تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 41

نام تاپيک: مشکل با مودم b612 مبین نت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

شاید از شاه کار های مبین نت هس که سرعتش رو هر کامپیوتر یا لب تاب فرق داشته باشه راستی با نمایندگی هماهنگ کن شاید برات تعویض کردن معطل نکن!!!
    اخه مال برادرمم با مال خودم با هم خريديم اونم همينطوره شايد روي ورژن ١٩٧ اينطوريه البته چيز عجيبش اينه :
    سرعت اتصال كانكشن ١٠٠Mb :
    باند ٧ = حداكثر ١٠ مگابيت
    باند ٣ = ٢٣ مگابيت

سرعت اتصال ١Gb :
    باند ٧ = ٤٠ مگابيت
    باند ٣ = ٣٠ مگابيت
    سرعت اينجوريه تقريبا

حاج صابر تو نظرت چيه؟

2. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اخه مال برادرمم با مال خودم با هم خريديم اونم همينطوره شايد روي ورژن ١٩٧ اينطوريه البته چيز عجيبش اينه :
    سرعت اتصال كانكشن ١٠٠Mb :
    باند ٧ = حداكثر ١٠ مگابيت
    باند ٣ = ٢٣ مگابيت

سرعت اتصال ١Gb :
    باند ٧ = ٤٠ مگابيت
    باند ٣ = ٣٠ مگابيت
    سرعت اينجوريه تقريبا

حاج صابر تو نظرت چيه؟
    یا همون گفته خودتون هست باید کارت شبکه کامپیوتر هم گیگابیتی باشه تا 1gb رو بده و این مودم اینطوری طراحی شده یا مشکل از فریمور 197 مبین نت میباشد یا مودم شما یا کابل لن شما دارای ایراد میباشد . دقیقا یک مودم عینه ماله خودتون پیدا کنید با ورژن 197 و علاوه بر کابل لنی که دارید یک کابل لن دیگه جنس مرغوب تهیه کنید و بر روی سیستم خودتون و یک سیستم دیگه تست بفرمایید تا مشکل رو پیدا کنید . اینم بگم تمامی این مودم ها از نظر سخت افزاری یکسان هستن و فرقی ندارن چه مبین نت باشه چه جنرال چه ایرانسل .

4. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

یا همون گفته خودتون هست باید کارت شبکه کامپیوتر هم گیگابیتی باشه تا 1gb رو بده و این مودم اینطوری طراحی شده یا مشکل از فریمور 197 مبین نت میباشد یا مودم شما یا کابل لن شما دارای ایراد میباشد . دقیقا یک مودم عینه ماله خودتون پیدا کنید با ورژن 197 و علاوه بر کابل لنی که دارید یک کابل لن دیگه جنس مرغوب تهیه کنید و بر روی سیستم خودتون و یک سیستم دیگه تست بفرمایید تا مشکل رو پیدا کنید . اینم بگم تمامی این مودم ها از نظر سخت افزاری یکسان هستن و فرقی ندارن چه مبین نت باشه چه جنرال چه ایرانسل .
    والا سرعت 40 مگ اونقدی نیست که نیاز به کارت گیگابیتی باشه روی همون مگابیتی هم نباید مشکلی باشه همونطور که من با مودم 2101 ایرانسل اوایل با کارت شبکه مگابیتی تا 80 مگ میگرفتم و روی کارت گیگابیتی هم همون قدر میداد .در ریدمال بودن فریمورهای مبین نت که اصلا هیچ شکی نیست .
    من حداقل با 4 تا کابل و کارت شبکه تست کردم و مربوط به مودمه و مشکل از کابل و کارت نیست.کلا مهم نیست کابل کت5 باشه یا کت 6 مهم اینه که وقتی کانکشن رو enabe میکنی سرعت اتصل روی 1Gb باشه تا پهنای باند کامل رو بده وگرنه اگه 100 مگابیتی گرفت اینطوری میشه .دو تا مودم با هم خریده بودم که هر دو اینطورن ولی به نظرم کار درستی نیست دوباره روی یه ورژن 197 مبین نت امتحان کنم.باید روی i60 ایرانسل تست کنم ولی متاسفانه ندارم.شما b612 با فریموور غیر مبین نتی دم دستت نیست روی کارت شبکه مگابیتی و گیگابیتی تست کنی ببینی یه سرعت رو میده یا نه؟ شاید این مودم خودش اینطوریه ؟

اینم تست کارت شبکه مگابیتی :

Last edited by morteza_mombeini; 05-09-2019 at 10:20.

6. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

والا سرعت 40 مگ اونقدی نیست که نیاز به کارت گیگابیتی باشه روی همون مگابیتی هم نباید مشکلی باشه همونطور که من با مودم 2101 ایرانسل اوایل با کارت شبکه مگابیتی تا 80 مگ میگرفتم و روی کارت گیگابیتی هم همون قدر میداد .در ریدمال بودن فریمورهای مبین نت که اصلا هیچ شکی نیست .
    من حداقل با 4 تا کابل و کارت شبکه تست کردم و مربوط به مودمه و مشکل از کابل و کارت نیست.کلا مهم نیست کابل کت5 باشه یا کت 6 مهم اینه که وقتی کانکشن رو enabe میکنی سرعت اتصل روی 1Gb باشه تا پهنای باند کامل رو بده وگرنه اگه 100 مگابیتی گرفت اینطوری میشه .دو تا مودم با هم خریده بودم که هر دو اینطورن ولی به نظرم کار درستی نیست دوباره روی یه ورژن 197 مبین نت امتحان کنم.باید روی i60 ایرانسل تست کنم ولی متاسفانه ندارم.شما b612 با فریموور غیر مبین نتی دم دستت نیست روی کارت شبکه مگابیتی و گیگابیتی تست کنی ببینی یه سرعت رو میده یا نه؟ شاید این مودم خودش اینطوریه ؟

اینم تست کارت شبکه مگابیتی :

من بررسی کردم و نتیجه رو اعلام میکنم در تنظیمات مودم وارد بشید و به قسمت اترنت شوید و گزینه رو Auto بزارید تست بزنید شاید درست شه و یا ایراد از کارت شبکه شما هس
    من در گیگابیتی و هم مگابایتی تست زدم و در اطلاعات کارت شبکه 1 گیگا رو نشون میده شاید از درایو هاش باشه یک بار درایور کارت شبکه مگابایتی رو دیلیت کنید و با برنامه پک سلیشن درایوش رو نصب کنین اگه مشکل اینطوری باشه ایراد از مودم هس
    موفق باشین

8. این کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

من بررسی کردم و نتیجه رو اعلام میکنم در تنظیمات مودم وارد بشید و به قسمت اترنت شوید و گزینه رو Auto بزارید تست بزنید شاید درست شه و یا ایراد از کارت شبکه شما هس
    من در گیگابیتی و هم مگابایتی تست زدم و در اطلاعات کارت شبکه 1 گیگا رو نشون میده شاید از درایو هاش باشه یک بار درایور کارت شبکه مگابایتی رو دیلیت کنید و با برنامه پک سلیشن درایوش رو نصب کنین اگه مشکل اینطوری باشه ایراد از مودم هس
    موفق باشین
    مال من خودش به صورت دیفالت روی اتو هست روی حالت های دیگه هم امتحان کردم ولی فایده نداشت من فقط میخام بدونم این مودم b612 کلا اینطوریه یا فریمور مبین نت مشکل داره .
    ببین اگه تست کردی باید موقعی که اتصال برقرار شد مثل عکسی که بالا گذاشتم سرعت اتصال رو 100 مگ بزنه یا اگه روتر داری که گیگابیتی نیست میتونی با اون هم امتحان کنی تا زمانی که سرعت اتصال رو 100 نشون نده نتیجه مقایسه درست درنمیاد .کارت شبکه باید حتما مگابیتی باشه اونوقت باید مقایسه کنی .
    Last edited by morteza_mombeini; 05-09-2019 at 13:46.

10. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

مال من خودش به صورت دیفالت روی اتو هست روی حالت های دیگه هم امتحان کردم ولی فایده نداشت من فقط میخام بدونم این مودم b612 کلا اینطوریه یا فریمور مبین نت مشکل داره .
    ببین اگه تست کردی باید موقعی که اتصال برقرار شد مثل عکسی که بالا گذاشتم سرعت اتصال رو 100 مگ بزنه یا اگه روتر داری که گیگابیتی نیست میتونی با اون هم امتحان کنی تا زمانی که سرعت اتصال رو 100 نشون نده نتیجه مقایسه درست درنمیاد .کارت شبکه باید حتما مگابیتی باشه اونوقت باید مقایسه کنی .
    والا فک کنم از فریمور باشه چون من یک دوستی دارم 2تا مودمش مبین نت هس و در دو جا باهاش کار میکنه یکی خونه یکی در مغازش در مغازش کارتش مگابایتی هس ولی گیگا نشون میده
    ورژن فریمورش 196 هس ودر خونه هم گیگا بایتی به گیگا وصله فک کنم از کارت شبکه نیس ایراد از فریمور مبین نت هس من میگم بدید براتون تعویض کنن گوش نمیدین!!!

12. این کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

والا فک کنم از فریمور باشه چون من یک دوستی دارم 2تا مودمش مبین نت هس و در دو جا باهاش کار میکنه یکی خونه یکی در مغازش در مغازش کارتش مگابایتی هس ولی گیگا نشون میده
    ورژن فریمورش 196 هس ودر خونه هم گیگا بایتی به گیگا وصله فک کنم از کارت شبکه نیس ایراد از فریمور مبین نت هس من میگم بدید براتون تعویض کنن گوش نمیدین!!!
    فایده ای نداره چون اولا فهموندن همچین چیزی به شرکت و پشتیبانای بی سوادش کار حضرت فیله و نهایتش میگن سرعت توی بازه اس یا مشکل از کامپیوترته و فلان بعدشم عوض بکنه دوباره یکی میده مثل همونه من دو تا دارم با هر دو اینطوره ولی چون میخام ایرانسل یا اورجینال بخرم میترسم کلی پول بدم اونم همینطوری باشه شاید ساختار این مودم با توجه به این که تجمیع میکنه و پهنای باندش زیاده طوری باشه که مخصوص کارت های گیگابیتی ساخته شده برا همین رو مگابیتی خوب جواب نمیده .الان خودت مودم adsl یا روتری از هر نوعی داری که وقتی به کامپیوتر وصلش میکنی سرعت اتصال رو 100 مگابیت نشون بده ؟

14. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

متن پایین را با دقت بخوانید؟؟؟
    Last edited by Hossein jabbar; 05-09-2019 at 14:13.

16. این کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

فایده ای نداره چون اولا فهموندن همچین چیزی به شرکت و پشتیبانای بی سوادش کار حضرت فیله و نهایتش میگن سرعت توی بازه اس یا مشکل از کامپیوترته و فلان بعدشم عوض بکنه دوباره یکی میده مثل همونه من دو تا دارم با هر دو اینطوره ولی چون میخام ایرانسل یا اورجینال بخرم میترسم کلی پول بدم اونم همینطوری باشه شاید ساختار این مودم با توجه به این که تجمیع میکنه و پهنای باندش زیاده طوری باشه که مخصوص کارت های گیگابیتی ساخته شده برا همین رو مگابیتی خوب جواب نمیده .الان خودت مودم adsl یا روتری از هر نوعی داری که وقتی به کامپیوتر وصلش میکنی سرعت اتصال رو 100 مگابیت نشون بده ؟
    بله با adsl2+مگابایتی نشون میده ایا خیلی مشتاق هستید کارت شبکه ی کامپیوترتون رو گیگابایتی کنین فک کنم از مبین نت باشه که رو 197 باگ داره شما 196 پیدا کن تست کن ببین چطوریاست؟؟؟
    والا دیگه نمیدونم نظر صابرم منتقیه یکمی فک کن الکی هزینه نکن !!!
    اشتباه از مبین نت مودم بخری!!!
    از قدیم گفتن گوشت ارزون لعاب نداره!!!
    شما زورترو زیاد کن رو یک دست و یک ایرانسل بگیر تمام اونارو هم بفروش!!!
    حالا خودت میدانی من هم وینکس هم بهارنت هم ایرانسل هم مبین نت تست زدیم ورژن 196 ولی 197 نه همش سالمه سالمه
    راستی حالا یک رو بنداز برا مبین نت برا تعویض ضرر نمیکنی هااا از ما گفتن بود
    موفق باشین

18. این کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

بله با adsl2+مگابایتی نشون میده ایا خیلی مشتاق هستید کارت شبکه ی کامپیوترتون رو گیگابایتی کنین فک کنم از مبین نت باشه که رو 197 باگ داره شما 196 پیدا کن تست کن ببین چطوریاست؟؟؟
    والا دیگه نمیدونم نظر صابرم منتقیه یکمی فک کن الکی هزینه نکن !!!
    اشتباه از مبین نت مودم بخری!!!
    از قدیم گفتن گوشت ارزون لعاب نداره!!!
    شما زورترو زیاد کن رو یک دست و یک ایرانسل بگیر تمام اونارو هم بفروش!!!
    حالا خودت میدانی من هم وینکس هم بهارنت هم ایرانسل هم مبین نت تست زدیم ورژن 196 ولی 197 نه همش سالمه سالمه
    راستی حالا یک رو بنداز برا مبین نت برا تعویض ضرر نمیکنی هااا از ما گفتن بود
    موفق باشین
    اخه یکی دو تا نیست که بخام گیگابایتیش کنم اگه بخام کارت همه رو عوض کنم کلی هزینه داره برام تو خونه 7 تا کامپیوتر وصله .در مورد اون قضیه که میگی رو بنداز کم رو ننداختم یه بار رفتم نمایندگی که زد به کامپیوتر خودش و گفت مشکلی نداره و پیچوند گفت از نظر من اوکیه یه بارم با پشتیبانی تماس گرفتم که کلا هر چی براش توضیح دادم نفهمید برا همین تلاش بیهوده برا کاری که نتیجش مشخصه کار اضافیه .من هنوز مطمئن نیستم از مبین نت باشه شاید ساختار این مودم کلا اینطوریه حالا اومدیم ایرانسل گرفتیم اونم همینجور بود.خوب اگه مودم adsl داری که مگابیتیه مودم b612 رو بهش وصل کن و بعد از طریق همون مودم adsl تست سرعت b612 رو بگیر ببین یکسانه یا نه ولی با دانلود منیجر نگیر با اسپیدتست فقط

20. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •