تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 41

نام تاپيک: مشکل با مودم b612 مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

اخه یکی دو تا نیست که بخام گیگابایتیش کنم اگه بخام کارت همه رو عوض کنم کلی هزینه داره برام تو خونه 7 تا کامپیوتر وصله .در مورد اون قضیه که میگی رو بنداز کم رو ننداختم یه بار رفتم نمایندگی که زد به کامپیوتر خودش و گفت مشکلی نداره و پیچوند گفت از نظر من اوکیه یه بارم با پشتیبانی تماس گرفتم که کلا هر چی براش توضیح دادم نفهمید برا همین تلاش بیهوده برا کاری که نتیجش مشخصه کار اضافیه .من هنوز مطمئن نیستم از مبین نت باشه شاید ساختار این مودم کلا اینطوریه حالا اومدیم ایرانسل گرفتیم اونم همینجور بود.خوب اگه مودم adsl داری که مگابیتیه مودم b612 رو بهش وصل کن و بعد از طریق همون مودم adsl تست سرعت b612 رو بگیر ببین یکسانه یا نه ولی با دانلود منیجر نگیر با اسپیدتست فقط
    شاید حق ماله شما باشه .......

2. این کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت MrOniXx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2019
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

صرفا جهت اطلاع
    من همین الان تست کردم هم رو 1gbps Full Duplex و هم رو 100 mbps یک سرعت میگیرم

4. 3 کاربر از MrOniXx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

صرفا جهت اطلاع
    دیدی عزیز دل یکی دیگه هم نمونش!!!

6. 2 کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

صرفا جهت اطلاع
    ممنون
    فقط چند تا سوال :

1-مودمت همین b612 مبین نته ؟

2-ورژن فریموورش چنده ؟

2-روی td تست کردی یا fdd ؟

3-با اسپید تست تست گرفتی یا با دانلود منیجر ؟

4-روی دو تا کارت شبکه تست کردی یا از روی تنظیمات روی 100 مگ انداختی ؟

8. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ببنید الان کارت شبکه کامپیوتر من گیگابیتی هست و خود مودم هم گیگابیتی هست و سرعت اتصال 1gb هست و کارت وایرلس من 150 مگابیتی هست و سرعت اتصال هم همون 150 مگابیت هست و الان میرسیم به سرعت دانلود که در هر دو حالت یکی هست و هیچ فرقی باهم ندارن با هر دو حداکثر 120 مگابیت دانلود میکنم .

10. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض ایراد در ای 60 مبین نت عزیز

ببنید الان کارت شبکه کامپیوتر من گیگابیتی هست و خود مودم هم گیگابیتی هست و سرعت اتصال 1gb هست و کارت وایرلس من 150 مگابیتی هست و سرعت اتصال هم همون 150 مگابیت هست و الان میرسیم به سرعت دانلود که در هر دو حالت یکی هست و هیچ فرقی باهم ندارن با هر دو حداکثر 120 مگابیت دانلود میکنم .

مث من صابر شرایطیش. فک کنم از اول. گفتم از شاه کار های مبین نته که 197 باگ داره یا مودم یا کارت شبکه دیگه از این 3 تا حالت دیگه حالتی نیس!!!که ایراد از اون باشه؟؟؟
    Last edited by Hossein jabbar; 06-09-2019 at 00:02.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

برای منم سرغت در حالت مگابیتی و گیگابیتی کاملا یکسانه فقط از طریق lan فرق داره وگرنه با وایرلس مگابیتی هم همونقدر میده.

اگر از طریق lan به کارت شبکه مگابیتی زدی و سرعت یکی بود اونجوری من مطمئن میشم مشکل از b612 نیست و مال مبین نت مشکل داره

راستی یادم رفت بگم ختما باید با اسپید تست تست گرفته بشه چون با idm اولش سرعت یکیه و بعد از چند ثانیه افت میکنه
    Last edited by morteza_mombeini; 06-09-2019 at 00:05.

13. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

برای منم سرغت در حالت مگابیتی و گیگابیتی کاملا یکسانه فقط از طریق lan فرق داره وگرنه با وایرلس مگابیتی هم همونقدر میده.

اگر از طریق lan به کارت شبکه مگابیتی زدی و سرعت یکی بود اونجوری من مطمئن میشم مشکل از b612 نیست و مال مبین نت مشکل داره
    کارت شبکه مگابیتی هم ندارم تا با کابل اونم تست کنم ببینم 1gb میاد یا نه ! و سرعت دانلود هم فرق داره یا نه ؟ داشتم حتما تست میزدم . حالا هر کس این شرایط رو داره یه تست بده تا کار این دوستمون راه بی افته و مطمئن بشه .

15. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

صرفا جهت اطلاع
    مودم مبین نت یا ایرانسل و ورژن فریمور لطفا ذکر کنید . با تشکر

17. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

راستی یادم رفت بگم ختما باید با اسپید تست تست گرفته بشه چون با idm اولش سرعت یکیه و بعد از چند ثانیه افت میکنه
    والا دیگه شاید شکل مودم اینطوریه از نظر سخت افزاری!!!!نرم افزاری شاید بشه شاید نشه!!!والا دیگه نمیدونم....با صابرم مشورت بکن...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •