تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: نویز خط کمک

اگه نباشه جاش خالی می مونه Khazuk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    شیراز - زرهی

پيش فرض

مرسی از نظرت من مشکل پرش لینک ندارم ولی همینکه اون یکی خط روشن میشه لینک من میپره و حتما باید مودم خاموش روشن کنم تا دوباره وصل بشه
    گاهی اوقاتم مثلا شب تا صب روشن باشه مودم صبحش قطع میشه باید خاموش روشن کنم تا دوباره وصل بشه کلا ثبات نداره
    در مورد upnp میشه توضیح بدی به چه دردی میخوره جز گزینه ها هست که فعال بکنی یا غیر فعال ولی نمیدونم برای چیه
    UpNp اگر فعال باشه مودم بیشتر از 24 ساعت یا بیشتر روشن باشه ( تو همه مدلای تیپی لینک شاید اینجور نباشه) از طریق کامپیوتر و مرورگر نمیتونی وارد صفحه مودم بشی و باید مودم خاموش روشن کنی ولی اگر غیره فعال بشه چند روز هم که مودم روشن باشه با browser یا همون مرورگر راحت وارد صفحه مودم میشی

2. این کاربر از Khazuk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

LMA

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

برای من هم حدود 8 ماهی هستش هی لینکم میپره حالا نمیدونم بخاطر نویز هستش یا از طرف خودشون قبل از اون 1 بار هم قطعی نداشتم ولی الان پشت سر هم یهو 10 دقیقه هی قطع و وصل میشه ولی مثلا گاهی پیش میاد یهو 1 هفته بدون قطعی میشه برای همین شکم به اینه که از طرف خود مخابرات هستش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

UpNp اگر فعال باشه مودم بیشتر از 24 ساعت یا بیشتر روشن باشه ( تو همه مدلای تیپی لینک شاید اینجور نباشه) از طریق کامپیوتر و مرورگر نمیتونی وارد صفحه مودم بشی و باید مودم خاموش روشن کنی ولی اگر غیره فعال بشه چند روز هم که مودم روشن باشه با browser یا همون مرورگر راحت وارد صفحه مودم میشی
    چه جالب من همیشه فکر میکردم مودم من مشکل داره آخه دیده بودم این اتفاق بعد از مدتی صفحه مودم باز نمیشد مرسی از توضیح مفیدت

5. این کاربر از LMA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •