تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل لپ تاپ در نرم افزارهای گرافیکی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض مشکل لپ تاپ در نرم افزارهای گرافیکی

سلام دوستان من یه مشکل عجیب دارم مخصوصا تو نرم افزارهای گرافیکی مثل 3d max, cinema 4d, rhino یا حتی google earth. ببینید وقتی نرم افزار ها رو باز می کنم صفحه ای که توش میخوایم دیزاین کنیم یا هرچی اصلا تکون نمیخوره! انگار عکسه و ثابت میمونه! توی گوگل ارث مثلا وقتی نرم افزار رو اجرا می کنم کره زمین تکون نمیخوره هرچی میچرخونم و ثابته! البته وقتی فول اسکرینش می کنم درست میشه ولی حالت معمولی نه فریز شده تصویر! توی 3d max هم وقتی یکی از نماها (top- bottom-perspective-front) رو فول اسکرین کنم درست میشه ولی به صورت نرمال نه! درایورم هم آپدیته اینم مشخصات لپ تامه ram:12gb vga:gtx 1050 cpu:core i7 . گیمو اینا هم راحت اجرا میکنم باش
    میخواستم ببینم مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ و اگه نرم افزاریه به جز عوض کردن ویندوز راه دیگه ای برای حلش هست؟ ممنون میشم

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

وقتی با برنامه کار میکنید از end task ویندوز برسی کنید ببینید پرفورمنس کدوم سخت افزار بالاست ///

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

وقتی با برنامه کار میکنید از end task ویندوز برسی کنید ببینید پرفورمنس کدوم سخت افزار بالاست ///
    الان نگاه کردم هیچکدوم بالا نبود فقط از رم کار میکشه اونم کم! ولی جالب اینجاست GPU استفادش 0% ه ولی وقتی MAXIMIZE میکنم صفحه ی PERSPECTIVE رو GPU شروع میکنه به کار کردن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •