تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمای ارتقا سیستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

14 راهنمای ارتقا سیستم

سلام به همه دوستان عزیز می خواستم من رو در مورد ارتقای سیستم کمک کنید.اول می خوام بدونم نقاط ضعف و قوتش چیه و بعد هم پیشنهاد بدین که در مورد سیستمی با این مشخصات کدوم قطعات رو ارتقا بدم و قطعات جایگزین رو بهم معرفی کنید.در ضمن استفاده من از کامپیوتر تماشای فیلم و.. و کار با نرم افزار آفیس و وب گردی و گاهی انجام بازی است. در مورد بودجه هم شما یک بودجه پایین تا متوسط رو با توجه به شرایط بازار در نظر بگیرید

Mother Board: gigabyte technology Co.ltd.g41mt-s2(socket 775)

CPU:Intel Pentium E5500@2.80GHz

Graphics:Generice Non-PnP Monitor(1360*768@60 Hz) IntelG41Express Chipset (Gigabyte)

Hard: 465GB SAMSUNG HD503HI ATA Device(SATA)

RAM:2/00 GB Single-channel DDR3 @ 399 MHz(6-6-6-15)
    Last edited by K-Mohammad96; 03-12-2019 at 17:10.

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز می خواستم من رو در مورد ارتقای سیستم کمک کنید.اول می خوام بدونم نقاط ضعف و قوتش چیه و بعد هم پیشنهاد بدین که در مورد سیستمی با این مشخصات کدوم قطعات رو ارتقا بدم و قطعات جایگزین رو بهم معرفی کنید.در ضمن استفاده من از کامپیوتر تماشای فیلم و.. و کار با نرم افزار آفیس و وب گردی و گاهی انجام بازی است. در مورد بودجه هم شما یک بودجه پایین تا متوسط رو با توجه به شرایط بازار در نظر بگیرید

Graphics:Generice Non-PnP Monitor(1360*768@60 Hz) IntelG41Express Chipset (Gigabyte)

سلام
    یه کارت گرافیک 2 گیگ مثل:
    ASUS GeForce GT 710-SL 2GB GDDR5
    سی پی یو هم یه Q9550 بنداز
    رم هم یه 4 اضافه کن کنار این 2 گیگ بشه 6 گیگ ddr3 با باس 1333
    یه هارد ssd 128 گیگ هم برای بوت ویندوز بگیر
    یه ویندوز 10 نسخه 64 بیتی شرکت پرنیان نسخه اینترپایر هم بگیر
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

ممنون از راهنمای تون فقط میتونید تخمین بزنید این سیستم پیشنهادیتون چند در میاد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام مشکل اصلی مادربورد هست که مناسب نیست. (جدای از این بحث که سوکت 775 قدیمی شده)
    الان یه گرافیک متوسط - حذف این رم و خرید دو تا رم 4 گیگ و عوض کردن هارد با یه ssd یا همرمان هر دو کنار هم و همینطور یه cpu دسته دوم Core 2 Duo E8600 تاثیر متوسطی رو سرعت تون داره. انتظار زیادی نداشته باشید. شاید الان گرافیک حدود 400 (بسته به نوع) رم (تا 350 دوتاش رو هم) ssd (حدود 600 تا 700) و cpu هم حدود 300 براتون خرج داشته باشه (البته cpu رو خیلی خیلی خیلی دست بالا گفتم. مجموعا 1700 تا 1800. همه این ها بستگی به انتخاب هاتون داره. حتی با 1200 هم می تونید سیستم رو حسابی جمع و جور کنید. باید تو دیوار دنبال قطعات باشید که فراوون هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •