تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: غیر فعال شدن همه ی فایلها و اضافه شدن کلمه ی meds به آخر فرمت ها

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض غیر فعال شدن همه ی فایلها و اضافه شدن کلمه ی meds به آخر فرمت ها

سلام
    من مدتی بود که از سایت های مختلف فایلهایی رو برای هک بازی pubg دانلود کرده بودم و باهاشون کار کرده بودم . امروز بعد از اینکه سیستم رو روشن کردم و وارد ویندوز شدم با این مشکل مواجه شدم . همه ی فایلها هم تصویری هم صوتی هم ویدئویی و هم exe ها همشون غیرفعال شدن و به آخر عنوانشون کلمه ی meds اضافه شده . برای نمونه مثلا فایل ویدئویی با نام p30world.mp4 تبدیل به این شده p30world.mp4.meds و غیرفعال شده . تازه اون عنوان meds رو هم اگه حذف کنم فایل رو دیگه تشخیص نمیده و ارور میده .
    لطفا راهنماییم کنید
    ممنون میشم

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    من مدتی بود که از سایت های مختلف فایلهایی رو برای هک بازی pubg دانلود کرده بودم و باهاشون کار کرده بودم . امروز بعد از اینکه سیستم رو روشن کردم و وارد ویندوز شدم با این مشکل مواجه شدم . همه ی فایلها هم تصویری هم صوتی هم ویدئویی و هم exe ها همشون غیرفعال شدن و به آخر عنوانشون کلمه ی meds اضافه شده . برای نمونه مثلا فایل ویدئویی با نام p30world.mp4 تبدیل به این شده p30world.mp4.meds و غیرفعال شده . تازه اون عنوان meds رو هم اگه حذف کنم فایل رو دیگه تشخیص نمیده و ارور میده .
    لطفا راهنماییم کنید
    ممنون میشم
    باج افزار نصب کردید روی سیستم و همه فایل هاتون رمزگذاری شده.
    این آموزش رو دنبال کنید شاید مشکل حل بشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه mostafa_1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

وقتی از سایتهای نا مطمئن فایل بگیرید همینجوری میشه منم یه کرک از تورنت دانلود کردم این بلا سرم اومد باج افزاری که من گرفتم اسمش gandcrab 5.2 بود! لینکی که اون دوست بالاییمون گذاشتن فقط نحوه متوقف کردنش هست، برای بازگردوندن فایلها دو راه بیشتر ندارید 1- باج رو پرداخت کنید 2- صبر کنید تا یکی از تیمهای امنیتی decoder مخصوص این باج افزار رو پیدا کنه! برای خودم حدود دو ماه طول کشید تا شرکت bitdefender موفق شد دیکودر مخصوصش رو بسازه!
    پس شما در حال حاظر دو راه بیشتر ندارید یا اینکه بیخیال فایلهاتون بشید و یا اینکه منتظر بشینید ببینید چی میشه

این لینک کرجع همه دیکودر هایی هست که تا حالا ساخته شدن هر چند روز یه بار سر بزنید ببینید مال شما اومده یا نه تو سایتهای دیگه هم سرچ کنید ضرری نداره
    راستی یادم رفت بگم اون فایلهای متنی که توی همه پوشه ها هست رو به هیچ عنوان پاک نکنید
    Last edited by mostafa_1366; 12-09-2019 at 15:15.

4. 4 کاربر از mostafa_1366 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

وقتی از سایتهای نا مطمئن فایل بگیرید همینجوری میشه منم یه کرک از تورنت دانلود کردم این بلا سرم اومد باج افزاری که من گرفتم اسمش gandcrab 5.2 بود! لینکی که اون دوست بالاییمون گذاشتن فقط نحوه متوقف کردنش هست، برای بازگردوندن فایلها دو راه بیشتر ندارید 1- باج رو پرداخت کنید 2- صبر کنید تا یکی از تیمهای امنیتی decoder مخصوص این باج افزار رو پیدا کنه! برای خودم حدود دو ماه طول کشید تا شرکت bitdefender موفق شد دیکودر مخصوصش رو بسازه!
    پس شما در حال حاظر دو راه بیشتر ندارید یا اینکه بیخیال فایلهاتون بشید و یا اینکه منتظر بشینید ببینید چی میشه

این لینک کرجع همه دیکودر هایی هست که تا حالا ساخته شدن هر چند روز یه بار سر بزنید ببینید مال شما اومده یا نه تو سایتهای دیگه هم سرچ کنید ضرری نداره
    راستی یادم رفت بگم اون فایلهای متنی که توی همه پوشه ها هست رو به هیچ عنوان پاک نکنید
    سلام دوست عزیز بله همینطور هست اصلا نمیتونم فایلها رو باز کنم .
    از کجا بدونم تونستم متوقفش کنم یا نه؟
    و همچنین از کجا بدونم انکودرش از کدوم نوع هستش؟
    این موضوع رو نمیشه به کسی گزارش داد؟ اونطور که تحقیق کردم کلی کاربر در دنیا این مشکل براشون پیش اومده . یه باجگیری بین المللی هستش
    Last edited by Переклад не; 12-09-2019 at 18:17.

داره خودمونی میشه mostafa_1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

سلام دوست عزیز بله همینطور هست اصلا نمیتونم فایلها رو باز کنم .
    از کجا بدونم تونستم متوقفش کنم یا نه؟
    و همچنین از کجا بدونم انکودرش از کدوم نوع هستش؟
    این موضوع رو نمیشه به کسی گزارش داد؟ اونطور که تحقیق کردم کلی کاربر در دنیا این مشکل براشون پیش اومده . یه باجگیری بین المللی هستش
    متوقف کردنش کار زیاد سختی نیست روشهاش تو اینترنت هست وقتی فایلهای جدید انکود نشدن یعنی دیگه متوقف شده
    بهترین آنتی ویروس تو مبارزه با باج افزارها بیتدیفندر هست بهتره اونو نصب کنید و سیستمتون رو یه دور اسکن کنید
    این ویروس مثل اینکه جدیده همه لینکهایی که من درباره اش دیدم مال همین دو سه روز پیش بود! الان احتمال زیاد یه عده دارن روش کار مکینن اگه کلیدش پیدا بشه تو همون لینکی که بهتون دادم میزارنش اسمش meds هست دیگه هر چند تظمینی نیست که بتون راهش رو پیدا کنن ولی شما یکی دو ماه صبر کنید و ناامید نشید
    Last edited by mostafa_1366; 12-09-2019 at 23:36.

7. این کاربر از mostafa_1366 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان من نزدیک 8 ماهه دارم انتظار میکشم برای ساخته شدن دیکریپتور این مصیبت افزار . چیکار کنم؟ کجارو بگردم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •