تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: خرید باطری ماشین

داره خودمونی میشه computer-times's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

14 خرید باطری ماشین

از دوستان و بچه های محترم سایت میخواستم بدونم چه باطری رو برای ماشین پیشنهاد میدید؟

چه مارکی برای پژو 405

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

داره خودمونی میشه fc4444esteghlal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

بستگی داره چقدر بخواید هزینه کنید ، به طور کلی 2 نوع باتری داریم سیلد اسید و اتمی که توی بازار بهشون اسیدی و خشک میگن

اتمی تو سطح بالاتری قرار میگیره و قطعا گرون تر هم هست ، برای 405 باید باتری بین 70 الی 80 آمپر بگیرید

تو بازار فقط باتری ایرانی ، چینی و کره ای هست که با کیفیت ترین و گران ترین کره ای ها هستن

در نهایت انتخاب آخر با خودتونه .

3. این کاربر از fc4444esteghlal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

دوست من باطری سوزوکی بگیر مال سپاهان باطری اصفهان و ژاپنه گارانتی خوبی هم داره من 74 امپرشو گرقتم 470 تومن باطری های کره ایی موجود مال سال 2018 هستش حتما به تاریخ تولید باطری نگاه کن

5. این کاربر از yakooza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام راستش به ایرانی ها امیدی نیست یدونه خودم داشتم تایگر کره ای بود پنج سال کارکرد هنوزم داره کار می کنه ولی نفسای آخرشه

به نظرتون اینکه صبح ها بد استارت میخوره از باطریه؟ چون در طی روز که ماشین گرمه راحت استارت میخوره

خودم به استپتر شک دارم!!!

داره خودمونی میشه fc4444esteghlal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام راستش به ایرانی ها امیدی نیست یدونه خودم داشتم تایگر کره ای بود پنج سال کارکرد هنوزم داره کار می کنه ولی نفسای آخرشه

به نظرتون اینکه صبح ها بد استارت میخوره از باطریه؟ چون در طی روز که ماشین گرمه راحت استارت میخوره

خودم به استپتر شک دارم!!!
    روی باتری های خشک یه حفره هست که از روش میشه سلامت باتری رو تشخیص داد ، اگر سبز رنگ هست باتری هنوز سالمه اما اگر بی رنگ یا مشکی شده عمر باتری دیگه تموم شده .

باز جهت اطمینان بیشتر میتونید برید باتری سازی اونا یه دستگاه مخصوص دارن سیم هاش رو به 2 قطب باتری متصل میکنن و با اطمینان میگن که باتری سالم هست یا خیر ، هزینه ای هم نداره رایگانه .

ضمن اینکه اگه باتری سالم باشه و فقط ضعیف شده باشه براتون 24 ساعت میزارن زیر دستگاه شوک تا باتری مجدد به قولی جون بگیره .

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

روی باتری های خشک یه حفره هست که از روش میشه سلامت باتری رو تشخیص داد ، اگر سبز رنگ هست باتری هنوز سالمه اما اگر بی رنگ یا مشکی شده عمر باتری دیگه تموم شده .

باز جهت اطمینان بیشتر میتونید برید باتری سازی اونا یه دستگاه مخصوص دارن سیم هاش رو به 2 قطب باتری متصل میکنن و با اطمینان میگن که باتری سالم هست یا خیر ، هزینه ای هم نداره رایگانه .

ضمن اینکه اگه باتری سالم باشه و فقط ضعیف شده باشه براتون 24 ساعت میزارن زیر دستگاه شوک تا باتری مجدد به قولی جون بگیره .

اتفاقا بردم همه میگن باطری خرابه ولی باطری وقتی صبح استارت زده میشه بد روشن میکنه طی روز مشکلی نداره فکر میکنم از استپتر باشه اون حفره هم سبز رنگه - اگر شوک بدن درست میشه به نظرت؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •