تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید رم ddr2

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض راهنمایی برای خرید رم ddr2

سلام وقت بخیر من تازه یه سیستم قدیمی رو زنده کردم و میخوام باهاش کار کنم

الان windows 10 pro

ram 2g ddr2 399mhz

cpu intel e5300 2.60ghz

graphic ham intel g41

سیستم خیلی قدیمیه میدونم الان تنها مشکلم اینه که کنده سیستمم و از یکی پرسیدم گفت که رم 4 بندازم خوب میشه؟ من پیشنهاد رم 8 رو دادم گفتن که به ddr2 نمیخوره و فک کنم درست گفت

الان شما چه پیشنهادی میدید که سرعت سیستمم بهتر بشه الان خیلی ضعیفه اذیت میکنه

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام وقت بخیر من تازه یه سیستم قدیمی رو زنده کردم و میخوام باهاش کار کنم

الان windows 10 pro

ram 2g ddr2 399mhz

cpu intel e5300 2.60ghz

graphic ham intel g41

سیستم خیلی قدیمیه میدونم الان تنها مشکلم اینه که کنده سیستمم و از یکی پرسیدم گفت که رم 4 بندازم خوب میشه؟ من پیشنهاد رم 8 رو دادم گفتن که به ddr2 نمیخوره و فک کنم درست گفت

الان شما چه پیشنهادی میدید که سرعت سیستمم بهتر بشه الان خیلی ضعیفه اذیت میکنه
    سلام باید پاور رو هم عوض کنید.پاور هم میتونه باعث هنگی بشه.اگر پاور گمنام دارید یا حتی معروف باشه ولی چند سال داره کار میکنه بهتره عوض بشه.

رم 2 گیگ برای کارهای اداری کافیه.البته به نظرم باید قید ویندوز 10 رو بزنید و ویندوز 7 بریزید مگر اینکه رم رو به 4 گیگ افزایش بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

من خیلی کار میکنم از سیستم و سرکارم رم 4 هست قشنگ میکشه کارمو البته هنوز ندیدم ddr2 هست یا ddr3 ولی عالیه زیاد اهل گیمینگ نیستم با سیستم برا همین دنبال رم بالا نیستم

ترجیح میدم رم رو ارتقاع بدم چه رمی رو پیشنهاد میکنید بگیرم که به سیستمم بخوره؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام باید پاور رو هم عوض کنید.پاور هم میتونه باعث هنگی بشه.اگر پاور گمنام دارید یا حتی معروف باشه ولی چند سال داره کار میکنه بهتره عوض بشه.

رم 2 گیگ برای کارهای اداری کافیه.البته به نظرم باید قید ویندوز 10 رو بزنید و ویندوز 7 بریزید مگر اینکه رم رو به 4 گیگ افزایش بدید
    من خیلی کار میکنم از سیستم و سرکارم رم 4 هست قشنگ میکشه کارمو البته هنوز ندیدم ddr2 هست یا ddr3 ولی عالیه زیاد اهل گیمینگ نیستم با سیستم برا همین دنبال رم بالا نیستم

ترجیح میدم رم رو ارتقاع بدم چه رمی رو پیشنهاد میکنید بگیرم که به سیستمم بخوره؟؟؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

2تا رم مشابه بگیرید از دیجیکالا.مدل های پایین قیمتش هم کار راه اندازه.من چند ماه پیش خریدم حدود 60 تومن.کینگستون یا کینگ مکس خوبن

6. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •