تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: گرسنگی بیش از حد معمول و تمایل به شیرینی

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض گرسنگی بیش از حد معمول و تمایل به شیرینی

سلام از همه پزشکان و کاربران انجمن ؛
    بنده چند وقتی است که قرص می خورم شاید یک سال یا بیشتر
    این قرص اثر بدی که داره اونطور که شنیدم و اون اینکه احتمالا یا اشتها رو زیاد میکنه یا گرسنگی ایجاد می کنه
    و بنده صبح دیر بیدار میشم و صبحانه و ناهار هم یکی هست
    حالا بعضی اوقات ساعت 2 -3 گرسنم میشه این مورد بعضی وقت ها ست ...
    اما بیشتر اوقات ساعت 6 این ور تر و اون ور تر گرسنم میشه ...
    من چند سال پیش قبل قرص خوردن هم زیاد میخوردم بعد اینکه یه جا مشغول کار بودم این گرسنگی خیلی کمتر بروز میداد ...

و مشکل دیگه هم شیرینی هست منظورم شکلات و بیسکوئیت و ویفر و کاکائو و بستی در تابستان و هر چیز دیگه
    من چند سال پیش یادمه چند ماه شکر رو ترک کرده بودم و شیرینی بسیار کم می خوردم اما بعدش مریض شدم
    چرا من بعضی وقت ها دلم بدجور هوس شرینی می کنه و حتما باید بخرم و تحملش خیلی سخته انگار اعتیاد دارم ...
    میشه جایگزین کرد مثل عسل و کشمش و مویز و توت و خرما و و شکر نیشکر و ...
    اما راه نداره کلا ترک بشه دیگه اذیت نکنه

خواهشا کمک کنید من همین امسال ممکنه برم سربازی و این مشکلات سختی خدمت رو بیشتر میکنه
    ممنون

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض .............

سلام از همه پزشکان و کاربران انجمن ؛
    بنده چند وقتی است که قرص می خورم شاید یک سال یا بیشتر
    این قرص اثر بدی که داره اونطور که شنیدم و اون اینکه احتمالا یا اشتها رو زیاد میکنه یا گرسنگی ایجاد می کنه
    و بنده صبح دیر بیدار میشم و صبحانه و ناهار هم یکی هست
    حالا بعضی اوقات ساعت 2 -3 گرسنم میشه این مورد بعضی وقت ها ست ...
    اما بیشتر اوقات ساعت 6 این ور تر و اون ور تر گرسنم میشه ...
    من چند سال پیش قبل قرص خوردن هم زیاد میخوردم بعد اینکه یه جا مشغول کار بودم این گرسنگی خیلی کمتر بروز میداد ...

و مشکل دیگه هم شیرینی هست منظورم شکلات و بیسکوئیت و ویفر و کاکائو و بستی در تابستان و هر چیز دیگه
    من چند سال پیش یادمه چند ماه شکر رو ترک کرده بودم و شیرینی بسیار کم می خوردم اما بعدش مریض شدم
    چرا من بعضی وقت ها دلم بدجور هوس شرینی می کنه و حتما باید بخرم و تحملش خیلی سخته انگار اعتیاد دارم ...
    میشه جایگزین کرد مثل عسل و کشمش و مویز و توت و خرما و و شکر نیشکر و ...
    اما راه نداره کلا ترک بشه دیگه اذیت نکنه

خواهشا کمک کنید من همین امسال ممکنه برم سربازی و این مشکلات سختی خدمت رو بیشتر میکنه
    ممنون

سلام
    اول از همه یک چکاب کامل بدهید و پیش یک دکتر خوب برید .

من هم قبلا اینطور بودم . شیرینی نمیخوردم اعصابم به هم میرختم و تند خو می شدم .

منم مثل شما علاقه زیادی به شیرینی و .. دارم .

معمولاً 3 علت دارد

1- شاید خدای نکرده مثل من دیابت نوع 2 باشه

2- شاید هم مشکل تیروئدتون باشه .

3- یکی از دلایل شاید استرس و اضطراب شدید باشه .

در کل به نظرم چکاب کامل بدین جتما . سربازی خیلی اذیت میشید منم خیلی اذیت شدم سر این قضیه .

3. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    اول از همه یک چکاب کامل بدهید و پیش یک دکتر خوب برید .

من هم قبلا اینطور بودم . شیرینی نمیخوردم اعصابم به هم میرختم و تند خو می شدم .

منم مثل شما علاقه زیادی به شیرینی و .. دارم .

معمولاً 3 علت دارد

1- شاید خدای نکرده مثل من دیابت نوع 2 باشه

2- شاید هم مشکل تیروئدتون باشه .

3- یکی از دلایل شاید استرس و اضطراب شدید باشه .

در کل به نظرم چکاب کامل بدین جتما . سربازی خیلی اذیت میشید منم خیلی اذیت شدم سر این قضیه .
    ممنون

زمان مدرسه تقریبا استرس داشتم خوب یادم نیست ... بعضی کلاس ها رو استرس داشتم مخصوصا عربی که پیش دانشگاهی دیگه نداشتم اما به جاش درس های دیگه رو استرس داشتم مثلا کمی شیمی چون سرکلاس خوابم میگرفت و به زور پلک هامو بالا نگه می داشتم ... بعد اون قضیه تو همین انجمن یک مطلب خوندم که شکم خالی شیرینی خوردن باعث میشه قند خون سریه میره بالا و بعدش هم سریع میاد پایین اون موقع یادمه صبحانه شیرینی خالی میخوردم اکثر یا بعضی اوقات ...
    همین پایین اومدن سریع قند خون باعث خستگی و خواب آلودگی میشه

بعد اینکه مدرسه مو تموم کردم بدون افتادن ... تو تابستونش شاید هم قبل تر تونستم شکر و شیرینی رو ترک کنم ...
    اما همون تابستون عمل جراحی کردم و بعد دوباره رو آوردنم به شیرینی ...

من حتی موقع دانشگاه و سر کار رفتن چایی هم گذاشته بودم کنار ولی الان به چایی هم اعتیاد دارم

در حین دانشگاه استرس داشتم مخصوصا آخرا و مخصوصا ترم آخر کلاس ها رو استرس داشتم اما الان خیر

من تازگی های چک آپ دادم و مشکل قند و تیروئید نداشتم البته سابقه مشکل تیروئیدی دارم اما خوب شده بود ...

شاید از استرس و اضطراب باشه ...

این مشکل ها نه تنها توی سربازی ... در حین کار هم بسیار ممکنه اذیت کنه ...
    Last edited by Iloveu-ALL; 26-10-2019 at 16:38.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

بنظر من اکثر بیماری ها و مشکلات جسمی (غیر تروما و آسیب) بعلت کمبود ریزمغزی ها است(۱۱ ویتامین+شمار زیادی مواد معدنی ضروری)
    با اینکه سالهاست ملاحظات تغذیه ای دقیقی رو رعایت می کنم با اینحال احتیاطا امسال شروع کردم به مصرف این مولتی ویتامین مینرال
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ۳۰ و خرده ای ویتامین و ریزمغزی های ضروری روزانه ی بدن که اکثریت قریب به اتفاق مردم دچار کمبودش هستن رو تامین می کنه
    قصد تبلیغ برای هیچکس ندارم اما تجربه ی خودم این بوده که بعد مدتی بدن رو از نو تنظیم می کنه و میاره توی ریل

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

الان یکم احساس گرسنگی ام کمتر شد نمی دونم چرا

درباره شیرینی هم کمی کمتر شده

ولی از خیلی وقت پیش چیز های ترش چه لواشک و چه میوه ترش می خورم یه حالی میشم و باید شیرینی بخورم تا بهتر بشم مثلا کشمشی مویزی

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

درود
    یه آزمایش تعیین سطح انسولین خون بدین (این آزمایش با آمایش قند خون متفاوته)
    ممکنه از بیماری‌های مربوط به انسولین داشته باشین

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام یه مدت هست که نفس عمیق کشیدن واسم خیلی سخت و غیرممکن شده بعضی وقت ها سر سومین یا چهارمین بار میتونم نفس تنگ بکشم اما گاهی اوقات مثل دیشب و امشب که نتونستم نفس عمیق بکشم و این سنگینی نفس روی سینم هست! الان بعد چندین بار بلند شدم تونستم نفس عمیق بکشم یک بار و دفعات بعد میتونم بکشم اما نه زباد خوب

بعضی وقت ها خبری از نفس عمیق نیست

درود
    یه آزمایش تعیین سطح انسولین خون بدین (این آزمایش با آمایش قند خون متفاوته)
    ممکنه از بیماری‌های مربوط به انسولین داشته باشین
    ممنون بابت پاسخ الان انار ترش خوردم (شیرین خریدیم و ترش هم خریدیم فکر میکردم خوبه و ترش نیست) با کلی نمک حالم بد شد مجبور شدم مویز و گز بخورم باز خوب خوب نشدم ...

ممنون بابت پاسخ

قند خون رو چند بار آزمایش دادم سالم بوده ولی چربی و ویتامین دی که ویتامین دی قرص میخورم و چربی کمی مشکل دار هست ولی غذا مو (شیرینی و وعده های چرب و روغنی) رو نتونستم اصلاح کنم ... متاسفانه جاهایی که غذا میخورم چه خانواده چه غیر غذاهای چرب و روغنی و سرخ کردنی درست میکنن که این برای نفس تنگی هم بده ! تخم مرغ و کوکو هم سرچ کردم گفتن بده!

این آزمایش ها رو باید بدم ، چربی خون ، ویتامین دی و تعیین سطح انسولین خون (شاید آزمایش قند هم ضرر نکنم بدم)

قبلا بین انگشتان دست و پا هم یطوری میشدم که الان با خوردن ترشی پام یکم اونطوری شده

ممنون
    Last edited by Iloveu-ALL; 17-12-2019 at 22:52.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام یه مدت هست که نفس عمیق کشیدن واسم خیلی سخت و غیرممکن شده بعضی وقت ها سر سومین یا چهارمین بار میتونم نفس تنگ بکشم اما گاهی اوقات مثل دیشب و امشب که نتونستم نفس عمیق بکشم و این سنگینی نفس روی سینم هست! الان بعد چندین بار بلند شدم تونستم نفس عمیق بکشم یک بار و دفعات بعد میتونم بکشم اما نه زباد خوب

ممنون
    این علایمی که دارید شبیه سوءهاضمه است.توی اینترنت یه سرچی بکنید ببینید دقیقا علایمش شبیه همین مشکل شماست یا نه.چون من چند سال پیش سال 95 دچارش شدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

ممنون بابت پاسخ الان انار ترش خوردم (شیرین خریدیم و ترش هم خریدیم فکر میکردم خوبه و ترش نیست) با کلی نمک حالم بد شد مجبور شدم مویز و گز بخورم باز خوب خوب نشدم ...

ممنون بابت پاسخ

قند خون رو چند بار آزمایش دادم سالم بوده ولی چربی و ویتامین دی که ویتامین دی قرص میخورم و چربی کمی مشکل دار هست ولی غذا مو (شیرینی و وعده های چرب و روغنی) رو نتونستم اصلاح کنم ... متاسفانه جاهایی که غذا میخورم چه خانواده چه غیر غذاهای چرب و روغنی و سرخ کردنی درست میکنن که این برای نفس تنگی هم بده ! تخم مرغ و کوکو هم سرچ کردم گفتن بده!

این آزمایش ها رو باید بدم ، چربی خون ، ویتامین دی و تعیین سطح انسولین خون (شاید آزمایش قند هم ضرر نکنم بدم)

قبلا بین انگشتان دست و پا هم یطوری میشدم که الان با خوردن ترشی پام یکم اونطوری شده

ممنون
    شما کلا چند سال دارید؟

11. این کاربر از C4lm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •