تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: آقایان دهه شصتی تالار برای شما نوشتم، بخونید و فکر کنید

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

حالا دلت از روزگار پر بود، اومدی یه چیزی نوشتی
    امیدوارم که شخص بسیار مناسب و خوبی رو پیدا کنی و همه عمر به خوبی کنارش زندگی کنی.

اما بطور کلی، بنظرم نباید دیگران رو نصیحت کرد، چون هرکسی برای زندگی یه شیوه ای داره و طرز تفکرش یه جوری هست
    اگه شما بخوای به اون افرادی نگاه کنی که تفکر به کلی متفاوتی از شما دارن و بعد با نصیحت کردن یا گلایه اونها رو به قولی سر به راه کنی و با خودت هم نظر، این به نظر من غیر ممکنه، چون طرز فکر و ساختار ذهنی اونها جور دیگه ای هست
    امکان نداره که با یک طرز تفکر مخالف ازدواج کنیم و نتیجه مثبتی به همراه داشته باشه .
    افرادی هم که با شما هم نظر هستن، خوب موافق گفته های شما هستن و شما رو تحسین میکنن که این مسئله هم باز ایجاد چنین تاپیکی رو بنظر من بی دلیل میکنه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام آقایان ! بحث من مشکلات ازدواج دختران دهه شصتی هست...علت زیاده ولی یکیش اشتباه بعضی پسرای این دهه و هم نسلامونه که یجورایی بهمون خیانت کردن و رفتن چسبیدن به دخترای دهه هفتادی و هشتادی!!!... آدمایی که زیر بار ده سال اختلاف سنی و اختلاف فکری با یه آدم میرفتن! نسلی که همسرشونو از سفره خونه و کافه و جنگل و پارتی و کف خیابون و ..... پبدا میکردن و به دخترای هم نسل خودشون که اهل این برنامه ها نبودن بی اعتنا بودن، نگید تو خونه بودین نه هیشکی تا ابد تو خونه نیست شما نخواستین ببینین. خیلی از ما دخترای دهه شصتی باشگاه نداشتیم، تو فکر برجسته کردن خودمون برای به به گفتن مردم نبودیم... ولی یادمون نبود معیارا از حیا و نجابت به قلمبه شدن و دم دستی بودن تغییر پیدا کردن. خیلی از ما دهه شصتیا مثل همون قدیما زندگی کردیم بدون اینکه سر و گوشمون بجنبه یا هم سفره و هم خواب و هم پیاله پسرای مردم باشیم . خیلیامون دختر موندیم تا سرمونو بالا بگیریم ازدواج کنیم نه با یه گذشته ی سیاه و چند میلیون پول بابا یا دوست پسر بریم مطب خانم دکتر فلانی که مسئله رو پاک و پوچ کنه. خیلیامون مهریه نمیخواستیم چون عشق مهمتر بود آدمای عاشقی بودیم، نسل عاشقی بودیم... ولی نمیدونستیم پسرای هم نسلمون سر و گردن زیر مهریه چند صد سکه و ملک میذارن. ما از همه جا ضربه خوردیم دنیای شیرینی داشتیم که کلا تلخ شد. متاسفم
    یه آماری خوندم هنوز 30 درصد پسرای دهه شصتی مجردن ,فک نکن ما پسرای اونموقع هممون بی بند و باریم من خودم تا قبل ازدواج اصلا نمیدوستم رابطه جنسی چیه,از ترس بسیج جرئت نداشتم به دخترا تو خیابون نگاه کنم و بعد ها که دهه هفتادی ها اینقدر راحت با هم چیک میشدن تعجب میکردم,باور میکنی هنوز هم ترس ارشاد و بسیج تو دلم هست؟بی خود نیست به ما میگن نسل سوخته ,اگه شما خواستگار نداشتی ما هم صد جا برای شغل رفتیم و کار گیرمون نیومد اگه پدر من سرمایه در اختیار من نمیذاشت و خودم هم تلاش نمیکردم الان بیکار بودم ,اینم که خیلی از پسرای شصتی رفتن دنبال هفتاد ظبیعیه خیلی از مردای پنجاه هم اومدن دنبال دخترای شصت

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

اینقدر بد هم نبود دیگه
    یک خاطرات خوبی برام مونده نظیر اینکه تهران خیلی خوب و خلوت بود، هنوز هجوم نیاوردند بش
    یا تو کوچه ها هر شب بازی میکردیم و دوچرخه داشتیم. هفت سنگ و گل کوچیک رو یادش بخیر.
    امنیت تو سطح شهر بهتر بود و داشتیم.
    و خیلی چیزهای دیگه که یادم نمیاد.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

انشاالله مزدوج شدین

Sent from my iPhone using Tapatalk

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •