تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: چه کار کنیم که شبها خوابمون ببره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض چه کار کنیم که شبها خوابمون ببره؟

من اصلا نمی تونم شب ها زود بخوابم و صبح ها هم نمی تونم زیاد بیدار بشم این مشکل زندگی عادیم ریخته بهم. لطفا هر کس می تونه کمک کنه خیلی دارم اذیت میشم

2. این کاربر از Mani2017 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام دوست عزیز

من هم درست مشکل شما رو داشتم یه زمانی (خیلی سال پیش بعد کنکور) .

مطلب خاصی وجود نداره خدا رو شکر .
    باید یه مدت بدنتون رو عادت بدید به زود خوابیدن . مثلا یه کاری کنید که خستگی رو قشنگ احساس کنید قبل ساعت 12 ! برید بیرون بدویید ، حرکات ورزشی انجام بدید و ... .

در واقع یه کاری کنید که ساعت 10 اینا واقعا بدنتون احساس خستگی کنه به لحاظ فیزیکی . به خودتون هم تلقین نکنید که نه من خوابم نمیبره و ... .

ان شاء الله حل میشه با این کارایی که گفتم . من خودم اون دوران ، بعد کنکور قشنگ سه ماه رو حدود ساعت 5-6 صبح میخوابیدم و ساعت 2-3 ظهر بیدار میشدم طوری که صدای خونواده دیگه دراومده بود الان که طوری تنظیم کردم برنامه خوابم رو که ساعت 9 میخوابم و 4 بیدار میشم .

4. این کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Baharkhani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

من اصلا نمی تونم شب ها زود بخوابم و صبح ها هم نمی تونم زیاد بیدار بشم این مشکل زندگی عادیم ریخته بهم. لطفا هر کس می تونه کمک کنه خیلی دارم اذیت میشم
    سعی کنید روزها با فعالیت زیاد مثل پیاده روی و ورزش کردن خودتونو خسته کنین تا شبا زود بخوابین تا بتونین صبحا زود بیدار بشین. چند روز این کارو تکرار کنین حتما نتیجه می گیرین من تجربه کردم اینو. پیشنهاد می کنم انجامش بدین

اگه نباشه جاش خالی می مونه matarsaak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

سعی کنید شب ساعت 12 که رفتید توی تخت هندفری رو بزنید به گوش و پادکست گوش بدید . خیلی زود خوابتون میبره

7. این کاربر از matarsaak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

ساعت 12؟ چه خبره

ساعت خواب 10 مناسبه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

این مشکل زندگی منم بوده یا بهتره بگم گاها هم هست. من 11 به رختخواب می رفتم و 4 یا 5 صبح خوابم می برد.

من پزشک متخصص خواب و درد!!!! که احتمالا حتی اسمشم خنده داره و تا حالا نشنیدید رفتم. دقیقا روی در مطب هم همین رو زده بود. الان بالاشهر از این داستانا مد شده و اجازه فعالیت هم دارن (تو آلمان مدرک گرفته بود) حالا از همه این ها و ویزیت 400 تومانی هم که بگذریم نتیجه این شد.

یه آزمایش کورتیزول داد برای استرس و یه سری فاکتور های دیگه خونی. وقتی دید استرسم زیاده یه سری روش های تمرکز و آرامش یادم داد. تاکید کرد اتاقی که توش قراره بخوابی کاملا تاریک باشه. که من پرده های کلفت و ضخیم گرفتم. وسایل برقی همه شون نویز دارن حتی چراغ خواب ها. اون ها رو هم کاملا خاموش کردم. ورود موبایل و تبلت به رختخواب کاملا ممنوع.

چند روز اول وحشتناک سخت بود ولی بعد یواش یواش بهتر شد. به محیط زندگی هم بستگی داره. حقیقتش من چون خانواده تا 12 بیدارن و همینطور منزل به سمت خیابون هست و مدام صدای موتور و ماشین و بوق میاد و همینطور همسایه طبقه بالا که روانیه (5 نفر رو کشته ولی چون ..... الان آزاده و بعنوان بیمار در خانه ازش نگهداری می شه) کلی سر و صدا می کنه یهو درها رو می کوبه و یا ببخشید با دختری که از دهات براش آوردن ....خشن می کنه و یهو تلویزیون روشن می کنه با صدای بلند و ..... .

من بعد کارم ویلای دوستم می رفتیم تو فشم. مثلا 7 و نیم اونجا بودیم و یه چیزی می خوردیم و خونه رو نظافت می کردیم و من به اتاقی با این شرایط می رفتم. ساعت خوابم بعد 1 هفته تنظیم شد. تا الانم خوبه به جز وقت هایی که همسایه بالا اذیت می کنه و از خواب می پرم و دیگه خوابم نمی بره.

و در نهایت یکی از این کتاب های تمرکز یا اپ هاشو تو بازار دانلود کن و بخون. بعد اتاقت رو از وسایل برقی موقع خواب پاک کن. یعنی خاموش کن. نور هم اصلا نباشه. مطمئن باش بعد یه دوره کوتاه خوب می شی.

10. این کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    1- بعد از نهار نخوابید . نیم ساعت خوابِ بعد از نهار باعث میشه شب تا حدودِ 2 ساعت دیرتر به خواب برید
    2- ضمناً هرگز با معده ی پر دراز نکشید وگرنه به مرور زمان دریچه بالایی معده با اسید معده زخم میشه و کلی مشکلات و حتی سرطان و مرگ رو به همراه داره
    اگه بعد از غذا خوردن خوابتون میگیره پی نسشته روی مبل یا صندلی راحتی یا تکیه داده به دیوار بخوابید با زاویه ی بیش از 45 درجه تا اسید معده به بالای معده نرسه
    .
    3- خسته برید به رختخواب تا زود خوابتون ببره
    4- برای تنظیم خوابتون باید , باید , باید صبح زود بیدار بشین و از رختخواب بیاین بیرون و کار و فعالیت کنین مثل 15 دقیقه نرمش .
    .
    شما قدرت و توانایی ندارین که خودتون رو بخوابونین ولی قدرت دارین که خودتون رو از رختخواب بکشین بیرون و به خوابیدن خاتمه بدین . وقتی زوری به خوابتون خاتمه بدین در صبح , اونوقت شب اتوماتیک وار زود میخوایید خصوصاً اگر بعد از نهار هم نخوابید یا فقط 20 دقیقه نشسته بخوابید
    .
    .
    P
    دوستان , به نفعتون هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم پول توشه هم امنیت و ایمنی هم آسایش و آرامش هم دور شدن از خطرها و ضررهای دنیا إن شاء الله .
    چند نمونه :
    ===================================
    میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    توصیه های مهم امنیتی
    قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر

.
    برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی
    .
    .

12. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

با سلام و تشکر از همه دوستانی که نظر دادند خودم چند کار انجام دادم که خوابم بهتر شد
    اول بعد از ناهار ده الی بیست دقیقه مطالعه می کنم تا خوابم ببره بعدش یک الی ۲ ساعت می خوابم شب هم که میشه باز اول نیم ساعت مطالعه بعدش مسواک بعدش با یک دمنوش می رم تو تخت خواب نیم ساعت فقط دم نوش می خورم و پادکست گوش می دم و هیچ کار دیکری نمی کنم این نیم ساعت ریلکس و ارامش واقعا برای خواب شب لازم هست بعدش می رم دست شویی بعدش بعدش همه چراغ ها خاموش و ربع ساعت دیگر پادکست گوش می کنم و هنوز پادکست تموم نشده خواب خوابم.
    و حتما باید فردا صبح زود بیدار بشی تا بتونی دوباره شب بخوابی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •