تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: دود کردن از اگزوز

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض دود کردن از اگزوز

سلام
    ماشینم چنتا مشکل داره که هر کسی یه چیزی میگه میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم....
    پراید دارم 280 تا رفته تا الان
    1-وقتی با کولر تو دور موتور 1.2 درجا وایساده دود ابی کم رنگ(از دو سه متری باید دیده بشه خیلی کم رنگه)میاد و وقتی کولر قطع میشه دود هم قطع میشه...همین موضوع رو تست کردم دوبار با کولر هم هیچ وقت دود نکرد تو همین هفته یعنی هم با کولر دود میکنهخ هم تو همون شرایط بعضی وقتا نه دودی نمیکنه...
    2-با کولر روشن موقع دود دادن گاز بدین دود ابی میده یکسره موقع گاز دادن یکسر گاز میخوره هم دود میده و مواقعی که کولر درجا دود نمکنه گاز بدن مثل حالت لاستیک سوپاپ داره یعنی ته گاز یه خورده دود میده

دوسال پیش لاستیک سوپاپ رو عوض کردم روغنم دو سال قبل با 6000 ایرانول تو. 3000 تا حدود 250 سیسی کم کرده ولی بعد از اینکه 6000 ایرانول نریختم هر روغنی رو تست کردم تو هر 3000 کیلومتر ممکنه بعضی روغنا تا .7سیسی هم برن.
    الان مشکل به نظر شما چیه؟(در ضمن دسترسی به کمپرسنج هم ندارم و هم مکانیکا ندارن)

رزوه شمع روغنیه و اصلا سر شمع سیاه و چرب نیست سفیده سفیده.دیروز که دود نمیدادن داخل سر اگزوز خشک بود ولی امروز دیروز چرب بود چون دود میداد یکم یا پریروز هم دود نمیداد خشک بود..دنده 1 یا دو دور بالا که میرم دودی نمیده اصلا البته بافشار تو دنده سنیگین میگکم
    Last edited by hossein019940; 24-08-2019 at 17:16.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

کسی نیست برای کمک؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •