تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: سالن مطالعه یا کتابخانه با پارکینگ رایگان در تهران؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض سالن مطالعه یا کتابخانه با پارکینگ رایگان در تهران؟

سلام خدمت سروران گرامی
    آیا در تهران سالن مطالعه و یا کتابخانه ای که پارکینگ رایگان جهت پارک اتوموبیل داشته باشد داریم؟
    سالن مطالعه ای که ساکت باشد و دانش آموزان کنکوری را راه ندهند!!
    فقط میخوام از سالن مطالعه استفاده کنم و مخزن کتابخانه و کتاب های آنجا را کار ندارم! pdf میخونم از روی موبایل!
    اگر پنج شنبه و جمعه ها هم باز باشد که عالیه
    بی زحمت کسانی که سراغ دارند، اسم و آدرس را لطف کنند.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام خدمت سروران گرامی
    آیا در تهران سالن مطالعه و یا کتابخانه ای که پارکینگ رایگان جهت پارک اتوموبیل داشته باشد داریم؟
    سالن مطالعه ای که ساکت باشد و دانش آموزان کنکوری را راه ندهند!!
    فقط میخوام از سالن مطالعه استفاده کنم و مخزن کتابخانه و کتاب های آنجا را کار ندارم! pdf میخونم از روی موبایل!
    اگر پنج شنبه و جمعه ها هم باز باشد که عالیه
    بی زحمت کسانی که سراغ دارند، اسم و آدرس را لطف کنند.
    سلام

کتابخانه و سالن مطالعه شهید مدرس سابق (الان اسم یکی از شهدای جدید رو گذاشتن فکر کنم شهید حججی امیدوارم اشتباه ننوشته باشم) - اتوبان بابایی - بوستان یاس. که خیلی عالیه. 3 طبقه هست. طبقه اول برای کنکوری ها و ..... طبقه دوم و سوم برای برای عموم. البته یه سری خوبی داره یه سری بدی.

ویژگی ها :

جدا بودن محل مطالعه از کنکوری ها
    فوق العاده طبقه دوم و سوم ساکت هست
    محیط بسیار خوب و میزهای استاندارد و صندلی های خوب و فضای شخصی عالی

بدی ها :
    اشتراگ ماهانه 20 تومن
    نمی تونید گوشی داخل ببرید و باید تحویل بدید. برای مطالعه pdf تا 150 صفحه (به شرط بردن کاغذ) پرینت رایگان در هفته دارید و همینطور می تونید توی کامپیوتر هایی که خودشون تو طبقات دوم و سوم دارن مطالعه کنید. حدود 40 تا سیستم هست که فضاش هم خیلی شخصی هست.
    پارکینگ رایگانه ولی معمولا نگهبان مثل گداها می چسبه بهتون تا بهش یه چیزی بدید (راه حل هم اینه که سریع پارک کنید و برید که بهتون نرسه. نگران ماشین هم اصلا نباشید حدود 8 تا دوربین داره. تمام محوطه هم با کوادکوپتر (درون) چک می شه و هیچ کس کاری نداره باهاتون.
    کارت عضویت بعد 2 هفته صادر می شه.
    سو سابقه هم نداشته باشید .
    راهروهای طبقات دوم و سوم که خواهران و برادران جدا می شه خیلی گیج کننده س و مراقب باشید که اشتباهی مزاحم خواهران نشید. البته امیدوارم الان دیگه یه نوشته ای زده باشن که ورودی خواهران و برادران کدوم طرفی هست.

================================================== ===========================================
    مورد بعدی تو سعادت آباد هست و فکر نکنم براتون مناسب باشه.
    پارکینگ رایگانه ولی هزینه عضویت سالانه 700 تومن بود ولی برای امکانات دیگه باید باز جدا پول می دادید مثلا ناهار یا شام یا میان وعده ها یا اتاق استراحت.
    با توجه به هزینه ش کنکوری یا نبود یا در حد 2 نفر. ولی خیلی خب جای خوبی بود و ساکت و تمیز.

00000000000000000000000000000000000000000000000000 0

بقیه جاها رو من نتونستم استفاده کنم چون نظم نداشتن و سر و صدا زیاد بود.

3. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    خیلی ممنونم بابت راهنمایی جامع و کامل و خوب شما
    امیدوارم دوستان دیگر هم اگر سالن های مطالعه خوب در شهر تهران سراغ دارن بیان و همین جا مانند شما به همین صورت با مزایا و معایب بنویسند تا یک راهنمای جامع در مورد سالن مطالعه و کتاب خانه های تهران که دارای پارکینگ هستند به دست بیاد.
    مخصوصا آنهایی که پارکینگ رایگان دارند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •