تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: خرید لپ تاپ تا 14-15 میلیون

اگه نباشه جاش خالی می مونه AF-Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض خرید لپ تاپ تا 14-15 میلیون

خب سلام دوستان من باز برگشتم تا مشورت بگیرم برای سیستم
    دوستم یه لپ تاپ بین 14 و 15 میلیون لازم داره و میخواد بازی های روز رو هم بتونه در حد medium و high با فریم 50-60 اجرا بکنه. و البته استفاده عادی هم میخواد داشته باشه پس ترجیحا خیلی سنگین یا گنده هم نباشه.
    انتخابا چیا هستن؟
    ممنون
    Last edited by AF-Y; 09-10-2019 at 11:37.

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Lenovo Legion Y530

3. این کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

نميشه با اين قيمت high بگيري

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

نميشه با اين قيمت high بگيري
    اره کامل high منظورم نبود، یه چیزی بین medium و high مدنظرمه.. اینطوری فک کنم بشه دیگه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

خب سلام دوستان من باز برگشتم تا مشورت بگیرم برای سیستم
    دوستم یه لپ تاپ بین 14 و 15 میلیون لازم داره و میخواد بازی های روز رو هم بتونه در حد medium و high با فریم 50-60 اجرا بکنه. و البته استفاده عادی هم میخواد داشته باشه پس ترجیحا خیلی سنگین یا گنده هم نباشه.
    انتخابا چیا هستن؟
    ممنون
    سلام.

خوب هستید؟

والا الان یه ذره جنسا گرون شده. نمی دونم بگم صبر کنید یا سریع بخرید که بدتر نشه. دلارم که خداییش کشیده پایین ولی جنس و لوازم کامپیوتر نسبت به ماه پیش 10 درصد گرون شده.

حالا مدلی که من به ذهنم میاد این هست. 7prd msi. آخرین قیمت همین حدودا بود. مدل پر فروشی بود اگه اسمشو اشتباه تایپ نکرده باشم. نمی دونم الان چند شده باشه.

ولی با 15 تومن خیلی نمی شه رو بازی ها در حد high حساب کرد. خودتون الان حتما یه سیستم توپ دارید و می دونید چی می گم دیگه.

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام.

خوب هستید؟

والا الان یه ذره جنسا گرون شده. نمی دونم بگم صبر کنید یا سریع بخرید که بدتر نشه. دلارم که خداییش کشیده پایین ولی جنس و لوازم کامپیوتر نسبت به ماه پیش 10 درصد گرون شده.

حالا مدلی که من به ذهنم میاد این هست. 7prd msi. آخرین قیمت همین حدودا بود. مدل پر فروشی بود اگه اسمشو اشتباه تایپ نکرده باشم. نمی دونم الان چند شده باشه.

ولی با 15 تومن خیلی نمی شه رو بازی ها در حد high حساب کرد. خودتون الان حتما یه سیستم توپ دارید و می دونید چی می گم دیگه.
    سلام

ممنون شما خوبین؟

حالا خریدش که دست خودم نیست زیاد، دوستم میخواد بخره و فک میکنم لازم داره چون کامپیوتر خودش سوخته.

خب اره با 15 میلیون نمیشه انتظار لپ تاپی رو داشت که خیلی قوی باشه، مخصوصا با قیمتای الان.

اگه منظورتون MSI GV62 7RD Apache Pro هست که اره این یکی از لپ تاپاییه که مد نظره. البته چند تا لپ تاپ دیگم هستن که اونام از نظر spec قوی هستن فقط از نظر موندگاریشون من شک دارم که این پایین اسماشونو مینویسم اگه لطف کنین بگین کدوم بهتره و یک مقایسه ای بینشون داشته باشین.

1. ASUS FX570UD
    2. Lenovo Y530
    3. Acer Nitro 5 AN515-51
    4. HP Omen 15-CE198-WM
    5. Dell Inspiron 15 Gaming 7577

البته دو مورد آخری رو کسی بهم پیشنهاد کرده و اینکه اگه مورد بهتری هم باشه بین 13-15 میل معرفی کنین. و اینکه از نظر موندگاری به ایسوس اعتماد دارم چون داشتم خودم ولی در مورد بقیه چیزی نمیدونم، نظر شما چیه؟

و اگه بخوام حدود 1-2 میلیون بالاتر برم این دو مورد هستن که نمیدونم تو این رده قیمت بهتر ازشون هست یا نه:
    1. ROG Strix G531GT
    2. Predator Helios 300 G3

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام

ممنون شما خوبین؟

حالا خریدش که دست خودم نیست زیاد، دوستم میخواد بخره و فک میکنم لازم داره چون کامپیوتر خودش سوخته.

خب اره با 15 میلیون نمیشه انتظار لپ تاپی رو داشت که خیلی قوی باشه، مخصوصا با قیمتای الان.

اگه منظورتون MSI GV62 7RD Apache Pro هست که اره این یکی از لپ تاپاییه که مد نظره. البته چند تا لپ تاپ دیگم هستن که اونام از نظر spec قوی هستن فقط از نظر موندگاریشون من شک دارم که این پایین اسماشونو مینویسم اگه لطف کنین بگین کدوم بهتره و یک مقایسه ای بینشون داشته باشین.

1. ASUS FX570UD
    2. Lenovo Y530
    3. Acer Nitro 5 AN515-51
    4. HP Omen 15-CE198-WM
    5. Dell Inspiron 15 Gaming 7577

البته دو مورد آخری رو کسی بهم پیشنهاد کرده و اینکه اگه مورد بهتری هم باشه بین 13-15 میل معرفی کنین. و اینکه از نظر موندگاری به ایسوس اعتماد دارم چون داشتم خودم ولی در مورد بقیه چیزی نمیدونم، نظر شما چیه؟

و اگه بخوام حدود 1-2 میلیون بالاتر برم این دو مورد هستن که نمیدونم تو این رده قیمت بهتر ازشون هست یا نه:
    1. ROG Strix G531GT
    2. Predator Helios 300 G3
    مرسی.

بی طرفانه بهت نظر می دم. من هیچ وقت دل و اچ پی نمی خرم.

به نظرم تو اینا ROG Strix G531GT از همه بهتر بود فقط رمش رو از 8 به 16 ارتقا بدن.

9. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

مرسی.

بی طرفانه بهت نظر می دم. من هیچ وقت دل و اچ پی نمی خرم.

به نظرم تو اینا ROG Strix G531GT از همه بهتر بود فقط رمش رو از 8 به 16 ارتقا بدن.
    اره منم نظرم بیشتر رو همونه ولی الان قیمتش حدود ۱۶ میله، که یکم خارج بودجس. بین اون سه تای اول کدوم رو پیشنهاد میکنین؟ بنظر خودم ایسوس قابل اعتماد تر و بهتره.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

اره منم نظرم بیشتر رو همونه ولی الان قیمتش حدود ۱۶ میله، که یکم خارج بودجس. بین اون سه تای اول کدوم رو پیشنهاد میکنین؟ بنظر خودم ایسوس قابل اعتماد تر و بهتره.
    منم با ایسوس موافقم.

ASUS FX570UD

ولی خب قدیمیه دیگه .

12. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •