تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: مشکلات رابطه دوستی با جنس مخالف در دانشگاه

داره خودمونی میشه afshin.npps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

14 مشکلات رابطه دوستی با جنس مخالف در دانشگاه

سلام دوستان
    دوستی با جنس مخالف در دانشگاه چه مشکلات و محدودیت هایی داره؟لطفا اگه کسی در این زمینه تجربه ای داره بگه.ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

کسی نظری نداره؟

داره خودمونی میشه aidin.x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

سلام راستش رو بخوای معایبش بیشتر از مزایاش هست.

اگر شرایط ازدواج رو نداری و حداقل چند سال دیگم نخواهی داشت بهتره دور دوستی رو خط بکشی حالا بهت میکم چرا. ببین یه مواردی پیش میاد که نمیتونی بعدا جمعش کنی .
    یکی مسئله ی حیثیتی هست که اگر با یکی تو دانشگاه باشی بعد یمدت انگشت نما میشی و اگر بهر دلیلی رابطتتون خراب شه اونوقت تو ذهن بقیه آدم خاکستری نشون میدی.
    دومین مورد مورد اینه تمرکزت رو میگیره و مانع بدی برای درس خوندنت میشه و خودت میدونی استادا رحم ندارن.
    سومین مسئله اینه که دوره دانشجویی باید یه پولی ته جیبت باشه و مجبوری پولت رو صرف فنجون قهوه و بستنی و هدیه و ... برای دختره کنی تازه یچیزیم قرض بگیری.
    پنجمین مشکلش اینه که اگر ادامه تحصیلتون به هر دلیلی با هم نباشه و شهر دیگری برین همین دوری کار خودشو میکنه و طرف میتونه راحت قیدتو بزنه و بره با کسی دیگه.
    در کل نظرمو میخوای دوستی جالب نیست وقتتو بذار روی یه آدمی که خانوادش در جریان آشناییت قرار بگیرن و اگر دیدی خوبه بتونی حداقل با برنامه ریزی اقتصادت و ... رو درست کنی و بری بگیریش.

4. 5 کاربر از aidin.x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

سلام راستش رو بخوای معایبش بیشتر از مزایاش هست.

اگر شرایط ازدواج رو نداری و حداقل چند سال دیگم نخواهی داشت بهتره دور دوستی رو خط بکشی حالا بهت میکم چرا. ببین یه مواردی پیش میاد که نمیتونی بعدا جمعش کنی .
    یکی مسئله ی حیثیتی هست که اگر با یکی تو دانشگاه باشی بعد یمدت انگشت نما میشی و اگر بهر دلیلی رابطتتون خراب شه اونوقت تو ذهن بقیه آدم خاکستری نشون میدی.
    دومین مورد مورد اینه تمرکزت رو میگیره و مانع بدی برای درس خوندنت میشه و خودت میدونی استادا رحم ندارن.
    سومین مسئله اینه که دوره دانشجویی باید یه پولی ته جیبت باشه و مجبوری پولت رو صرف فنجون قهوه و بستنی و هدیه و ... برای دختره کنی تازه یچیزیم قرض بگیری.
    پنجمین مشکلش اینه که اگر ادامه تحصیلتون به هر دلیلی با هم نباشه و شهر دیگری برین همین دوری کار خودشو میکنه و طرف میتونه راحت قیدتو بزنه و بره با کسی دیگه.
    در کل نظرمو میخوای دوستی جالب نیست وقتتو بذار روی یه آدمی که خانوادش در جریان آشناییت قرار بگیرن و اگر دیدی خوبه بتونی حداقل با برنامه ریزی اقتصادت و ... رو درست کنی و بری بگیریش.
    ممنون از اینکه در بحث تاپیک شرکت کردید من هم با شما تا حد زیادی هم عقیده هستم و مشکل از اونجا ناشی میشه که منم دوست دارم مثل دیگران که دوست دختر دارند منم دوست دختر داشته باشم

6. این کاربر از afshin.npps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

ممنون از اینکه در بحث تاپیک شرکت کردید من هم با شما تا حد زیادی هم عقیده هستم و مشکل از اونجا ناشی میشه که منم دوست دارم مثل دیگران که دوست دختر دارند منم دوست دختر داشته باشم
    بیخیال سینگلی رو طی کن پادشاهی کن (پیشنهاد منه هم وقتتو نمیگیره هم اینکه راحتی خودتو تضمین میکنی فشارم به هیچکس نمیاد)
    با دختر بچرخ بگو بخند کن ایستگاه کن مشکلات جنسیتو رفع کن البته اگ رضایت داشت و فی سبیل الله توافقی کنار اومد ولی از جیبت مایه نذار پشیمون میشی
    اگ واعقا طرف رو دیدی برات میمونه ادم هست رابطتتون عین الان همه چاه توالت نی زندگیتو توش میبینی جدیش کن انشالله خیره!
    مارم عروسیت دعوت کن

8. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه aidin.x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

یچیزی بهت بگم این ارتباطا یجورایی سرمایه گذاری حساب میشه . ( وقتت، پولت، آرامشت، احساست و... ). معذرت میخوام اگر صرفا بحث جنسی مطرحه که باید بنظرم باید سعی کنی بجای پاک کردن صورت مسئله بیای یه فکر اساسی و یه برنامه ریزی دقیق برای آیندت داشته باشی.
    اگر نه میخوای واقعا یکی تو زندگیت باشه و نیاز روحی داری با دوستی بهش نمیرسی. کسی که دوست تو میشه دوست ده نفر قبل و بعد توام میشه و اگر این وسط دلت بلرزه و پابندش بشی اونوقت خودتو تو بد مخمصه ای میندازی.
    اگر هم صرفا واسه اینه همه دوست دختر دارن منم داشته باشم باید بگم اولا همه رو با خودت مقایسه نکن ببین نیازت شخصی خودت چیه و چطور میشه مسئله رو درست حلش کرد. دوما سعی کن درباره خودشناسی مطالعه کنی که خیلی مبحث بدرد بخوری هست و واقعا زندگی آدمو تغییر میده.
    Last edited by aidin.x; 19-01-2020 at 12:49.

10. 4 کاربر از aidin.x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

از همه کسانی که در این تاپیک نظر گذاشته اند صمیمانه تشکر می کنم

12. این کاربر از afshin.npps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

بیخیال سینگلی رو طی کن پادشاهی کن (پیشنهاد منه هم وقتتو نمیگیره هم اینکه راحتی خودتو تضمین میکنی فشارم به هیچکس نمیاد)
    با دختر بچرخ بگو بخند کن ایستگاه کن مشکلات جنسیتو رفع کن البته اگ رضایت داشت و فی سبیل الله توافقی کنار اومد ولی از جیبت مایه نذار پشیمون میشی
    اگ واعقا طرف رو دیدی برات میمونه ادم هست رابطتتون عین الان همه چاه توالت نی زندگیتو توش میبینی جدیش کن انشالله خیره!
    مارم عروسیت دعوت کن
    آفرین فقط تهش خودتو خوب لو دادی

نشون دادی که هدفت چیه

گفتی مار هستم. یعنی شما مارید؟! ای خوش خط و خال

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

نشون دادی که هدفت چیه

گرگ بودن خز شده داداش
    مار خوبه قوی تر از گرگه!
    میخزه خف میکنه رو زمین خلاصه سایلنته خوبه
    اینم بگم من هدفی ندارم من انجامش میدم تا نشونه گیری

15. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

نشون دادی که هدفت چیه

گرگ بودن خز شده داداش
    مار خوبه قوی تر از گرگه!
    میخزه خف میکنه رو زمین خلاصه سایلنته خوبه
    اینم بگم من هدفی ندارم من انجامش میدم تا نشونه گیری
    لطفا از بحثهای غیر مرتبط با موضوع تاپیک خودداری کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •