تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشاوره فروش آثار هنری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2019

پيش فرض مشاوره فروش آثار هنری

سلام دوستان روزتون بخیر . من کارم مشاوره به هنرمندان برای فروش آثار هنری هست و تازه وارد اینجا شدم ممنون میشم گروهها یی رو به من معرفیرکنید که هنرمندان در اون فعال هستن

2. این کاربر از Shokufehsalimi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان روزتون بخیر . من کارم مشاوره به هنرمندان برای فروش آثار هنری هست و تازه وارد اینجا شدم ممنون میشم گروهها یی رو به من معرفیرکنید که هنرمندان در اون فعال هستن
    سلام

من هنرمند های زیادی می شناسم که مشکل در فروش کارهاشون دارن ولی گروهی ندارن. آثارشونم بیشتر شامل نقاشی و صنایع دستی هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2019

پيش فرض

چه طور میشه ماها بهم معرفی بشیم من کلن کارم ایده پردازی و بیزنس در هنر و مشاوره درباره ی اثار هنری و نمایشگاه هست .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

چه طور میشه ماها بهم معرفی بشیم من کلن کارم ایده پردازی و بیزنس در هنر و مشاوره درباره ی اثار هنری و نمایشگاه هست .
    سلام

برای اینکه من متوجه بشم به پستم پاسخی دادید نقل قول بگیرید و بعد بفرمایید که امرتون چی هست.

الان شما دقیقا برای فروش آثار هنری مثل صنایع دستی (مثل جاسوییچی خیلی خاص - نقاشی های روغنی - کار های منبت کاری شده و ....) چه برنامه ای دارید؟

قبلا کار این دوستانم رو در ebay هم فروختیم. الان به خاطر تحریم ها نمی شه. می تونید در مورد برنامه تون و این که دقیقا کارتون چی هست بهم پیام خصوصی بدید و در نهایت دیداری داشته باشیم.

- - - Updated - - -

یه ایمیل بذارید باهاتون می گم تماس بگیرن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •