تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: Inter Milan | نراتزوری | فصل 2019-2020

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض Inter Milan | نراتزوری | فصل 2019-2020

اینستاگرام اینتر: تعویض پیراهن لیونل مسی و لائوتارو مارتینز در پایان بازی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک فصل پیش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر کدوم از هواداران اینتر پست درخور فصل جدید باشگاه آماده کردن مدیران به ابتدای تاپیک منتقل میکنن.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کونته: بارسلونا برتر از اینتر بود و پیروز شد؛ واکنش آنیلی به اعتراض نادان ها، ناامیدم کرد!

آنتونیو کونته به تمجید از ساختار یوونتوس پرداخت اما نسبت به واکنش آندره آ آنیلی به اعتراض هواداران یوونتوس برای حذف ستاره اش از استادیوم یوونتوس، واکنش تندی نشان داد.

در هفته هفتم سری آ و در یکی از مهم‌ترین دیدارهای فصل، اینتر در جوزپه مه آتزا میزبان یوونتوس خواهد بود. به گزارش اسکای ایتالیا، آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر یوونتوس گفت:

اینتر و یوونتوس دو تیمی هستند که تاکنون بهتر از تیم‌های دیگر کار کرده اند ام هنوز در هفته هفتم هستیم. دربی ایتالیا بازی بزرگی است که هر کسی می‌خواهد آن را تماشا کند. برای بازی در چنین دیداری باید شور، اشتیاق و شجاعت داشته باشیم. برابر تیمی قرار خواهیم گرفت که در سری آ به یک الگو و معیار تبدیل شده و در اروپا نیز طی سال‌های اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته است. یوونتوس طی سال‌های اخیر خوب کار کرده و یک تیم متحد ساخته که الگویی برای دیگران شده است. باید به کسانی که طی سال ها در این تیم کار کرده اند و چنین تیم متحدی را ساخته اند، احترام گذاشت.

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بازوبند کاپیتانی مشترک دو باشگاه اینتر و بارسلونا برای دیدار در لیگ قهرمانان

دو تیم اینتر و بارسلونا در این هفته از چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان در مه آتزا به مصاف هم می روند. باشگاه اینتر به طور رسمی اعلام کرد کاپیتان های دو باشگاه اینتر و بارسلونا در این دیدار از یک بازوبند کاپیتانی مشابه استفاده می کنند که در جهت مبارزه با تبعیض و نژادپرستی طراحی شده است. روی این بازوبند، لوگوی دو باشگاه اینتر و بارسلونا قرار گرفته و از علامت اختصاری "BUU" به معنی "برادران متحد جهانی" استفاده شده است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

استفانو سنسی: الگوی من ژاوی است و سبک او را با دیدن ویدیوهایش می آموزم

با تعطیلی لیگ های فوتبال به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا، بازیکنان شرایط ویژه ای را تجربه می کنند.

استفانو سنسی، هافبک اینتر که چندوقت اخیر را به دلیل مصدومیت از دست داده بود، درباره شرایط خود در این روزها گفت:

فوتبال زندگی من است، اما این روزها سخت می توان در این باره فکر کرد. ادامه بازی ها اولویت نیست. ما در این باره با دیگر بازیکنان چت می کنیم. ما هم مانند بقیه شهروند هستیم و به کسانی فکر می کنیم که مریض شده اند یا جان خود را از دست داده اند. همچنین به فکر دکترها و پرستارهایی هستیم که از مردم دفاع می کنند.

هافبک اینتر درباره سبک مورد علاقه اش و همچنین بازیکن محبوبش بیان داشت:

من به دلیل تکنیک و مهارت بالا، لیگ های آرژانتین و برزیل را دنبال می کنم. الگوی من ژاوی است و سبک او را با دیدن ویدیوهایش می آموزم. وقتی من را با او مقایسه می کنند، هیجان زده می شوم.

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کریستین ویری: رونالدوی برزیلی از کریس رونالدو بهتر بود

ستاره سابق اینتر رونالدوی برزیلی را بهتر از کریستیانو رونالدو توصیف کرد.

کریستین ویری و رونالدو در اوایل هزاره جدید زوج فوق العاده ای را در پیشانی خط حمله اینتر تشکیل داده بودند، اما مصدومیت های متوالی ستاره برزلی اجازه استمرار این درخشش را نداد. حالا بوبو ویری به تمجید از همبازی سابق و برزیلی اش پرداخته است.

کریستین ویری گفت: "رونالدوی برزیلی یا رونالدوی پرتغالی؟ من دوست رونی هستم و به اندازه کافی خوش شانس بودم که در کنار او به عنوان مهاجم بازی کنم. او انفجاری، قدرتمند و سریع بود و همه این صفات را در اختیار داشت.

رونالدو مانند یک رقصنده به نظر می رسید و انگار داشت با توپ می رقصید. به نظر من رونالدوی برزیلی از کریستیانو رونالدو بهتر است. کریستیانو یک ماشین جنگی بوده و به خاطر عملکردی که داشته قابل تحسین است. همانطور که در ایتالیا می گویند، کریستیانو می تواند تا 40 سال با یک سیگار گوشه لب هایش بازی کند. او از نظر فیزیکی فوق العاده است.

ادامه مصاحبه

Brazilian Ronaldo better than the Portuguese one – Ex-Inter star Vieri ranks R9 above CR7

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

الکسیس سانچز به صورت دائمی به اینتر پیوست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •