تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789
نمايش نتايج 81 به 90 از 90

نام تاپيک: معرفی نقد و بررسی مودم روتر سفارشی هواوی مدل : wbb router30-22a

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

من این مدل رو گرفتم واسه یه منطقه ای که آنتن دهی بسیار ضعیفی داره داخل سوله های صنعتی هستیم ووجود سقفهای فلزی و دور تا دور فلز بودن باعث شده داخل سیگنال بسیار ضعیفی داشته باشیم و همین باعث شده هیچ اپراتوری اینجا خوب انتن نده البته با این مودم خیلی بهتر از گوشی سرعت میگیرم با هیچ سیم کارتی هم مشکل ندارم فقط تنظیمات dns. که تو اکثر اپراتورها لازمه ولی قطع و وصل و این صحبت‌ها اصلا تا اینکه رفتم سراغ انتن تقویتی که داشتم چون یادمه تو tfi60 اصلا تاثیری نداشت که هیچ ضعیف تر هم میشد ولی تو این مودم از همون لحظه اتصال بدون ریست کردن مودم خودش رو نشون داد و خداییش به سرعت عجیبی رسیدم با اسپید تست ساعت ۱۰ شب که اوج شلوغی زیر ۵۰ نبود البته تو‌adm تست نگرفتم ولی الان که اول صبحه تو adm 13 ,تا ۱۴ مگا بایت رو با مشخصات واقعا ضعیف انتن دهی در حالی که snr به ۱۰‌هم نمیرسه
    مودم عالی هست عالی فقط بیش از حد اتوماته و امکان دستی سازی بسیار کمه به خاطر همینه که بعضیها یکم باهاش مشکل دارن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

این رو هم بگم با انتن داخلی خودش حرف زیادی واسه گفتن تو این وضعیت ما نداشت هر چند بازهم خیلی بیشتر از موبایل میداد ولی با انتن خارجی کولاک کرد
    اصلا مشکلاتی که دوستان میگن من ندیدم اصلا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

با سلام
    این مودم دربعضی مناطق برای ایرانسل مشکل dns داره
    با search دستی شبکه و انتخاب شبکه احتمالا حل بشه ...شنیدم با تغییرات شبکه مشکل رو حل کردند ولی من موفق نشدم ..دوستان تجربیات شونو مطرح کنند
    دوست عزیز مگه میشه تو این مودم به صورت دستی سرچ کرد چنین گزینه ای ندیدم من

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

دمت گرم دوست عزیز پیدا کردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

دوستانی که اطلاعات دارن اگه ممکنه راهنمایی کنند
    ایا امکان داره این مودم باند ۱و۳رو تجمیع کنه ؟چون تو منطقه ما باند ۷ شدیدا ضعیف و افتضاحه ولی ۱و ۳ خوبن ولی چون با گوشی هیچ وقت نتونستم بیشتر از ۳۰ مگ از این باندها بگیرم ولی با این مودم حدود ۷۵ مگ میده هر جور فکر میکنم نمیشه ۳ و۷ باشن و باند ۱و ۳ هم تو این منطقه بعیده با snr نهایت ۷و۸ بخواد ۷۵ مگ بده کاش راهی بود که میشد فهمید ایا ممکنه ۱و۳ تجمیع بشن با این مودم؟

در آغاز فعالیت paradoxides's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

این مودم با توجه به بحث رجیستری وضعیتش چطوره؟ راحت میشه رجیستر کرد یا مشکل داره. میخواستم بخرم

- - - Updated - - -

این مودم با توجه به بحث رجیستری وضعیتش چطوره؟ راحت میشه رجیستر کرد یا مشکل داره. میخواستم بخرم

در آغاز فعالیت MSADR471's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

- - - Updated - - -

درود
    ریجستری؟؟؟

دوست عزیز سیم کارت بذار روش، روشن کن، برو تو اینترنت، همین، کار دیگه ای نیازی نیست انجام بدی!

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

درود
    ریجستری؟؟؟

دوست عزیز سیم کارت بذار روش، روشن کن، برو تو اینترنت، همین، کار دیگه ای نیازی نیست انجام بدی!

پس این که گفتن تمام دیوایس های سیم کارتخور باید رجیستر بشن چی؟ شامل مودم ها نمیشه؟

در آغاز فعالیت MSADR471's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

پس این که گفتن تمام دیوایس های سیم کارتخور باید رجیستر بشن چی؟ شامل مودم ها نمیشه؟
    من مودم رو سال ۹۹ گرفتم! و چیزی رو رجیستر نکردم. درباره رجیستری الان نمیدونم! اما تنها شامل گوشی‌های تلفن همراه میشه نه مودم! شک دارم، توی گوگل عنوان «فاز بعدی رجیستری شامل کدام وسایل می‌شود؟» رو جستجو کن و خبرگزاری ایسنا این خبر رو اعلام کرده! البته خبر برای ۲۲ مهر سال ۹۷ و از اون جایی که من مودم رو سال ۹۹ گرفتم و نیازی به این کارها نبود پس فک نکنم هنوز طرح تصویب یا به اجرا در اومده باشه! برو بخر تا موجودی به پایان نرسیده یا به بقیه بفروشن! من که دارم استفاده می‌کنم و عالیه.
    Last edited by MSADR471; 17-09-2021 at 11:25.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان این مودم رو گرفتم. یه سوال این وقتی وصل میشه چراغ mode‌ آبی رنگ هست و دایم چشمک میزنه. باید اینجور باشه و یا چراغ ثابت باشه؟

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •