تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: خریدم رم با ولتاژ ۱.۲ بجای ۱.۳۵

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض خریدم رم با ولتاژ ۱.۲ بجای ۱.۳۵

من ۴تا رم ۴ گیگ دارم برای کامپیوترم ک x99 هست ک فرکانسش ۳۰۰۰ و ولتاژ ۱.۳۵ داره . میخام اینارو بفروشم و رم هایی بگیرم ک چراغ RGB دارن . از اونجایی ک برام فرکانس مهم نیست ولی میخاستم ببینم ولتاژ ۱.۲ با ۱.۳۵ چقدر رو سرعت کامپیوتر یا بازی ها تاثیر داره ؟
    چون نمیخام زیاد هزینه کنم و همینارو ک دست دوم حساب میشن رو با ۴ تا ۴گیگ GEIL ک چراغ دارن تعویض کنم ولی ولتاژشو نوشته ۱.۲ ....

آخر فروم باز masooyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

مشخصات دقیق رمی که قصد خرید دارین اعلام کنید.

3. این کاربر از masooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

5. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

اصولا رمی که با ولتاژ پایین تر بتونه کار کنه به لحاظ کیفیت از چیپ های مرغوب تری در تولید آن استفاده شده و نتیجه آن هم عمر بیشتر قطعه هست.

اگر هدف شما از خرید اینگونه رم ها صرفا زیبایی سیستم هستش این به سلیقه افراد برمیگرده و خب میتونین هر موردی که مورد پسندتون هستش تهیه کنید.

در بین گزینه های فوق بنظرم رم های تیم سری دلتا خوش قیمت تر باشند

7. این کاربر از masooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

اصولا رمی که با ولتاژ پایین تر بتونه کار کنه به لحاظ کیفیت از چیپ های مرغوب تری در تولید آن استفاده شده و نتیجه آن هم عمر بیشتر قطعه هست.

اگر هدف شما از خرید اینگونه رم ها صرفا زیبایی سیستم هستش این به سلیقه افراد برمیگرده و خب میتونین هر موردی که مورد پسندتون هستش تهیه کنید.

در بین گزینه های فوق بنظرم رم های تیم سری دلتا خوش قیمت تر باشند
    اون آخریه ک گداشتم قیمتش بهتر از همشه . ۲۵۰ تومن ۴ گیگش .میخام چهارتا ازش بخرم اونایی هم ک دارم بفروشم . اره واسه زیبایی میخام ولی جوری نشه ک سیستم کند بشه چون من با سیستم گیم بازی میکنم ... پس شما میگید خیلی با ۱.۳۵ تفاوت نداره . هرچند ک فرکانسم به نظر منم زیاد تاثیر نداره چون همینارم لز ۲۱۳۳ میزاره رو ۳۰۰۰ هیچ تاثیری نمیبینم

تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

اون آخریه ک گداشتم قیمتش بهتر از همشه . ۲۵۰ تومن ۴ گیگش .میخام چهارتا ازش بخرم اونایی هم ک دارم بفروشم . اره واسه زیبایی میخام ولی جوری نشه ک سیستم کند بشه چون من با سیستم گیم بازی میکنم ... پس شما میگید خیلی با ۱.۳۵ تفاوت نداره . هرچند ک فرکانسم به نظر منم زیاد تاثیر نداره چون همینارم لز ۲۱۳۳ میزاره رو ۳۰۰۰ هیچ تاثیری نمیبینم
    شما اگه برا گیم میخواین باید رمی انتخاب کنید که در فرکانس مشابه تاخیر پایینتری داره تا فریم بیشتری بگیرین.این نکته مد نظر داشته باشید.

مثلا رمی با فرکانس 3600 و cl16 بهتر از رم فرکانس 3600 cl19 عمل میکنه.و خب به لحاظ قیمتی هم قیمتش گرانتر هستش.

10. این کاربر از masooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

شما اگه برا گیم میخواین باید رمی انتخاب کنید که در فرکانس مشابه تاخیر پایینتری داره تا فریم بیشتری بگیرین.این نکته مد نظر داشته باشید.

مثلا رمی با فرکانس 3600 و cl16 بهتر از رم فرکانس 3600 cl19 عمل میکنه.و خب به لحاظ قیمتی هم قیمتش گرانتر هستش.
    جدی می‌گی ؟ من فکر میکردم هرچی CL عددش بیشتر باشه بهتره . اینی ک من دارم الان CL15ست و اونایی ک عکسشو گذاشتم CL16....
    البته تا اونجایی ک من دارم میبینم این تاخیر هرسال داره عددش بیشتر میشه تا کمتر . فکر کنم هرچی بیشتر باشه عددش بهتره ها ...؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

جدی می‌گی ؟ من فکر میکردم هرچی CL عددش بیشتر باشه بهتره . اینی ک من دارم الان CL15ست و اونایی ک عکسشو گذاشتم CL16....
    البته تا اونجایی ک من دارم میبینم این تاخیر هرسال داره عددش بیشتر میشه تا کمتر . فکر کنم هرچی بیشتر باشه عددش بهتره ها ...؟
    خیر در فرکانس مشابه هر چی کمتر باشه بهتره.

13. این کاربر از masooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •