از فصل 2017/18 تاکنون در پنج لیگ معتبر اروپایی، فقط مسی بیش از کولاروف از روی ضربات آزاد مستقیم، موفق به گلزنی شده است

برای ستاره صرب جالوروسی، ضربات آزاد پشت محوطه جریمه، حکم پنالتی را دارد!طرفداری- الکساندر کولاروف، دو ماه دیگر وارد 34 سالگی می شود اما همچنان مهره ای موثر و قابل اتکا در تیم آاس رم است. او در 91 بازی برای رم در همه رقابت ها موفق به ثبت 15 گل و 16 پاس گل شده است. آماری که برای یک بازیکن در پست مدافع کناری، فوق العاده است.

الکساندر کولاروف در جریان برد 2-1 رم مقابل بولونیا، گل اول جالوروسی را از روی ضربه آزاد به ثمر رساند. او در این فصل سری آ، 3 گل به ثمر رسانده و همراه با ادین ژکو، پس از دومنیکو براردی 5 گله، در رتبه دوم برترین گلزنان فصل جاری سری آ قرار دارد. به نقل از اوپتا؛ الکساندر کولاروف با گل امروز خود، چند رکورد شخصی مهم به ثبت رساند:

1- از زمان اولین حضور الکساندر کولاروف در 5 لیگ معتبر اروپایی (فصل 2007/08)، هیچ مدافعی به اندازه او از روی ضربات آزاد مستقیم، موفق به گلزنی نشده است. (11 گل) از این 11 گل، 6 گل در پیراهن رم به ثمر رسیده است.

2- از زمان پیوستن کولاروف به رم در فصل 2017/18، در بین بازیکنان شاغل در 5 لیگ معتبر اروپایی فقط لیونل مسی در گلزنی از روی ضربات آزاد مستقیم، عملکرد بهتری دارد. مسی طی این مدت، 12 گل در لالیگا به ثمر رسانده است درحالیکه کولاروف موفق به ثبت 6 گل در سری آ شده است.

3- کولاروف طی سه فصل اخیر در پیراهن رم موفق به ثبت 13 گل در سری آ شده است. طی این مدت، گل های هیچ مدافعی در سری آ از عدد 10 عبور نکرده است!

4- کولاروف از ابتدای فصل گذشته تاکنون موفق به ثبت 11 گل در سری آ شده است. طی این مدت، او بهترین عملکرد را در گلزنی در بین همه مدافعان شاغل در پنج لیگ معتبر اروپایی دارد.

گفتنی است رم با کسب برد در زمین بولونیا، نوار پیروزی های این تیم در خانه خود را پاره کرد. شاگردان میهایلوویچ در 8 بازی اخیر خانگی خود در سری آ به 8 برد رسیده بودند![ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر کدوم از هواداران رم پست درخور فصل جدید باشگاه آماده کردن مدیران به ابتدای تاپیک منتقل میکنن.

تاپیک فصل پیش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]