تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: خرید رایزر کارت گرافیک برای گیم مناسب است ؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض خرید رایزر کارت گرافیک برای گیم مناسب است ؟

کسی تا حالا از این کابل ها برای کارت گرافیکش داشته ؟ آیا با نصب این بازیا ضعیف تر اجرا نمیشه ؟ آیا کایل ۱۶ به ۱۶ خوبه یا ۱۶ به ۱ ؟ من فقط برای گیم میخام نه ماینینگ
    کارت گرافیکم ۹۸۰ هست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال Amir rza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    اگه گفتی!!!؟ D:

پيش فرض

سلام تفاوت خیلی زیادی در عملکرد نداره ولی مثل هر رابط دیگه ای خیلی, خیلی به کیفیت ساخت کابل بستگی داره! مسلما 16 به 16 بهتره..

3. این کاربر از Amir rza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

تا حالا چنین چیزی ندیدم!!!

اولا اسمش چیه؟

دوما کارش چیه؟

منظورتون نوعی کابله؟

5. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

کسی تا حالا از این کابل ها برای کارت گرافیکش داشته ؟ آیا با نصب این بازیا ضعیف تر اجرا نمیشه ؟ آیا کایل ۱۶ به ۱۶ خوبه یا ۱۶ به ۱ ؟ من فقط برای گیم میخام نه ماینینگ
    کارت گرافیکم ۹۸۰ هست

حتما برای بازی 16 به 16 بگیر - از مدل هایی که با کابل usb استفاده می کنند نگیر چون انها برای حجم دیتای کم ماینینگ هستند.

رایزر ها معمولا کابل پاور اضافه نیاز ندارند _-مگر اینکه برای اورکلاک بخواهی روی کارتی که از PCI امپر زیاد می کشه یا جنس کابل ها خوب نباشد. - برای 20-30 سانتیمتر معمولا رایزر های معمولی جواب می دهد ولی بیش از ان باید رایزر های با کیفیت بگیری که افت سیگنال باعث مشکل نشود.

تصویر اول رو که گذاشتی از کجاست؟ چون من مدلی که کابل پاور دار باشه ندیدم تو ایران عرضه کنند.

7. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

سلام تفاوت خیلی زیادی در عملکرد نداره ولی مثل هر رابط دیگه ای خیلی, خیلی به کیفیت ساخت کابل بستگی داره! مسلما 16 به 16 بهتره..
    تشکر از جواب

تا حالا چنین چیزی ندیدم!!!

اولا اسمش چیه؟

دوما کارش چیه؟

منظورتون نوعی کابله؟
    اینا نوعی کابل هستن ک میتونی کارت گرافیک رو باهاش به مادربورد وصل کنی . در شرابطی ک کارت گرافیک تو کیس جا نشه یا هرچیز دیگه ای

حتما برای بازی 16 به 16 بگیر - از مدل هایی که با کابل usb استفاده می کنند نگیر چون انها برای حجم دیتای کم ماینینگ هستند.

رایزر ها معمولا کابل پاور اضافه نیاز ندارند _-مگر اینکه برای اورکلاک بخواهی روی کارتی که از PCI امپر زیاد می کشه یا جنس کابل ها خوب نباشد. - برای 20-30 سانتیمتر معمولا رایزر های معمولی جواب می دهد ولی بیش از ان باید رایزر های با کیفیت بگیری که افت سیگنال باعث مشکل نشود.

تصویر اول رو که گذاشتی از کجاست؟ چون من مدلی که کابل پاور دار باشه ندیدم تو ایران عرضه کنند.
    من یک بار در حدود ۲ سال پیش یه ۱۶ به ۱۶ مارک دیپ کول خریدم ک کابل پاور نداشت . بعد از اتصال دیدم بازی هایی ک تا شاید بالای ۱۵۰ فریم اجرا میشد به زیر ۳۰ فریم حتی ۱۰ فریم افت کرد . شانس اوردم طرف کابل رو پس گرفت . الان این مدل با کابل برقشو دیدم تو نت خواستم یه مشورت بگیرم آیا این عین اونی ک ۲ سال پیش خریدم بازی رو ضعیف نمیکنه ؟

اینم سایتش

9. 2 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سه حالت دارد.
    - امپر کافی به کارت نمی رسیده و کارت فرکانس رو جهت محافطت کم می کرده ( احتمال است)
    - اگر داخل کیس و نزدیک به دیوار گذاشتی، احتمال داشته هوای کافی نمی رسیده خنک کار کنه( تو چند تا نقد و بررسی کیس این مورد رو دیدم گزارش کردن برای کارت هایی که به دیواره کیس نزدیک بودن - گرچه نه به این قدر)
    - افت سیگنال در کابل خیلی شدید است به علتی.( گرچه تو صفحه دیپ کول دیدم که البته می رفت اینجا، دیدم نسبت به این ظاهر این یکی کیفیتش خیلی بهتر میاد، عجیبه این جوری بوده - شاید بدشانسی دیفکت بوده)

+
    باسه این یکی کارت 12 ولت رو کمک تغذیه می کنه ولی به مولکس هارد باید وصل کنی یا باز با یک تبدیل دیگر به رابط پاور PCI-E
    Last edited by zed2; 28-10-2019 at 14:41.

11. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

سه حالت دارد.
    - امپر کافی به کارت نمی رسیده و کارت فرکانس رو جهت محافطت کم می کرده ( احتمال است)
    - اگر داخل کیس و نزدیک به دیوار گذاشتی، احتمال داشته هوای کافی نمی رسیده خنک کار کنه( تو چند تا نقد و بررسی کیس این مورد رو دیدم گزارش کردن برای کارت هایی که به دیواره کیس نزدیک بودن - گرچه نه به این قدر)
    - افت سیگنال در کابل خیلی شدید است به علتی.( گرچه تو صفحه دیپ کول دیدم که البته می رفت اینجا، دیدم نسبت به این ظاهر این یکی کیفیتش خیلی بهتر میاد، عجیبه این جوری بوده - شاید بدشانسی دیفکت بوده)

+
    باسه این یکی کارت 12 ولت رو کمک تغذیه می کنه ولی به مولکس هارد باید وصل کنی یا باز با یک تبدیل دیگر به رابط پاور PCI-E
    تشکر از جواب . اون دیپ کوله برق نداشت و کارت گرافیک رو خارج کیس تو دستم موقت گرفته بودم و تست کردم . تهویه ش اوکی بود ولی هر بازی رو بازش میکردم گیر میکرد ‌ همین الانم تو اتوبوسم دارم میرم همین یکی رو ک برق داره رو بخرم تست کنم امیدوارم خوب کار کنه چون گفت پس نمیگیرم :(

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

خریدمو تست کرذم واب خب در بعضی شرایط بازی روونه و بعضی مواقع کارت گرافیک رو تکون میدم بازی فریمش میریزه بهم . و تصویر کش میاد :( نمیدونم ایراد از کابل یا همشون همینطوری هستن

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خریدمو تست کرذم واب خب در بعضی شرایط بازی روونه و بعضی مواقع کارت گرافیک رو تکون میدم بازی فریمش میریزه بهم . و تصویر کش میاد :( نمیدونم ایراد از کابل یا همشون همینطوری هستن

what the

فکر کنم پروژه بعدی کیس با در بقل شفاف و تهویه عالی و میز باشه
    +
    منظورت از تصویر کیش میاد چیه؟ سیستم هنگ می کنه؟

پ ن:
    حواست به استفاده از چوب باشه چون نقطه خود اشتعالی اش از 140-150 درجه شروع میشه.

پ ن2:
    از قسمت خازنش می تونی عکس بگیری ببینم به کجا وصله؟
    Last edited by zed2; 02-11-2019 at 02:19.

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

what the

فکر کنم پروژه بعدی کیس با در بقل شفاف و تهویه عالی و میز باشه
    +
    منظورت از تصویر کیش میاد چیه؟ سیستم هنگ می کنه؟

پ ن:
    حواست به استفاده از چوب باشه چون نقطه خود اشتعالی اش از 140-150 درجه شروع میشه.

پ ن2:
    از قسمت خازنش می تونی عکس بگیری ببینم به کجا وصله؟
    من کیس با درب بغل شفاف داشتم فروختمش دادم اون واتر کولر رو خریدم . دیگه به کیس برنمیگردم
    بازی هنگ نمیکنه ولی خب تصویر کش میاد . فیلم گرفتم رفتم نشون مغازه دار دادم برام کابلشو عوض کرد یکی دیگه داد اونم همینطوری بود ولی خب کابل رو کمی تکون میدادی بازی درست میشد و بازی دیگه گیر نمیکرد
    درجه حرارت هیچ کدوم از قطعات تو این حالت بالاتر از ۶۰ درجه نمیره . سی پی یو ک بالای ۳۲ نمیره

اینم عکس از خازنش

درهمین حالتی تو که عکسه بازی گیر نمیکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •