تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: آزمایشگاه یا بیمارستانی طرف قرار داد با تامین اجتماعی در تهران هست که هزینه آزمایش کامل (چکاپ) رایگان یا خیلی ارزان برام تمام بشه؟

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

14 آزمایشگاه یا بیمارستانی طرف قرار داد با تامین اجتماعی در تهران هست که هزینه آزمایش کامل (چکاپ) رایگان یا خیلی ارزان برام تمام بشه؟

سلام

آزمایشگاه یا بیمارستانی طرف قرار داد با تامین اجتماعی در تهران هست که هزینه آزمایش کامل (چکاپ) رایگان یا خیلی ارزان برام تمام بشه؟ باید هر چه زودتر یک آزمایش خون و ادرار کامل با تمام فاکتورها بخصوص برای خون رو بدم و دفترچه تامین اجتماعی مشاغل آزاد رو تازه گرفتم. آزمایشگاه تخصصی یا بیمارستانی که این آزمایش‌ها رو انجام بده و دفترچه تامین اجتماعی رو قبول کنه هست که برم و کل آزمایشات رایگان باشه یا حداقل مبلغ رو از من بگیرن؟
    اگر فهرستی از این بیمارستان ها یا آزمایشگاه‌ها رو می شناسید لطفا بفرمائید که زودتر آدرس و تلفنش رو داشته باشم و نزدیکترین رو انتخاب کنم که برم برای آزمایش.

ممنون

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام چرا بیمارستانهای خود تامین اجتماعی نمیرید؟رایگانه

فقط فکر کنم باید نوبت بگیرید تویه سایتشون
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 2 کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام؛ بله منم رایگان یا با حداقل هزینه منظورم بود. ممنونم

5. این کاربر از Free Spirit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام، در سایتی که لطف کردید لینک دادید نوبت گرفتم و امروز صبح زود رفتم اونجا. برخورد مسئول پذیرش افتضاح، وحشتناک و طلبکار بود که چرا یکبار دیگه می خوست حرفشو تکرار کنه؛ چون تو اون شلوغی متوجه من من کردنش نشدم! رفتم پشت دستگاه نوبت دهی و کد ملی رو چند بار وارد کردم و بعدا معلوم شد چون بار اولم هست که به این مراکز تامین اجتماعی میام دستگاه کد ملی رو نشناخته و باید برم ته صف و رزرو اینترنتی هم بی فایده بوده! با خودم گفتم باشه اینجا مراکز تامین اجتماعی هست و چون رایگانه برخورد و فرهنگشون همینه. دفترچه تامین اجتماعی رو دادم به مسئول طلبکار پذیرش؛ گفت این دفترچه پولیه!!؟ دیگه اعصاب نداشتم و دفترچه رو گرفتم و برگشتم و الان می خوام برم یک کلینیک و آزاد ویزیت بشم. باید برم شعبه یا کارگزاری بیمه بپرسم اگر این دفترچه بیمه مشاغل آزاد پولیه؛ چرا ماهی 44 هزار تومان برای این دفترچه می خواهید بگیرید. شاید دفترچه بیمه های تامین اجتماعی اجباری شامل مزایایی مثل رایگان حساب کردن در مراکز و بیمارستانهای تامین اجتماعی هست و دفترچه درمان بیمه های اختیاری و مشاغل آزاد اینطور نیست. نمی فهمم پس این دفترچه رو واسه چی به من دادن؛ وقتی مرکز تامین اجتماعی میگه این رایگان نیست و پولیه. اینطوری باشه مراکز غیر تامین اجتماعی هم قبولش نمی کنن. شاید مستمری هم که قراره بیست سال دیگه به من ماهیانه بدن به پول امروز چیزی حدود 200 - 300 هزار تومن در ماه باشه!!! فاجعه است.

7. این کاربر از Free Spirit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام، در سایتی که لطف کردید لینک دادید نوبت گرفتم و امروز صبح زود رفتم اونجا. برخورد مسئول پذیرش افتضاح، وحشتناک و طلبکار بود که چرا یکبار دیگه می خوست حرفشو تکرار کنه؛ چون تو اون شلوغی متوجه من من کردنش نشدم! رفتم پشت دستگاه نوبت دهی و کد ملی رو چند بار وارد کردم و بعدا معلوم شد چون بار اولم هست که به این مراکز تامین اجتماعی میام دستگاه کد ملی رو نشناخته و باید برم ته صف و رزرو اینترنتی هم بی فایده بوده! با خودم گفتم باشه اینجا مراکز تامین اجتماعی هست و چون رایگانه برخورد و فرهنگشون همینه. دفترچه تامین اجتماعی رو دادم به مسئول طلبکار پذیرش؛ گفت این دفترچه پولیه!!؟ دیگه اعصاب نداشتم و دفترچه رو گرفتم و برگشتم و الان می خوام برم یک کلینیک و آزاد ویزیت بشم. باید برم شعبه یا کارگزاری بیمه بپرسم اگر این دفترچه بیمه مشاغل آزاد پولیه؛ چرا ماهی 44 هزار تومان برای این دفترچه می خواهید بگیرید. شاید دفترچه بیمه های تامین اجتماعی اجباری شامل مزایایی مثل رایگان حساب کردن در مراکز و بیمارستانهای تامین اجتماعی هست و دفترچه درمان بیمه های اختیاری و مشاغل آزاد اینطور نیست. نمی فهمم پس این دفترچه رو واسه چی به من دادن؛ وقتی مرکز تامین اجتماعی میگه این رایگان نیست و پولیه. اینطوری باشه مراکز غیر تامین اجتماعی هم قبولش نمی کنن. شاید مستمری هم که قراره بیست سال دیگه به من ماهیانه بدن به پول امروز چیزی حدود 200 - 300 هزار تومن در ماه باشه!!! فاجعه است.
    کلا همه چیزایی که گفتی هست و من بحثی ندارم فقط می خوام بگم اون بیمه تامین اجتماعی که شرکتها و ... رد میکنن و عرف محسوب میشه و تهشم قراره مستمری بدن الان ماهیانه حدود 510 هزار تومن هست (مجموع پولی که کارمند و کارفرما باید بدن به بیمه)
    برای همین اگه بیمه شما 44 تومن میگیره باید بینی داستانش چیه

9. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

بیمارستان اما م خمینی

11. این کاربر از ابر_حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

کلا همه چیزایی که گفتی هست و من بحثی ندارم فقط می خوام بگم اون بیمه تامین اجتماعی که شرکتها و ... رد میکنن و عرف محسوب میشه و تهشم قراره مستمری بدن الان ماهیانه حدود 510 هزار تومن هست (مجموع پولی که کارمند و کارفرما باید بدن به بیمه)
    برای همین اگه بیمه شما 44 تومن میگیره باید بینی داستانش چیه
    سلام، بیمه من "مشاغل آزاد" است و پایین ترین نرخ رو انتخاب کردم (12 درصد سهم بیمه گذار یعنی من و 2 درصد دولت که میشه 14 درصد). ماهی 188 هزار تومان مبلغ حق بیمه من هست به اضافه 44 هزار تومان برای دفترچه درمان که میشه 232 هزار تومان ماهیانه. امروز رفتم یک درمانگاه که بیمه تامین اجتماعی رو قبول می کنه ولی کاملا درمانگاه تامین اجتماعی نیست. ویزیت آزادش 21 تومن بود و با این دفترچه درمان من که 12 درصدی هستم شد 12 تومن (تقریباً نصف شد) که قابل قبول و سهم بیمار یا فرانشیز هم هست و من متوجه این قوانین هستم. ولی نکته‌آی که گلگی داشتم این بود که صبح امروز رفته بودم درمانگاه که تابلو تامین اجتماعی بالاش هست و قاعدتا این نوع مراکز تامین اجتماعی رایگان هست ولی متصدی بی لیاقت اونجا به من میگه این دفترچه پولیه و ویزیتش 4 هزار تومانه. (به اضافه شلوغی بخاطر رایگان بودن، برخورد بد پرسنل که سه مورد رو ظرف چند دقیقه درباره خودم و دیگران دیدم و احتمال بسیار زیاد پزشکان و پرسنل با دانش کم، سرویس ضعیف در ارائه خدمات به بیمار). خب من نمی فهمم این چه نوع مرکز درمانی تامین اجتماعی هست که رایگان نیست و به من میگه این دفترچه پولیه؟ در حالیکه تو یه درمانگاه دیگه این دفترچه رو قبول کرده و تقریبا هزینه ویزیت نصف برای من افتاد. الان هم در سایت نوبت گیری تامین اجتماعی برای آزمایشگاه جستجو کردم سه تا جا بیشتر نداره. یکی که بیمارستانه تو جاده کرجه و اگر بخواهم صبح باید سه صبح پا شم برم و دو تای دیگه کلینیک هستن که احتمال زیاد جای درب و داغونی مثل همین جایی هست که امروز اول صبح رفتم. یعنی هیچ بیمارستان درست و حسابی مثل میلاد برای من نیاورد و انگار نیست. اگر هزینه فرانشیز و سهم بیمار رو خودمون بدیم و یه جایی که یکم بیشتر احترام به بیمار میزارن بهتره تا بریم یه جایی که اسمش رایگانه ولی بهمون بگن این دفترچه پولیه؟!!!؟ و توهین و اهانت هم با حال مریض بهمون بشه. نمی دونم شاید من تازه بیمه تامین اجتماعی گرفتم زیاد وارد نیستم و نمی دونم سیستم استفاده چطوریه ولی فکر نکنم زیاد اشتباه گفته باشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

تو این مملکت دیگه هیچی ارزون یا رایگان نیست. همین که حق استفاده از اکسیژن رو پولی نکردن باید خدا رو شکر کنیم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •