تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: چرا پینگ فرق میکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

خط شما الان روی 3.7 مگابیت هست. زیر چهار مگابیت. تازه نویز هم دارید و SNR خط شما زیر ده هست و احتمال قطعی زیاد.
    بله راست میگید نویز گیر اضافه کردم به خطم snr شد 118 که فکر کنم 11 میشه یا 10
    از این بالاتر نمیره فکر کنم علتش وجود پریز برق در کنار خط مون باشه
    البته دارم جمع آوری میکنم خطمو از مخابرات
    ولی تو اینترنت مطالب خوبی خوندم میگفتن بر اساس کشش خطتون اینترنت بگیرید با این اوصاف خط من بین 3 مگ با 4 مگ کشش داره؟
    مودمم قدیمیه تاثیری ممکنه داشته باشه؟ رو سرعت اینا یا نه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

اگه بتونی از سر خط ورودی به ساختمان هم تست بگیری خیلی بهتره چون متوجه میشی مشکل از سیم کشی داخل ساختمان هست یا از بیرون از ساختمان

4. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

LMA

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

بله راست میگید نویز گیر اضافه کردم به خطم snr شد 118 که فکر کنم 11 میشه یا 10
    از این بالاتر نمیره فکر کنم علتش وجود پریز برق در کنار خط مون باشه
    البته دارم جمع آوری میکنم خطمو از مخابرات
    ولی تو اینترنت مطالب خوبی خوندم میگفتن بر اساس کشش خطتون اینترنت بگیرید با این اوصاف خط من بین 3 مگ با 4 مگ کشش داره؟
    مودمم قدیمیه تاثیری ممکنه داشته باشه؟ رو سرعت اینا یا نه؟
    به نظر من کابل تلفن (کابل آیفون از این مسی ها که چند زوجی هستن) بخرید و از کابل کشی داخل ساختمون جدا کنید خط رو. کابل رو هم از جایی رد کنید که از کنار هیچ کابل برقی رد نشه.
    نویز بستگی به شرکتی که از اون اینترنت میخرید هم داره. من از پارس آنلاین اینترنت خریدم حتی یک مگابیت رو به زور کشش داشت. شرکت اینترنتی رو عوض کردم و از شاتل (و حتی های وب) گرفتم رو همون خط شش مگابیت رو به راحتی بهم میده!

6. این کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

LMA

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوست عزیز سلام

بیخود هزینه نکنید شما ظاهرا از مرکر مخابراتی خیلی دورید با توجه به میرایی 54 که تو مودم زده.اگر فاصله تون زیاده هیچ تاثیری نداره که از کدام شرکت بخرید.همینطور که مودم تخمین زده تا 3 مگ بیشتر کشش نداره خطتون و بهتره به گزینه های دیگه فکر کنید مثلا فیبر یا وایرلس یا سیمکارت

8. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

LMA

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

دوست عزیز سلام

بیخود هزینه نکنید شما ظاهرا از مرکر مخابراتی خیلی دورید با توجه به میرایی 54 که تو مودم زده.اگر فاصله تون زیاده هیچ تاثیری نداره که از کدام شرکت بخرید.همینطور که مودم تخمین زده تا 3 مگ بیشتر کشش نداره خطتون و بهتره به گزینه های دیگه فکر کنید مثلا فیبر یا وایرلس یا سیمکارت
    فاصله حدود 2.9 کیلومتره با مرکز مخابراتی تو یک سایت نوشته بود فاصله 3 کیلومتر تا 8 مگابیت سرعت میشه گرفته بشه ولی این نصف 8 مگابایتم نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

دوست عزیز سلام

دور که هستیم حدود 3 کیلومتر نمیدونم عکس زیر اعتبار داره یا نه ولی اگه داشته باشه باید من حداقل 4 مگ بتونم بگیرم تا چند روز دیگه از یک شرکت دیگه اینترنتم وصل میشه شاید تغیر کرد شایدم نه اگه بهتر شد وضعیتم اینجا اعلام میکنم
    Last edited by LMA; 14-11-2019 at 16:27.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

بالاخره جمع آوری انجام شد وضعیت نویز خطمم بهتر شد کشش خطم رفت بالاتر

من یک مشکلی دارم هنوز اگه کسی مشکلش مشابه من بود کمک کنه لطفا

خونه ما دوتا خط داره که هر دو از اینترنت جداگانه دارن هر دو از کنار هم میگذرن یکی به صورت مستقیم وصل شده به اینترنت یکی به صورت جدا زمانی که ADSL اون خط خاموشه وضعیت خطه من اینیه که تو تصویر بالا میبینید که خوبه همه چیز با در نظر گرفتن اینکه من 3 کیلومتر از مرکز مخابراتی دورم

ولی همینکه اینترنت اون یکی خط روشن میشه خط من نویز میگیره و پهنای باندم میاد پایین و وضعیتم میشه این

حتی نویز گرفته ی خط الانه من از سرویس دهی مخابرات خیلی بهتره مخابرات منطقه ما دزده به تمام معنا بود تقریبا تابستان سال پیش بود
    اون موقعه نمیفهمیدم از تنظیمات مودوم و ...
    اینترنت 8 مگابایت گرفتم به من سرعت 350 کیلیوبایت دانلود میداد درخواست پشتیبانی دادم به من گفت خط شما نویز داره مشکل از شماست نویز گیر وصل کنید و ...
    اون موقعه برام مهم نبود اصلا زیاد پیگیری نکردم الانم کاری نکردم واقعا فقط درخواست جمع آوری دادم اینترنتم از طرف صبانت وصل شد هنوزم داخل شهر ما اینترنت قطعه

ولی برام این مشکل عجیبه این دوتا خط چرا باید به هم ربط داشته باشن اصلا؟ چرا اون روشن میشه نویز میگیره خط من چیکار کنم؟ با همین من میتونم بسازم حوصله دردسر ندارم ولی دلیلش خیلی دوست دارم بدونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

هرچقدر کاربرای dsl بیشتر بشن، چون سیگنال بیشتری از بستر عبور میکنه در نتیجه نویز هم بیشتر میشه و کیفیت سرویس همه افت میکنه
    چند وقت پیش یه مقاله میخوندم از تجربه vdsl یک فرد در انگلستان
    وقتی سرویس رو تازه گرفته بود 140 مگابیت مکس ریت خطش بود، ولی وقتی همسایه هاهم سرویس گرفتن کشش خطش تا 70،80 مگابیت پایین رفت
    البته اگه مخابرات از تجهیزات و عایق بندی مناسب استفاده کنه این مشکلات قابل حل شدنه

13. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

LMA

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

هرچقدر کاربرای dsl بیشتر بشن، چون سیگنال بیشتری از بستر عبور میکنه در نتیجه نویز هم بیشتر میشه و کیفیت سرویس همه افت میکنه
    چند وقت پیش یه مقاله میخوندم از تجربه vdsl یک فرد در انگلستان
    وقتی سرویس رو تازه گرفته بود 140 مگابیت مکس ریت خطش بود، ولی وقتی همسایه هاهم سرویس گرفتن کشش خطش تا 70،80 مگابیت پایین رفت
    البته اگه مخابرات از تجهیزات و عایق بندی مناسب استفاده کنه این مشکلات قابل حل شدنه
    اون یکی خطم یه نویزی میکیره ولی نویز خط من بیشتره نسبتا اون شاید مثلا snr اش از ۱۳ یا ۱۴ میشه ۱۰ یا ۱۰.۵ و downstream اش از ۲۷۰۰ میشه ۲۳۰۰ ولی رو مال من تاثیر بیشتری میزاره گاهی که من به اینترنت وصلم
    همین که اون یکی خط روشن میشه snr من میشه ۱ یا ۲ که کلا قطع میشه باید مودم خاموش روشن کنم که باز وصل شه بنظرتون نویز گیر خوبی داشته باشم تاثیر میزاره ؟ اینم بگم خط من تلفن بهش وصل ئیست نویز گیر کاری میکنه؟
    Last edited by LMA; 23-11-2019 at 17:51.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •