تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: سرویس حذف اپل آیدی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

14 سرویس حذف اپل آیدی

سلام به همگی
    چند روز پیش پسورد و سوال های امنیتی اپل آیدی یکی از دوستان من خود به خود عوض شده بود! (شخصی ناشناس تغییر داده) ما اقدام کردیم برای ریکاوری پسورد اما متاسفانه اپل آیدی که خریده داری شده بوده از این اپل آیدی های کارتی که مغازه دارها میفروشن بوده و ایمیل نجات هم از شخصی هستش که هیچ دسترسی بهش نداریم.

مغازه داری با دریافت مبلغی حدود 350 هزارتومن این اپل آیدی را از روی این آیفون در عرض 3-4 روز حذف کرد! (هم گوشی هم آیکلودش)

میخوام بدونم عملا اینها چه کاری انجام میدن که میگن این کار برای خودمون اول هزینه داره و باید پرداخت کنیم!!

-- آیا با پشتیبانی اپل ارتباط برقرار میکنن و به دلار پول پرداخت میکنند و میگن اپل آیدی من هک شده و درخواست بازیابی میکنن؟
    ارتباط چه جوریه ؟ تلفنی؟ چت؟ ایمیل؟؟؟ واقعا هزینه ای داره؟؟
    اصلا با شماره ایران میشه صحبت کرد؟

دوستان فروشنده و تعمیرکار موبایلی اسم این کار رو گذاشتن
    سرویس حذف اپل آیدی!! داستان چیه؟ کسی میتونه توضیح بده؟

تشکر از شما

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

فدات شم اگه قرار بود من و شما بدونیم که دیگه اونا نمی تونستن هزینه ای دریافت کنند! ولی قاعدتا چون چند روز زمان برده احتمالش هست که با مرکز خدمات رسمی اپل در تماس بوده باشند! شایدم نرم افزاری حلش میکنن و واسه اینکه بگن کار مهمیه 3-4 روز شمارو معطل می کنن که اون هزینه موجه جلوه بده! وگرنه 350 هزارتومان به دلار میشه حدود 20-30 دلار! تازه همه ش هم هزینه نمیشه شاید 10-15 دلار هزینه میشه که بعید می دونم همچین چیزی باشه!

پروفشنال steps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام به همگی
    چند روز پیش پسورد و سوال های امنیتی اپل آیدی یکی از دوستان من خود به خود عوض شده بود! (شخصی ناشناس تغییر داده) ما اقدام کردیم برای ریکاوری پسورد اما متاسفانه اپل آیدی که خریده داری شده بوده از این اپل آیدی های کارتی که مغازه دارها میفروشن بوده و ایمیل نجات هم از شخصی هستش که هیچ دسترسی بهش نداریم.

مغازه داری با دریافت مبلغی حدود 350 هزارتومن این اپل آیدی را از روی این آیفون در عرض 3-4 روز حذف کرد! (هم گوشی هم آیکلودش)

میخوام بدونم عملا اینها چه کاری انجام میدن که میگن این کار برای خودمون اول هزینه داره و باید پرداخت کنیم!!

-- آیا با پشتیبانی اپل ارتباط برقرار میکنن و به دلار پول پرداخت میکنند و میگن اپل آیدی من هک شده و درخواست بازیابی میکنن؟

تشکر از شما
    احتمال زیاد ریکاوری کرده.
    باز کردن قفل ایکلود حداقل 1 میلیون هزینه داره .بستگی به قینت دلار هم داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

سلام به همگی

تشکر از شما
    فدات شم اگه قرار بود من و شما بدونیم که دیگه اونا نمی تونستن هزینه ای دریافت کنند! ولی قاعدتا چون چند روز زمان برده احتمالش هست که با مرکز خدمات رسمی اپل در تماس بوده باشند! شایدم نرم افزاری حلش میکنن و واسه اینکه بگن کار مهمیه 3-4 روز شمارو معطل می کنن که اون هزینه موجه جلوه بده! وگرنه 350 هزارتومان به دلار میشه حدود 20-30 دلار! تازه همه ش هم هزینه نمیشه شاید 10-15 دلار هزینه میشه که بعید می دونم همچین چیزی باشه!
    موبایلیه چی داره که خود فرد نداره برای انجام این کار که 1 یا حتی دو تومن میگیره؟!

تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

تازه از ایشون خوب میگیرن. نه زنگ اینا نمیزنن. من از یوتیوب دیدم که میشه یه کارایی کرد ولی خوب نتونستم خودم فعلا. من البته ترکیه هستم اینجا اپل استور داره نمیدونم این کار رو ارزونتر انجام بدن یا نه چون من هم تقریبا مثل ایشون و قوطی اینا هم نداریم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

ايشون فقط شماره سريال IMEI گوشي و اطلاعات اپل ايدي رو گرفت
    تمام مدت گوشي در اختيار خودم بود!!

تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

ايشون فقط شماره سريال IMEI گوشي و اطلاعات اپل ايدي رو گرفت
    تمام مدت گوشي در اختيار خودم بود!!
    imei رو بدون وارد شدن میشه داشت؟
    منظورتون از اطلاعات اپل ای دی چیه؟
    Last edited by mirzabozorg; 11-09-2019 at 20:29.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

imei رو بدون وارد شدن میشه داشت؟
    منظورتون از اطلاعات اپل ای دی چیه؟

شماره IMEI رو كه از داخل گوشي خوندم براش يادداشت كرد،

اطلاعات كلي كارت -- يوزر--پسورد--تاريخ تولد-- سوال هاي امنيتي

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

عزیزان من خوبین شماها؟! اصلا مگه اپل آی دی ساختن خیلی کار سختیه که بابتش 350 تومان پول هم دادید؟!!! خب معلومه وقتی اینجوری خرید میکنید و به ایمیل دسترسی ندارید ، اون راحت میتونه قسمت فراموشی پسورد رو بپرسه و راحت همه چیز رو عوض کنه! با اپل در تماس بوده و اینا چیه دیگه؟!!!!!

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

عزیزان من خوبین شماها؟! اصلا مگه اپل آی دی ساختن خیلی کار سختیه که بابتش 350 تومان پول هم دادید؟!!! خب معلومه وقتی اینجوری خرید میکنید و به ایمیل دسترسی ندارید ، اون راحت میتونه قسمت فراموشی پسورد رو بپرسه و راحت همه چیز رو عوض کنه! با اپل در تماس بوده و اینا چیه دیگه؟!!!!!
    بابا شما هم دلت خوشه هان اینجا ایرانه!!!!!!

یکی از پرت ترین جاهای دنیا.

دوستان اپل ای دی همچنان بخرید خوب کاری می کنید بخرید. حلالتون باشه.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •