تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: نیاز به خرید چند دستگاه شبکه میکروتیک

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض نیاز به خرید چند دستگاه شبکه میکروتیک

سلام دوستان
    من با توجه به نیازم، تصمیم به خرید چند دستگاه مرتبط با شبکه دارم

اما متاسفانه مشکلی که وجود داره اینه که در مراجعه به چند فروشگاه تجهیزات شبکه در شهر مشهد، موفق به پیدا کردن این دستگاه ها نشدم
    از طرف دیگه برام عقلانی نیست که با خرید اینترنتی، و ارسال پستی ، منتظر دریافت دستگاه ها از تهران باشم، مگر اینکه بتوانم در زمان تحویل دستگاه ها مبلغ آن را پرداخت نمایم.

شما چه راهکاری پیشنهاد میدید تا خرید خوبی داشته باشم ؟

تجهیزات مورد نیاز من :

کلود روتر میکروتیک مدل CCR1036-12G-4S
    که دارای 36 هسته و چهارگیگا بایت رم هست

مسئله اول اینه که شرکت میکروتیک نسخه جدیدی از این روتر را تولید کرده و همانطور که در تصویر پایین می بینید در مدل جدید، چهار عدد پورت فیبر نوری به روی همدیگر قرار گرفته اند :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما موجودی که در بازار مشاهده میکنم، نسخه قدیمی این محصول است که پورت های فیبر نوری آن در کنار یک دیگر قرار دارند و درگاه USB نیز ندارد :

برای من بسیار مطلوب تر است که نسخه جدید آنرا خریداری نمایم و از طرف دیگر موضوع بر سر قیمت بی حساب و کتاب این محصول در بازار نیز هست.
    قیمت اعلام شده تولید کننده 995 دلار است که با احتساب دلار 11.400 تومانی امروز، قیمت اصلی آن یازده میلیون و چهارصد هزارتومان میشود.
    من راضی خواهم بود اگر این روتر را در حدود قیمت 12.5 میلیون تومان خریداری نمایم، اما متاسفانه در بعضی فروشگاه های اینترنتی تا هجده میلیون تومان نیز قیمت گذاری کاذب شده است.

دیگر قطعه مورد نیاز من دستگاه سویچ میکروتیک مدل crs328_24p_4s_rm است

متاسفانه من در فروشگاه های مشهد، این دستگاه را نیز برای خرید پیدا نکردم
    با توجه به قیمت 379 دلاری این دستگاه نیز، میبایست در بالاترین حد قیمت خرید آن چیزی در حدود 4.700 تا 5 میلیون تومان باشد.

همینطور اکسس پوینت میکروتیک مدل RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

که البته این دستگاه را در فروشگاه های مشهد با قیمت مناسب سه میلیون و صد و پنجاه هزارتومان پیدا کردم
    اما باتوجه به اینکه دو قطعه قبلی بسیار برای من مهم تر هستند، فکر میکنم مناسب تر باشد که تمام آنها را از یک فروشنده خریداری کنم تا تخفیف نیز شامل حالم شود.

یک RACK دیواری حداقل 6U با دو پچ پنل و عمق حداقل 60 سانتی متر نیز مورد نیازم هست که البته مشکلی برای خرید این قطعه نیز ندارم.

برای خرید مجموع این دستگاه ها با گارانتی، و قیمت عادلانه بنظر شما چه کاری انجام دهم که عقلانی باشد.
    متاسفانه فرصت سفر به تهران برای خرید این قطعات را ندارم، اگه ممکنه راهنمایی کنید و پیشنهاد کنید که چطور آنها را خریداری کنم
    اگر شما بجای من بودین چطور خرید میکردید ؟

ممنون از وقتی که برای پاسخگویی میگذارید، چون واقعا برای خرید آنها دچار سردرگمی شده ام.
    Last edited by shaahani; 03-09-2019 at 01:50.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

كشور تحريم بايد بگردي تا پيدا كني دوست من ! شما كه نزديكي به مرز برو ازونجاها بخر

3. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

- كارت صدا خوب هست- سعي كنيد كامپيوتر رو كمي مجهز تر بگيريد.- ميدي كنترلر داريد يادتون باشه ميدي كنترل 1 ميليون توماني و ميدي كنتل 100 توماين هيچ تفاوتي ندارند - پد كنترلر نياز نداريد سعي كنيد قيمت رو روي كامپيوتر هزنيه كنيد بسيار جواب بهتري خواهيد گرفت.- ركورد نداريد اين كار خيلي خوب هست و ميتونيد اون رو در استوديو و توسط افراد باتجربه از نظر علمي انجام بديد. چون براي ضبط و ركورد خوب شما نياز به ناظر ظبط داريد و اين فرضيه غلطي هست كه اكثرا علاقه مند هستن كه خودشون ركورد كنند و خيلي خبو هست كه شما از اين قضيه مسنثني هستيد جواب بهتري هم خواهيد گرفتموفق باشي.
    پاسخ شما مرتبط با فروم نیست دوست گرامی

برای خاتمه این تاپیک باید عرض کنم که مدت ها پیش، تجهیزات مورد نظر را تهیه کردم و هم اکنون مورد استفاده من قرار دارد.
    نحوه تهیه تجهیزات نیز به این صورت بود که بعضی از آنها را از تهران خریداری کردم و با پست برای من ارسال نمودند، بعضی دیگر را نیز شخصا از شرکت های مستقر در مشهد خرید کرده و حمل کردم.
    درمورد قیمت نیز چند روز پس از این تاپیک CCR1036-12G-4S را به قیمت 11 میلیون و 200 تومان خریدم، crs328_24p_4s_rm که دستگاه بسیار جدیدی بود را نهایت توانستم با قیمت پنج و نیم ملیون خریداری کنم.
    RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN را نیز به اشتباه خریداری کردم، یعنی یک دستگاه RB4011 بدون وای فای و رکموند که هیچ امکانات وای فای نداشت را برای من از تهران ارسال و من در دفتر شرکتی در مشهد، تحویل گرفتم که بعد از جعبه گشایی متوجه شدم دستگاه مورد نظرم نیست و پس فرستادم (قیمت دستگاه بدون وای فای و قدیمی 3 میلیون بود)
    نسخه جدید و با وای فای این دستگاه را در بازار نیافتم، بنابراین تصمیم گرفتم چندعدد RB2011 بجای آن خریداری کنم که قدرت توان آنتن بالایی دارد به قیمت هر دستگاه یک ملیون و هفتصد هزارتومن.
    از خریدم کاملا راضی هستم و به جرات میتوانم بگویم تجهیزات حتی فراتر از حد انتظارم ظاهر شدند.

محتوای مخفی: بعضی از تصاویر تجهیزات خریداری شده 

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •