تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: پروپرانولول و ریزش مو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

14 پروپرانولول و ریزش مو

دوستانی که این قرص رو مصرف میکنند لطفا بگن وضعیت موهاشون چجوریه؟ و البته چه مقدار در روز مصرف میکنند

من این قرص رو سر حود حدود سه ماهه مصرف میکنم و به طرز معجزه اسایی همه مشکلاتم حل شده اما امروز دیدم روی ریشم نقطه های طاس مانندی به وجود اومده و شک کردم و رفتم سرچ کردم و دیدم بله خیلی ها میگن ریزش میاره و البته برخی میگن هیچ ریزشی ندارند

مشکل اساسی من گزگز چانه سمت چپم بود که بعدا به سمت چپ سر و همینطور دست و پای چپ گسترش پیدا کرد البته گزگز نیست یک حالت غیرقابل توصیفه که نمیدونم چه اسمی براش بذارم
    و مشکل بعدی هم که اصلا برام مهم نیست ترس و خجالت و گریز از اجتماع بود

همه این مشکلات شدتش بسیار پایینه
    که با خوردن این قرص روزی 10 میل الی 20 کاملا خوب میشم و در صورت قطعش دوباره مشکلم برمیگرده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

دوستانی که این قرص رو مصرف میکنند لطفا بگن وضعیت موهاشون چجوریه؟ و البته چه مقدار در روز مصرف میکنند

من این قرص رو سر حود حدود سه ماهه مصرف میکنم و به طرز معجزه اسایی همه مشکلاتم حل شده اما امروز دیدم روی ریشم نقطه های طاس مانندی به وجود اومده و شک کردم و رفتم سرچ کردم و دیدم بله خیلی ها میگن ریزش میاره و البته برخی میگن هیچ ریزشی ندارند

مشکل اساسی من گزگز چانه سمت چپم بود که بعدا به سمت چپ سر و همینطور دست و پای چپ گسترش پیدا کرد البته گزگز نیست یک حالت غیرقابل توصیفه که نمیدونم چه اسمی براش بذارم
    و مشکل بعدی هم که اصلا برام مهم نیست ترس و خجالت و گریز از اجتماع بود

همه این مشکلات شدتش بسیار پایینه
    که با خوردن این قرص روزی 10 میل الی 20 کاملا خوب میشم و در صورت قطعش دوباره مشکلم برمیگرده

سلام

من قبلا اینجا زیاد در مورد ریزش مو مطلب می ذاشتم ولی بی لطفی دوستان باعث شد کلا بیخیال بشم.

مورد شما خیلی جدی بود برای همین فقط همین یه پاسخ رو می دم و ادامه نمی دم که باز داستان توسط دوستان شروع بشه.

دوز 40 این دارو (یعنی 20 میل صبح و 20 میل شب) این عوارض رو ممکنه داشته باشه ولی در دوز کم شما نه. احتمالا مشکل تون استرسی هست. شما اول بهتره آزمایش خون کامل بدی. بعد دارو های اعصاب مصرف کنید و بعد 3 ماه اگر ریزش ها ادامه داشت از فیناستراید استفاده کنید.

همه این کارها زیر نظر پزشک.

3. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام

من قبلا اینجا زیاد در مورد ریزش مو مطلب می ذاشتم ولی بی لطفی دوستان باعث شد کلا بیخیال بشم.

مورد شما خیلی جدی بود برای همین فقط همین یه پاسخ رو می دم و ادامه نمی دم که باز داستان توسط دوستان شروع بشه.

دوز 40 این دارو (یعنی 20 میل صبح و 20 میل شب) این عوارض رو ممکنه داشته باشه ولی در دوز کم شما نه. احتمالا مشکل تون استرسی هست. شما اول بهتره آزمایش خون کامل بدی. بعد دارو های اعصاب مصرف کنید و بعد 3 ماه اگر ریزش ها ادامه داشت از فیناستراید استفاده کنید.

همه این کارها زیر نظر پزشک.
    سپاس، البته با همین دوز پایین یک عارضه صد در صد دیگه هم داره در من که همون مشکل خوابه
    وقتی دارو رو قطع میکنم راحت میخوابم ولی با خوردن دارو اختلال خواب دارم و شب دیر میخوابم البته نکته جالب اینه که این اختلال خواب اصلا اذیتم نمیکنه و مثلا من رو دچار سردرد یا بیحالی نمیکنه.
    با وجود اختلال خواب در دوز پایین ایا باز هم میشه گفت این قرص فقط در دوز بالا ریزش مو میاره؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سپاس، البته با همین دوز پایین یک عارضه صد در صد دیگه هم داره در من که همون مشکل خوابه
    وقتی دارو رو قطع میکنم راحت میخوابم ولی با خوردن دارو اختلال خواب دارم و شب دیر میخوابم البته نکته جالب اینه که این اختلال خواب اصلا اذیتم نمیکنه و مثلا من رو دچار سردرد یا بیحالی نمیکنه.
    با وجود اختلال خواب در دوز پایین ایا باز هم میشه گفت این قرص فقط در دوز بالا ریزش مو میاره؟
    نه فقط در دوز بالا ریزش مو میاره.

اختلال خوابم احتمالا به خاطر اینه که فشار خون شما رو میندازه.

6. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Afshin405's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

من 6 ساله با دوز40 میخورم ولی ریزش موی شدیدی اونجوری که شما میگین نداشتم احتمالا مشکل عصبی باشه به خصوص اگر ریزش مو سکه ای هست ///

8. این کاربر از Afshin405 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •