تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: تفاوتadsl باvdsl

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض تفاوتadsl باvdsl

سلام.
    دیروزاز مخابرات اومدن شرکت گفتن تمایل دارید خط Adsl رو به vdsl تغییر بدین گفتم فرقش چیه گفت سرعتتون خیلی بالاتره.
    گفتم سرعت تو حداکثر بالاتره ولی وقتی ماداریم 4مگ adsl استفاده میکنیم با 4 مگ vdsl چه فرقی میکنه .گفت سرعت دانلود ای دی اس ال 1به 8 ولی vdsl اینطوری نیست
    حالا میخوام بدونم درسته ینی پهنای باند 4مگ وی دی اس ال 4 مگابیت هم دانلود میده مثل ای دی اس ال512 کیلو نیست ؟؟؟؟

2. این کاربر از najee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

سرعت vdsl بیشتره ولی طبیعتا گرونتر هم هست و باید مودمی داشته باشید کگه vdsl ساپورت کنه......

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام.
    دیروزاز مخابرات اومدن شرکت گفتن تمایل دارید خط Adsl رو به vdsl تغییر بدین گفتم فرقش چیه گفت سرعتتون خیلی بالاتره.
    گفتم سرعت تو حداکثر بالاتره ولی وقتی ماداریم 4مگ adsl استفاده میکنیم با 4 مگ vdsl چه فرقی میکنه .گفت سرعت دانلود ای دی اس ال 1به 8 ولی vdsl اینطوری نیست
    حالا میخوام بدونم درسته ینی پهنای باند 4مگ وی دی اس ال 4 مگابیت هم دانلود میده مثل ای دی اس ال512 کیلو نیست ؟؟؟؟
    سلام
    بله گرون تره ولی تو اون vdsl هم دزدی میکنن
    همینطوری به بهونه ترافیک خارجی 4 برابر که حساب میکنن حالا ببین vdsl چیه
    درستش که درست میگن ولی گرونه و تو اون هم دزدی حجم هست
    موفق باشید

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والا به من که گفتن قیمتش همونه تو سایت مخابرات هم که دیدم تعرفه هاشون یکی بود خودمم تعجب کردم ازاین قضیه حتی گفتن که مودم رایگان هم میدن.
    پس 4مگ اینترنت VDSL دقیقا 4مگه یک هشتم نیست سرعتش اگه اینطوری باشه خوبه از لحاظ ترافیک تو شرکت چون زیاد دانلود نداریم مشکلی نیست فقط سرعت مهمه

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام.
    اول از همه اون چیزهایی که در توجیه فروششون به شما گفتن چرت و پرت و اراجیفی بیش نبوده. اون یک به هشت برای تفاوت بیت به بایته و در هر تکنولوژی برقراره (سرعت داتلود به بایت و پهنای باند و سرعت سرویس به بیت گفته میشه)

اما در صورتی که مشترک اجباری مخابرات هستید (کافوی نوری) تبدیل به vdsl کار درستیه و ضرری نداره. فقط از بستن قرار داد چند ساله به منظور مودم رایگان اجتناب کنید.

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سرعت vdsl بیشتره ولی طبیعتا گرونتر هم هست و باید مودمی داشته باشید کگه vdsl ساپورت کنه......
    بنده هم عرضم همین بود میخواستم بدونم سرعت مثلا 4مگ ADSL با 4مگ VDSL فرقش تو چیه وآیا مودم 2740 VDSL ساپورت میکنه چون تو سایت یه سرچ کردم دیدیم تبدیل مودم ADSLبه VDSL؟؟

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان نت شرکت ما به vdslتغییر پیدا کرد مونتها مودم هارو تعویض نکردن گفتم همین خوبه جواب میده 2740u . سرعت خیلی زیاد شده تا17مگ میرسه ولس سرعت دانلود به اون مقدار بالا نرفته ولی بازم خوبه شده2مگ. ولی فقط مقدار نویز داخل مودم داشتم چک میکردم دیدم شدهsnr=6.5 یادمه قبلا رو این مقدار قطع میشیدیم بعداز اینکه کابل هارو بافیبر نوری جایگزین کردن شده بود 25الان باز دوباره شده6.5 نمیدونم چرا؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

انقدر با2020تماس گرفتم آخر برگردوندن به همون 4مگ قدیم گفتم شما که هنوز زیر ساختاتون فراهم نیست بیخود میکنید پیشنهاد میدید فقط میخواستید مودم و بپیچونید .ولی مودمش زیاد بد نیست یوتل مخابرات فقط آنت داخلی بردش کمتره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

هیچ فرقی نمیکنه. vdsl برای ارتباطات خاصی قبلا استفاده میشده برای انتقال و خطوط خصوصی. برای کاربر خانگی هیچ فرقی نداره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •