه متوجه سوال نمیشم مجازات خودت یا دیگران؟پ
    سوال پنجم و ششم:اونی که سالم زندگی کرده و مریض شده چه ربطی به مکافات داره هزارجور بلا سر یک انسان میاد که ممکنه یکیش مریضی باشه مگه تو زندگی کسی هستی بدونی واقعا سالم بوده؟یا مگه هر بلایی سر کسی بیاد مکافات عملشه؟اصولا برای هیتلر چه مجازاتی در نظر گرفته شده در جهان آخرت؟آتش مار زنگی؟حالا این مجازات های اخروی میتونه خون ملیونها انسان رو برگردونه؟میتونه جونشون رو که ناقص شده برگردونه؟میتونه زجری که کشیدن و سالهای عمرشون که باترس و مرگ و بدبختی همراه بود جبران کنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

توی بیمارستان فیروز آبادی دستیار دکتر مظفری بودم روزی از روزها دکتر مظفری ناغافل صدایم کرد اتاق عمل و پیرمردی را نشان‌دادن که باید پایش را بعلت عفونت می بریدیم. دکتر گفت که این بار من نظارت می کنم و شما عمل می کنید.

به مچ پای بیمار اشاره کردم که یعنی از اینجا قطع کنم و دکتر گفت: برو بالاتر...
    بالای مچ را نشان دادم و دکتر گفت برو بالاتر... بالای زانو را نشان دادم و دکتر گفت برو بالاتر... تا اینکه وقتی به بالای ران رسیدم دکتر گفت که از اینجا ببر. عفونت از این جا بالاتر نرفته.

لحن و عبارت " برو بالاتر " خاطره بسیار تلخی را در من زنده میكرد. خیلی تلخ.

دوران کودکی همزمان با اشغال ایران توسط متفقین در محله پامنار زندگی میکردیم. قحطی شده بود و گندم نایاب بود و نانوایی ها تعطیل. مردم ایران و تهران به شدت عذاب و گرسنگی می کشیدند که داستانش را همه میدانند.

عده ای هم بودند که به هر قیمتی بود ارزاق شان را تهیه میکردند و عده ای از خدا بی خبر هم بودند که با احتکار از گرسنگی مردم سودجویی میکردند.

شبی پدرم دستم را گرفت تا در خانه همسایه مان که دلال بود و گندم و جو می فروخت برویم و کمی از او گندم یا جو بخریم تا از گرسنگی نمیریم. پدرم هر قیمتی که می گفت همسایه دلال ما با لحن خاصی می گفت: برو بالاتر... برو بالاتر...

بعد از به هوش آمدن پیرمرد برای دیدنش رفتم. چقدر آشنا بود وقتی از حال و روزش پرسیدم گفت :
    - بچه پامنار بودم. گندم و جو میفروختم. خیلی سال پیش. قبل از اینکه در شاه عبدالعظیم ساکن بشم...

دیگر تحمل بقیه صحبت‌هایش را نداشتم. خود را به حیاط بیمارستان رساندم. من باور داشتم که از مکافات عمل غافل مشو
    گندم از گندم بروید جو ز جو

اما به هیچ وجه انتظار نداشتم که چنین مکافاتی را به چشمم ببینم.

"دکترمرتضی عبدالوهابی "استاد آناتومی دانشگاه تهران_

11. 2 کاربر از body_guard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

حدود یه سال پیش یه جایی مشغول به کار شدم. ظرف یک هفته کار و یاد گرفتم و کارفرما از کارم راضی بود. یکی از همکارام که 8 ماه بود اونجا مشغول شده بود تازه کار دستش اومده بود و یاد گرفته بود. امامن زود یاد گرفتم و همین باعث ترسش شد که مبادا جای اون رو بگیرم. خلاصه با یکی دیگه همدست شد و هر دو نفر عوضی زیرابم رو زدن و بدجوری ابروی من رو بردن. تو محل کار بدجور بهم تیکه مینداختن و میچزوندنم. البته اون موقع متوجه منظورشون نبودم و بعد از اخراج فهمیدم که یه سری از حرفهاشون چه دلیل داشت و برخی کارها رو برای چی انجام میدادن. خیلی بد ضایع شدم. به طرز بدی ابروی منو بردن. تازه امروز فهمیدم هر دو تاشون اخراج شدن. هر دو کثافت رو انداختن بیرون. اره داداش دنیا گرده. از هر دست بدی از همون دستم هم میگیری.

- - - Updated - - -

حدود یه سال پیش یه جایی مشغول به کار شدم. ظرف یک هفته کار و یاد گرفتم و کارفرما از کارم راضی بود. یکی از همکارام که 8 ماه بود اونجا مشغول شده بود تازه کار دستش اومده بود و یاد گرفته بود. امامن زود یاد گرفتم و همین باعث ترسش شد که مبادا جای اون رو بگیرم. خلاصه با یکی دیگه همدست شد و هر دو نفر عوضی زیرابم رو زدن و بدجوری ابروی من رو بردن. تو محل کار بدجور بهم تیکه مینداختن و میچزوندنم. البته اون موقع متوجه منظورشون نبودم و بعد از اخراج فهمیدم که یه سری از حرفهاشون چه دلیل داشت و برخی کارها رو برای چی انجام میدادن. خیلی بد ضایع شدم. به طرز بدی ابروی منو بردن. تازه امروز فهمیدم هر دو تاشون اخراج شدن. هر دو کثافت رو انداختن بیرون. اره داداش دنیا گرده. از هر دست بدی از همون دستم هم میگیری.

- - - Updated - - -

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

مالک مغازه من نزول خوره ,شنیدم حق خیلی ها رو خوردن راست و دروغ با خودشون,سنی هم نداره به 50 نرسیده تازگی شنیدم سرطان گرفته و معدش رو برداشتن

14. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •