تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشهورترین فوتبالیست هایی که به همسر خود خیانت کردند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض مشهورترین فوتبالیست هایی که به همسر خود خیانت کردند

مشهورترین فوتبالیست هایی که به همسر خود خیانت کردند

بسیاری از فوتبالیست‌ها، الگویی برای نوجوانان و جوانان جوامع به شمار می‌روند اما برخی از فوتبالیست‌ها ثابت کرده اند که حداقل در زندگی شخصی نمی‌توانند یک الگو باشند. در همین راستا به بررسی خیانت نه فوتبالیست مشهور به همسرانشان می‌پردازیم:

جان تری

مسئله جان تری در سال 2010 به یکی از بارزترین مسائل خیانت در دنیای فوتبال تبدیل شد. تری با وجود اعتراف به خیانت جان تری به همسرش تونی پول، او ادعا کرد که همه چیز بین آن‌ها تمام شده بود. با این حال، تری با ونسا پرونسل، پارتنر وین بریج، هم‌تیمی سابقش هم رابطه برقرار کرد. روزنامه سان در آن زمان تری را تهدید کرد که رابطه‌اش با پارتنر وین بریج را فاش می‌کند اما تری در واکنش به این مسئله، از دادگاه حکمی گرفت که از رابطه‌اش چیزی در رسانه‌ها منتشر نشود. با این حال دادگاه، این خبر را اعلام کرد و جان تری از قهرمان ملی به یک خائن تبدیل شد.

رایان گیگز

یک مسئله خیانت دیگر در فوتبال، داستان میان رایان گیگز و ایموژن توماس بود اما این تنها رسوایی اخلاقی‌ای نبود که گیگز به آن دچار شد. رایان گیگز تا سال 2007 و زمان ازدواجش با استیسی کوک، یک الگوی عالی به شمار می‌رفت اما توییتر، همه چیز را خراب کرد. کاربری در توییتر با نام CTB، رابطه میان رایان گیگز و ایموژن توماس، مدل انگلیسی را فاش کرد و رایان گیگز برای جلوگیری از انتشار این خبر، از دادگاه حکم ممنوعیت انتشار اخبارش در رسانه‌ها را گرفت. پس از این اتفاق، رایان گیگز و همسرش به زندگی کنار یکدیگر ادامه دادند اما پس از گمانه‌زنی در رابطه رابطه رایان گیگز با همسر برادرش، این زندگی مشترک چندان به طول نیانجامید.

فرانک ریبری

فرانک ریبری که یک الگوی خوب به شمار می‌رفت، در سال 2010 در کانون یک رسوایی قرار گرفت. به نظر می‌رسید که فرانک ریبری پس از اسلام آوردن، به همسرش وهیبه که دو فرزند نیز از او داشت، وفادار باشد اما داستان طور دیگری رقم خورد. در سال 2010، فرانک ریبری به همراه کریم بنزما و سیدنی گووو، دو هم‌تیمی‌اش در تیم ملی فرانسه به داشتن رابطه جنسی با زاهیا دهار، روسپی‌ای که زیر سن قانونی بود، متهم شدند. جدا از جنبه بد اخلاقی، کار ریبری غیرقانونی نیز بوده است.

اشلی کول

شهرت اشلی کول، ستاره سابق چلسی و تیم ملی انگلیس در سال 2008 یعنی هنگامی که رسانه‌ها او را به داشتن رابطه خارج از چارچوب ازدواج متهم کردند، خدشه دار شد. تا قبل از 2008، اشلی کول با همسرش شریل، زندگی خوبی داشت و از آن‌ها به عنوان یکی از زوج‌های موفق مشهور در انگلیس یاد می‌شد اما رابطه اشلی کول با دو مدل به نام کورالی رابینسون و بروک هیلی و همچنین یک آرایشگر به نام امی والتون، باعث شد رابطه او و همسرش شکراب شود. وقتی در سال 2010 این ادعاها دوباره مطرح شد، کول از شریل جدا شد و او به یکی از منفورترین افراد تیم ملی انگلیس بدل گشت.

پاتریس اورا

پاتریس اورا، مدافع سابق یوونتوس و منچستریونایتد در سال 2013 گرفتار یک رابطه خارج از چارچوب ازدواج شد و گفته شد که او با یک مدل مشهور به نام کارلا هاو، همخوابگی داشته است. پاتریس اورا به همراه هم‌تیمی‌اش اندرسون یک شب در یکی از هتل‌های پاریس حضور داشت و هنگامی که مست بود با هاو رابطه برقرار کرد. هاو پس از آن مدعی شد که پاتریس اورا به او نگفته بود که همسر داشته است.

ادامه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

من نتیجه می گیرم فوتبال چیز بدی می باشد و از این رو دیگر افرادی که فوتبال بازی می کنند را انسان های خوبی نمی دانم مگر خلاف آن ثابت شود.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ویکتوریا اودینتکووا، مدل جذاب روسی ادعا کرده است که وی از سوی رونالدو پیام دریافت کرده که به آن ها پاسخ نداده است.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو در زندگی خصوصی اش با زنان زیادی رابطه داشته است، اما در حال حاضر با جورجینا رودریگز در رابطه عاشقانه قرار دارد و بزودی با وی عروسی خواهد کرد.

ویکتوریا اودینتکووا، مدل جذاب روس اما مدعی است که رونالدو به او پیام فرستاده و وی به پیام های او پاسخی نداده است.

این مدل معروف روس که 5 میلیون دنبال کننده دارد، یکی از هواداران سرسخت فوتبال است و در پاسخ به این پرسش که آیا رونالدو عکسی از او را لایک کرده است، گفت که بازیکن یوونتوس حتی به او پیام فرستاده که او به آن پیام ها پاسخ ننوشته و آن ها را حذف کرده است.

اودینتکووا به ماکارینا گفت:« این اتفاق افتاد ... او (رونالدو) حتی برای من پیام نوشت. خیلی وقت پیش بود. او نوشت " سلام ، شما چطور هستید؟ اما من به پیام هایش پاسخی ندادم. البته من به او فرصتی ندادم، من بعضی دختران دیگر را که او برای شان پیام نوشته است را می شناسم. من با نیمار در تماس هستم. می فهمم که او یک مرد معمولی است. ما در اینستاگرام به یکدیگر پیام می دهیم.»

این درحالیست که ادعای تجاوز جنسی در گذشته به رونالدو و نیمار از سوی برخی مدل ها صورت گرفته است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پی نوشت: تصاویر اینستاگرام رو قرار ندادم. می تونید در لینک خبر ببینید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •