تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: گلو درد مزمن

آخر فروم باز Amin_0913's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ( اصفهان)

پيش فرض گلو درد مزمن

سلام

من از ابتدای سال 98 هر ماه یک بار دچار گلو درد و عفونت میشم و خوب طبق معمول دکترا آنتی بیوتیک و ... میدند

این دفه عفونت گلوم بسیار زیاد بود و رفتم متخصص داخلی عفونی و ایشون باز هم آنتی بیوتیک دادن( 2 تا 6.3.3 همزمان در یک روز و قرص پنی سیلین وی 500) و گفتند بدنت ضعیف شده (سیستم ایمنی) و گفت اگه خوب نشدی ازمایش خون بدید vcaab و igg توتال

حالا نمیدونم مشکل چیه؟

من عکس رادیولوژی (سی تی اسکن نه ) از سینوسهام گرفتم و و دکتر عمومی گفت سیسنوس هام درگیری زیادی داره

من علائمی دارم قبل از چرک گلوم معمولا اینهاس
    1- عرق شبانه قسمت فوقانی سینه ام
    2- سردرد شدید بالای ابروهام
    3-گرفتگی بینی سمت راستم

راستی متخصص گوش و حلق و بینی رفتم ایشونم هم گفتند بینیت یکم انجراف داره و مشکل گلو دردت واسه رفلاکس معده است

نمیدونم دیگه چیکار کنم

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

راستی متخصص گوش و حلق و بینی رفتم ایشونم هم گفتند بینیت یکم انجراف داره و مشکل گلو دردت واسه رفلاکس معده است
    این مورد رو پیگیری کنید مشکل اسید معدتون برطرف بشه منم همچین مشکلی داشتم گلو درد و سرفه بسیار بعد از بیدار شدن که علتش همون ریفلاکس معده بود
    ان شالله به راحتی مشکلش حل میشه خیالتون راحت

3. این کاربر از akpa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام

من از ابتدای سال 98 هر ماه یک بار دچار گلو درد و عفونت میشم و خوب طبق معمول دکترا آنتی بیوتیک و ... میدند

این دفه عفونت گلوم بسیار زیاد بود و رفتم متخصص داخلی عفونی و ایشون باز هم آنتی بیوتیک دادن( 2 تا 6.3.3 همزمان در یک روز و قرص پنی سیلین وی 500) و گفتند بدنت ضعیف شده (سیستم ایمنی) و گفت اگه خوب نشدی ازمایش خون بدید vcaab و igg توتال

حالا نمیدونم مشکل چیه؟

من عکس رادیولوژی (سی تی اسکن نه ) از سینوسهام گرفتم و و دکتر عمومی گفت سیسنوس هام درگیری زیادی داره

من علائمی دارم قبل از چرک گلوم معمولا اینهاس
    1- عرق شبانه قسمت فوقانی سینه ام
    2- سردرد شدید بالای ابروهام
    3-گرفتگی بینی سمت راستم

نمیدونم دیگه چیکار کنم
    سلام

من علائم مشابهی داشتم، دکترم لوزه سومم رو جراحی و خارج کرد. الان مشکلی دیگه ندارم. راستی یه چیز دیگه. من پیش متخصص داخلی هم رفتم اول یه آنتی بیوتیک داد و گلودرد و سرفه م بعد 1 هفته کاملا قطع شد و بعد جراحی کردم.

5. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلاممن از ابتدای سال 98 هر ماه یک بار دچار گلو درد و عفونت میشم و خوب طبق معمول دکترا آنتی بیوتیک و ... میدنداین دفه عفونت گلوم بسیار زیاد بود و رفتم متخصص داخلی عفونی و ایشون باز هم آنتی بیوتیک دادن( 2 تا 6.3.3 همزمان در یک روز و قرص پنی سیلین وی 500) و گفتند بدنت ضعیف شده (سیستم ایمنی) و گفت اگه خوب نشدی ازمایش خون بدید vcaab و igg توتالحالا نمیدونم مشکل چیه؟من عکس رادیولوژی (سی تی اسکن نه ) از سینوسهام گرفتم و و دکتر عمومی گفت سیسنوس هام درگیری زیادی دارهمن علائمی دارم قبل از چرک گلوم معمولا اینهاس1- عرق شبانه قسمت فوقانی سینه ام2- سردرد شدید بالای ابروهام3-گرفتگی بینی سمت راستمراستی متخصص گوش و حلق و بینی رفتم ایشونم هم گفتند بینیت یکم انجراف داره و مشکل گلو دردت واسه رفلاکس معده استنمیدونم دیگه چیکار کنم
    .
    سلام
    عفونتهای مکرر شما حاکی از چند چیز هست :
    1- وجود شما در اماکن آلوده بااحتمال سرایتِ بالا مثل بیمارستان , مطب دکتر , مترو , اتوبوس , مکانهای شلوغ مثل بازار و غیره
    2- رعایت نکردنِ جدیِ بهداشت از جانبِ شما یعنی دست دادن و روبوسی , صحبت با دیگران از فاصله ی کمتر از یک متر , دست زدن به دهان و بینی چشم با دستهای نشسته , لمس اشیاء آلوده با انگشتان دست مثل دکمه های خودپردازها و کارتخوانها و آسانسورها و دستگیره های اتوبوسها و تاکسی و مترو و غیره
    3- دراز کشیدن با شکم پر که بسیار خطرناکه و باعث صدمه دیدن دریچه ی انتهای مری با اسید معده میشه و باعث برگشتِ غذای در حال هضم به مری و گلو میشه و کلی مشکلات به وجود میاره مثل زخم شدنِ مری و بالای معده و حتی سرطان خصوصاً برای کیانی که دخانبات و الکل و مواد مخدر مصرف میکنند و کسانی که غذاهای شور و هله هوله دار و مضر میخورند مثل سوسیس و کالباس و پیتزا و پفک و چپس و غذاهای رستورانی و سرخ کردنی و غذاهای سوخته مثل انواع گوشت کبابی سوخته .
    4- چیزی که بیشتر مردم ازش غافلند اینه که خوردن غذاهای شیرین و شکردار لاعث افزایش شدید عفونت میشه چون باکتریها با فراوانیِ قند و شکر در بدن , به شدت قوی میشن و تکثیر میشند
    برای همینه که کسانی که خیلی نوشابه و شیرینی میخورند جوشهای چرکی میزنند که علت فعالیت شدیدِ باکتریهای عفونت زا در داخلِ بدن و زیر پوست هست

5- آنتی بیوتیکِ زیاد بسیار بسیار خطرناک هست و باعث مصونیت باکتریخای خطرناک به آنتی بیوتیکها میشه . همین مسئله سومین عامل مرگ و میر بین انسانهاست (مرگ بر اثر عفونتِ غیر قابل علاج ) . (عامل اول و دوم , بیماریهای قلبی و انواع سکته هست )

.
    =============================
    شما و همه ی مردم بایستی چند کار مهم انجام بدند برای پیشگیری و همچنین برای علاج بیماریهای گوارشی و بیماریهای عفونی :
    .
    1- هرگز با شکم پر دراز نکشید . اگر بعد از غذا خوابتون میگیره بایستی نشسته روی مبل یا کنا؟ دیوار بخوابید تا بدنتون از 45 درجه بیشتر نخوابه تا غذای داخل معده نخوره به دریچه ی بالای معده که همون دریچه ی انتهای مری هست . حتی بچه های سه چهار ساله هم باید این رو رعایت کنند وگرنه از همون بچگی , مری و معده شروع میکنه به صدمه دیدن
    .
    2- پرخوری بسیار خطرناکه چون باعث رسیدن غذا به دریچه ی بالای معده و شروع مشکلاتش میشه . به جای پرخوری باید هر دفعه به اندازه ی یک پیش دستی غذا خورد ولی تعداد دفعات غذا خوردن رو افزایش داد
    .
    3- خوردن نمک زیادی باید فوراً متوقف بشه چه برای بیماران چه مردم سالم . یعنی هم درمان هست و هم پیشگیری
    به غذاها اصلاً نمک نزنید . سر سفره فقط کمی نمک بزنید . بعد از چند ما دیگه عادت میکنین به غذای کم نمک و ازش لذت میبرید و دیگه غذای مردم رو دوست ندارید میگین شور هست براتون
    .
    پرونده ی سَمهای خوشمزه ای مثل نوشابه و پیتزا و ساندویچ وکباب کوبیده مغازه ها و زولبیا و بامیه و سایر شیرینی ها و پفک و چپس و کالباس و سوسیس رو تا ابد ببندید . وقتی که عقل با علم و دانش قوی بشه اونوقت دل کندن از این چیزها براتون بسیار آسون و حتی لذت بخش میشه
    یعنی میریسید به مرحله ای از علم و دانش که لذت میبرید از نخوردنِ غذاهای خوشمزه ی مُضر . درحالیکه مردم عادی لذت میبرند از خوردنشون و نمیتونند ازشون دل بکنند چون معتاد شده اند به طعمشون و بوی اون سمهای خوشمزه
    .
    ادامه دارد ,,,
    .

P
    ====================================
    دوستان , به نفعتون هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی هم آسایش و آرامش هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا إن شاء الله .
    چند نمونه :
    ===================================
    میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    توصیه های مهم امنیتی
    قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر

.
    برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی
    .
    .

7. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •