تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید روتر - خیلی فوری

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض راهنمایی برای خرید روتر - خیلی فوری

سلام دوستان

قصد خرید یک روتر دارم. محدودیت قیمت هم تا 1 تومن. حتما برند خوب و معروف باشه.

انتظاراتم :

1- بشه بهش هارد وصل کرد و از طریق وای فای به اطلاعات هارد دسترسی داشته باشم. (پس حتما برند خوبی باشه که هارد آسیب نبینه)

2- مودم الانم که 2730u از برند دی لینک هست خیلی برد ضعیفی داره. می خوام بیشتر خونه مثل پذیرایی رو پوشش بده. (فاصله اتاق (محل مودم) تا پذیرایی حدود 15 متر)

3- تنظیماتش ساده باشه.

راستش این مدل رو دیدم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظرتون چیه؟ اصلا این انتظارات من رو برآورده می کنه؟

برندش خوبه؟

چرا آنتن وایرلس نداره؟

هارد رو می تونه وایرلس کنه؟

ممنون از همه دوستانی که محبت می کنن و راهنمایی می کنن.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بنظرم اگه هدف شما از اضافه کردن یک روتر، فقط ایجاد فضای اشتراک گذاری فایل است بهتره از دستگاه ذخیره‌ساز متصل به شبکه (NAS) سرنام Network-Attached Storage استفاده کنید.

همچنین برای پوشش بیشتر فضا میتونید از یک مودم دیگه که بلااستفاده است، استفاده نمایید و با اتصال آن به مودم اصلی خود، رنج شبکه هوایی خود را افزایش دهید.

- هر دیسکی را که به شبکه خود متصل کنید، اگر شبکه شما پوشش هوایی توسط هر دستگاهی داشته باشد، قابلیت دسترسی به دیسک از طریق وایرلس محیا می شود.
    روتر مورد نظر شما دارای آنتن های داخلی بوده و به همین علت، آنتنی بر روی آن مشاهده نمی کنید، بله با این مدل میتوان دیسک USB را در شبکه کابلی و وای فای به اشتراک گذاشت.

3. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

بنظرم اگه هدف شما از اضافه کردن یک روتر، فقط ایجاد فضای اشتراک گذاری فایل است بهتره از دستگاه ذخیره‌ساز متصل به شبکه (NAS) سرنام Network-Attached Storage استفاده کنید.

همچنین برای پوشش بیشتر فضا میتونید از یک مودم دیگه که بلااستفاده است، استفاده نمایید و با اتصال آن به مودم اصلی خود، رنج شبکه هوایی خود را افزایش دهید.

- هر دیسکی را که به شبکه خود متصل کنید، اگر شبکه شما پوشش هوایی توسط هر دستگاهی داشته باشد، قابلیت دسترسی به دیسک از طریق وایرلس محیا می شود.
    روتر مورد نظر شما دارای آنتن های داخلی بوده و به همین علت، آنتنی بر روی آن مشاهده نمی کنید، بله با این مدل میتوان دیسک USB را در شبکه کابلی و وای فای به اشتراک گذاشت.
    ممنون از این همه اطلاعات کامل.

بسیار عالی بود راهنمایی تون.

فقط فکر کنم برای من که یه کاربر ساده خونگی هستم NAS خیلی زیادی باشه.

نظرتون راجع به این مدل یعنیEA4500 چی هست؟ آیا خیلی قدیمی و داغونه؟ یا در حد افزایش برد و اشتراک گذاری هارد مناسبه؟

می خوام بهش هارد وصل کنم و با وای فای گوشی بهش وصل شم و فیلم ببینم. همین.

توضیح تون هم عالی بود واقعا. دیگه الان شما صاحب نظری. بیشتر راهنماییم کن لطفا.

5. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دستگاه خوبی هست
    اگه دیسک و پورت شما USB3.1 باشه بهتر میشه یا اینکه اگر سرعت بجای 450مگابیت، 900مگابیت یا بالاتر بود، بهتر میشد
    اما این دستگاه بنظرم میتونه تا حدودی نیازهای شما را برطرف کنه، هرچند یک دستگاه کامپیوتر نیز که دیسک اون روی شبکه به اشتراک گذاشته باشید همین امکان را به شما خواهد داد.

7. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

دستگاه خوبی هست
    اگه دیسک و پورت شما USB3.1 باشه بهتر میشه یا اینکه اگر سرعت بجای 450مگابیت، 900مگابیت یا بالاتر بود، بهتر میشد
    اما این دستگاه بنظرم میتونه تا حدودی نیازهای شما را برطرف کنه، هرچند یک دستگاه کامپیوتر نیز که دیسک اون روی شبکه به اشتراک گذاشته باشید همین امکان را به شما خواهد داد.
    تشکر فراوان. بسیار عالی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

دوست من بهتره روتری رو بخری که از چیپست براد کام توش استفاده شده باشه در این صورت بهترین پوشش را خواهی داشت من 4500 رو داشتم چنگی به دل نمیزنه پوشش وای فای خوبی نداره حتی مدل 1900ac هم دارم اونم زیاد جالب نیست الان خودم از dsl-ac88u استفاده می کنم محشره هم امکانات خوبی داره هم اوپن سورسه میشه روش یمج نصب کنی و .... بهتره از ایسوس بگیری روتر بی‌سیم و دوبانده ایسوس مدلRT-AC56U

10. این کاربر از yakooza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

در ضمن اگر میخوایی هم قابلیت مودم دی اس ال داشته با شه هم روتر بازم سراغ ایسوس برو یکی از قابلیت های خوبش اینه که دانلود مستر داره یعنی هارد رو رو مودم وصل می کنی به وسیله خود مودم بدون کامپیوتر دانلود می کنی این اپشن رو هیچ کدوم از این برندها به جز ایسوس کنسول ساده و کار امدی هم داره چیپست براد کام فراموش نشه

12. این کاربر از yakooza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •