تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: نرم افزار تشخیص چهره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض نرم افزار تشخیص چهره

سلام
    میخام برای احراز هویت مراجعه کنندگان از وب کم استفاده کنم و نیازی به ارائه کارت و ... نباشه
    برای این منظور جستجو کردم و به نرم افزار Luxand FaceSDK رسیدم، حالا چطور میشه از این نرم افزار استفاده کرد؟ نرم افزار بهتری برای استفاده هست؟
    تنها کاری که باید نرم افزار بکنه اینه که چهره را به یه عدد تبدیل کنه، حالا اگه بشه مثل بارکد خوان اون عدد در فیلدی وارد بشه که خیلی خوبه
    سپاس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام
    میخام برای احراز هویت مراجعه کنندگان از وب کم استفاده کنم و نیازی به ارائه کارت و ... نباشه
    برای این منظور جستجو کردم و به نرم افزار Luxand FaceSDK رسیدم، حالا چطور میشه از این نرم افزار استفاده کرد؟ نرم افزار بهتری برای استفاده هست؟
    تنها کاری که باید نرم افزار بکنه اینه که چهره را به یه عدد تبدیل کنه، حالا اگه بشه مثل بارکد خوان اون عدد در فیلدی وارد بشه که خیلی خوبه
    سپاس
    سلام به جز نرم افزار به سخت افزار هم نیاز دارید و با یه وب کم کیفیت پایین و بدون تکنولوژی نمی تونید.

این کاری که شما می خواید انجام بدید حتی تو خارج کشور هم در حد آزمایشی هست. اجازه بدید اگر بتونم شرکتی رو بهتون معرفی کنم که با نصب یه چیپ برچسبی و یه گیت کار شناسایی رو براتون انجام بده. می گم اگر بتونم و فرصت کنم شماره تماسشون رو پیدا کنم.

تو آمازون هم نگاه کنید چنین دستگاه هایی هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام، ممنون از پاسختون
    الان با یک وب کم و همین نرم افزار که گفتم احراز هویت اتفاق میفته؛ اما میخام شماره شناسایی افراد به صورت اتوماتیک در فیلد نرم افزار اصلی (مثلا اکسس) قرار بگیره و نیازی به تایپ نباشه... حتی اگه قابلیت کپی پیست هم داشته باشه بازم خوبه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام، ممنون از پاسختون
    الان با یک وب کم و همین نرم افزار که گفتم احراز هویت اتفاق میفته؛ اما میخام شماره شناسایی افراد به صورت اتوماتیک در فیلد نرم افزار اصلی (مثلا اکسس) قرار بگیره و نیازی به تایپ نباشه... حتی اگه قابلیت کپی پیست هم داشته باشه بازم خوبه
    سلام

متوجه شدم پس مشکلتون فقط خروجی روی نرم افزار هست. در این زمینه اطلاعاتی ندارم. اتفاقا سوالتون رو تو بخش خوبی پرسیدید. امیدوارم دوستان برنامه نویس یه راهنمایی بکنن.
    موفق باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •