تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: تلویزیون سامسونگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض تلویزیون سامسونگ

سلام دوستان تلویزیون سامسونگ مدل ua40f5454 هستش فریمور اپگریدش تو سایت سامسونگ نیست.کسی می تونه کمک کنه باید آپدیت بشه اپشن کانال یابیش پریدهbraodcast منظورمه ایمیل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان تلویزیون سامسونگ مدل ua40f5454 هستش فریمور اپگریدش تو سایت سامسونگ نیست.کسی می تونه کمک کنه باید آپدیت بشه اپشن کانال یابیش پریدهbraodcast منظورمه ایمیل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این تلویزیونهای مونتاژی ایران، برای اینکه با نمونه های خارجی متفاوت بشه، کد مدلشون هم متفاوت میشه. مثلا تلویزیون 40f5000 را در ایران با کد 5454 مونتاژ و عرضه میشه. برای دیدن مدل اصلی وارد منوی مخفی تلویزیون شوید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

سلام میشه بگید چجوری وارد منوی مخفی تلویزیون بشم. تلویزیون من مرتب هنگ‌میکنه.‌میخوام مدل اصلی شو. بفهمم که آپدیت کنم. مدل ایرانی اش UA 40se6950m

- - - Updated - - -

سلام میشه بگید چجوری وارد منوی مخفی تلویزیون بشم. تلویزیون من مرتب هنگ‌میکنه.‌میخوام مدل اصلی شو. بفهمم که آپدیت کنم. مدل ایرانی اش UA 40se6950m

- - - Updated - - -

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام
    باید کلید mute و شماره 119 و سپس کلید اینتر را فشار دهید تا وارد منوی مخفی شوید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

سلام دوستان تلویزیون من m5850 است میشه رو فلش فیلم ضبط کرد؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

سلام.من یه تلویزیون 49n6950دارم که بعد از اپدیت کردن تاریخ و ساعت ریخت به هم و بصورت خودکار تنظیم نمیشه و باید بصورت دستی تنظیم کنم مشکل دیگه اینکه اطلاعات شبکه ها هم دیگه برام نمیاد و میزنه تاریخ و ساعت تنظیم نیست به سام سرویس زنگ زدم میگه نباید اپدیت میکردی و کاری از دستمون بر نمیاد و باید منتظر اپدیت جدید باشی چکار کنم مشکل حل بشه

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

سلام.من یه تلویزیون 49n6950دارم که بعد از اپدیت کردن تاریخ و ساعت ریخت به هم و بصورت خودکار تنظیم نمیشه و باید بصورت دستی تنظیم کنم مشکل دیگه اینکه اطلاعات شبکه ها هم دیگه برام نمیاد و میزنه تاریخ و ساعت تنظیم نیست به سام سرویس زنگ زدم میگه نباید اپدیت میکردی و کاری از دستمون بر نمیاد و باید منتظر اپدیت جدید باشی چکار کنم مشکل حل بشه
    به این ایرانی ها هیچ امیدی نیست،

شما باید ایمیل و درخواست گزارشتان را با مدل و ورژن اپدیت مستقیما به خود سامسونگ بزنید.

بیسوادی هر روز بیشتر داره میشه و فرار مغزها هم به موازات

من‌ شرکتی که کار میکنم در زمینه تجهیزات برق و فروششان ....و هر وقت خریدار زنگ میزد و چنین سوالی داشت اگر جواب رو‌نمیدونستم فورا نه نمیگفتم و مشکل از خودت و این حرفها که واقعا زشته، یک ضرب از سازنده میپرسیدم و به خریدار به عنوان خدمات پس از فروشش اطلاع میدادم.
    Last edited by italodance; 14-05-2020 at 12:10.

8. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

با سلام
    تلویزیون سامسونگ 48 اینچ منحنی مدل jc6960 دارم. وقتی از طریق screen mirror میخوام وصل بشم به جای اسم موبایلم حروف انگلیسی نا معلوم انگلیسی a*b*c* تو این مایه ها میاره و من از ترسم اجازه دسترسی بهش نمیدم. بعد از تکرار چند سری اخر سر اسم موبایل و درست میاره و وقتی اجازه دسترسی میدم خیلی سریع میندازه بیرون و اتمام کار screen mirror میده. مواقعیم بوده موفق شدم وصل بشم اما فیلمی که میبینم توی تلویزیون استوپ کرده یا گیر کرده اما داخل موبایل پخشش و داره ادامه میده
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام. بیشتر مشکل وصل نشدن گوشی به تلویزیون بخاطر فعال بودن وی پی ان در گوشی هست. اگر وی پی ان خاموش بود و بازهم وصل نشدید تلویزیون رو خاموش کنید و سیمش رو از برق بکشید و تنظیمات شبکه موبایل تون رو هم ریست کنید و اگر از طریق مودم وای فای مشترک میخواهید وصل بشید مودم رو هم از برق بکشید و بعد از چند دقیقه دستگاه ها رو مجدد به برق بزنید و امتحان کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •