تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: چراغ هارد هر ثانیه یک چشمک میزنه و سیستم میره تو کما

پروفشنال B.i.r.i.y.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    در حال حاضر اصفهان...

پيش فرض چراغ هارد هر ثانیه یک چشمک میزنه و سیستم میره تو کما

با سلام.
    بیشتر وقتا که سیستم رو روشن میکنم ، چراغ هارد به صورت چشمک زن درمیاد بطوری که هر یک ثانیه بصورت متوالی چشمک میزنه ، سرعت بوت بشدت کاهش پیدا میکنه (حدودا 10 دقیقه طول میکشه). و تنها راهش اینه که یا کلی صبر کنم تا از حالت چشمک زن خارج بشه و طبیعی بشه ، و یا دکمه ی restart روی کیس رو بزنم. بعدش خوب میشه. در انجمن های خارجی گشتم و گفته بودن که بخاطر سرویس search ویندوز 10 این مشکل پیش میاد. سرویس search رو طبق توضیحاتی که دادن غیرفعال کردم ، و لی همچنان مشکل پا بر جاست.

مشخصات سیستم من:
    MB : Gigabyte h270 Gaming-3
    CPU : intel core i5 7500
    VGA : Gigabyte 1050 Ti 4GB
    RAM : 8GB Kingmax 2400
    HDD : Toshiba 1TB
    Power : Green 480w BRONZE
    -------------------------------------
    Bios Mode: UEFI

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

این مشکلات رو نمیشه با حدس و گمان گفت چ ایرادی هست /// بهتره هاردیسک رو چک کنی ببینی تو چقدر بار روشه Task manager --- performance

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    در حال حاضر اصفهان...

پيش فرض

اون لحظه ی مد نظر ، ۱۰۰% هستش! درحالی که هیچی باز نیست و ویندوز تازه داره میاد بالا.
    کلا یه چیز جالب اینجاس که وقتی دکمه ی روشن رو میزنم، وقتی به لوگوی ویندوز میرسه ، چراغ هارد شروع میکنه به چشمک زدن های ثانیه ای و در بازه های زمانی مساوی.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    در حال حاضر اصفهان...

پيش فرض

دوستان لطفا راهنمایی کنید. به کمکتون نیاز دارم بچه ها. این داستان هارد سیستم من همچنان حل نشده!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

من یه مشکل دارم حین کار با کامپیوتر، مثلا اجرای دو تا مرورگر یا ... سیستم ناگهان کلا قفل می کند. دکمه های کیبورد کار نمی کند. موس هم همین طور. باید برق کامپیوتر را از پشت کیس قطع کرد.

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

با سلام.
    بیشتر وقتا که سیستم رو روشن میکنم ، چراغ هارد به صورت چشمک زن درمیاد بطوری که هر یک ثانیه بصورت متوالی چشمک میزنه ، سرعت بوت بشدت کاهش پیدا میکنه (حدودا 10 دقیقه طول میکشه). و تنها راهش اینه که یا کلی صبر کنم تا از حالت چشمک زن خارج بشه و طبیعی بشه ، و یا دکمه ی restart روی کیس رو بزنم. بعدش خوب میشه. در انجمن های خارجی گشتم و گفته بودن که بخاطر سرویس search ویندوز 10 این مشکل پیش میاد. سرویس search رو طبق توضیحاتی که دادن غیرفعال کردم ، و لی همچنان مشکل پا بر جاست.
    درود

پاسخ های دوستان عزیز رو خوندم و ب این نتیجه رسیدم ک...

هارد شما بدسکتور داره و در استفاده طولانی مدت از این هارد احتمالا ب هارد و اطلاعات داخلش (اطلاعات شخصی خودتون) آسیب جدی وارد میشه و حتی اگه ببرید شرکت سازنده ممکنه نتونن کاری براتون کنن

پیشنهاد بنده استفاده از SSD (حافظه ذخیره سازی جامد) هستش ک بر خلاف هارد (ک از دیسک چرخشی استفاده میکنه) از چیپ سخت افزاری استفاده میکنه و با استفاده از SSD سرعت بوت نرم افزار ها و ویندوز تقریبا 3 برابر میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •