تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: تنظیمات شبکه کردن VMware Workstation Pro و مودم دی لینک 2750

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

14 تنظیمات شبکه کردن VMware Workstation Pro و مودم دی لینک 2750

سلام دوستان گرامی من توی ویندوز سون VMware Workstation Pro 12 رو نصب کردم و ی سرور مجازی ایجاد کردم و از انجا که مودم دی لینک 2750 دارای شبکه وای فای هست چطور می تونم ای پی این سرور مجازی رو که روی VMware Workstation Pro نصب کردم رو از طریق موبایل ببینم از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنند. جای تتوی اینترنت خودم که باید ای پی ها باهم هم رنج باشند ای پی هار هم هم رنگ کردم ولی متاسفته باز هم نشد ای پی سرور مچازی از 5 تا 29 گذاشتم و ای پی مودم دی لینک رو از 30 نا 199 هر کاری کردم نشد ممنو میشم راهنمایی بفرمایید

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

نمیشه با موبایل ببینید ///

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

چرا میشه استاد

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

شما نمیتونید توی یک رنج آی پی دوتا DHCP Server داشته باشید، این معنی نداره که شما آی پی مودم رو 30 تا 199 بذارید و بعد همزمان واسه سرور مجازی هم DHCP Server راه اندازی کنید.
    اگه میخواهید آی پی سرور مجازیتون ثابت باشه، یک آی پی در همون رنج شبکه بهش بدین و حتما دقت داشته باشید که در VMware کارت شبکه مجازی را با کارت شبکه واقعی PC در حالت بریج قرار داده باشید و بصورت مجازی شبیه سازی کنید که با کابل سرور مجازی را به PC یا مودم متصل کرده اید.

در نهایت ابتدا سعی کنید آی پی مودم و آی پی سیستم و ویندوز واقعی را در سرور مجازی پینگ بگیرید، بعد از اینکه متوجه شدین پینگ برقرار هست و اتصال مشکلی نداره، اون وقت سعی کنید که آی پی موبایل را نیز پینگ کنید و ارتباط در چنین حالتی میبایست برقرار باشد.

5. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام

جناب shaahani من از شما یک دنیا ممنون

این تصویر NAT من هست اگر که از 10.10.10.0 شرورع میشه اگر تنظماتش ری استارت کنم میشه 192.168.1.0 اون موقه که می فرمایید باید رنگ همشون یکی باشه NAT چی بزارم

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

شما نیاز به استفاده از NAT ندارید، NAT برای تغییر تمام سورس ای پی های داده های داخل شبکه به یک آی پی است، این فرایند برای اتصال به اینترنت مورد نیاز است و در تمام شبکه شما، تنها میبایست یک بار این فرایند توسط مودم انجام شود، که مودم نیز مشغول انجام این کار است، (در غیر این صورت هیچ دستگاه متصل به شبکه شما دارای اینترنت نبود)

بنابراین VMnet8 را میبایست حذف کنید
    اما VMnet 1 به چه علتی وجود دارد ؟ اگر یک سرور مجازی دیگر نیز راه اندازی کردید که نیاز به ارتباط مستقیم آنها دارید، انگاه بر روی سرور شما میتوانید از دو کارت شبکه استفاده نموده و علاوه بر Vmnet0 ، از Vmnet1 نیز استفاده کنید.
    با توجه به توضیحاتی که شما دادید ، به کارت شبکه Vmnet1 نیز احتیاجی ندارید، بنابراین سرور را خاموش نموده و از تنظیمات VMware هر دو Vmnet 1 و 8 را حذف و غیرفعال نمایید.
    سپس سرور خود را روشن نموده و در تنظیمات کارت شبکه آن ، بصورت نرم افزاری یک آدرس آی پی در تنها کارت شبکه موجود، تنظیم نمایید، البته بطور اتوماتیک میبایست سرور شما از مودم آی پی دریافت نمایید، اما اگر مایل به انجام چنین کاری نیستید، میتواید به طور دستی برای آن یک آدرس آی پی در رنج مودم تنظیم نمایید. (ای در یک رنج و سابنت مسک برابر، همینطور دیفالت گیت وی سرور شما، میبایست ای پی مودم باشد تا سرور به اینترنت دسترسی پیدا کند)

8. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من از شما یک دینا ممنون اگر ممکنه ی دی تلگرامتون رو بدیدن ممنون میشم اگر تمایل داشته باشین

10. این کاربر از kamran_b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خصوصی ارسال شد، اما برای کمک گرفتن از دانش سایر دوستان نیز، صحبت در همینجا سنجیده تر است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ممنون ولی این گروه هست چیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ممنون من گذاشتمم رو بریج ولی الان یک مشکل هم هست وقتی مودم خاموش باشه فکر نکنم بتونم ای پسرور مجازی رو در ویندوز داشته باشم یعنی پینگ ندارم اون وقت

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •