تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 76

نام تاپيک: فریمور مود شده مودم b525s-23a ورژن : 11.190.65.00.00

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان برای من یدونه مودم کارکرده از چین فرستادن.. تجميعش اوکی نبود اومدم توی قسمت آپدیتش یه فایل لوکال دادم وسط کار مودم خود به خود خاموش شد الانم که به برق میزنم حتی چراغ پاور هم روشن نمیشه
    از طريق یو اس بی لودر امتحان کردم پورت کام تری جی رو می شناسه ویندوز اما وقتی بالونگ لودر رو اجرا می کنم فقط raminit صد در صد لود میشه و چیز بیشتری لود نمکنه پس usbboot لود نمیشه و پورت دوم تو دیوایس منیحر نمیاد.. به نظرتون مشکل از کجاست

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

2. 3 کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

Nobody Anybody

4. 3 کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

Nobody Anybody

من نظرم رو دیشب در تلگرام بهتون هم گفتم این مودم چون اپراتوری هست و قبلا لاک بوده و انلاک کردن و به شما فروختن احتمال زیاد داره مودم امنیت داشته و سی پی یو مودم نذاشته فریمور جنرال یا هر فریمور دیگه ای روش بزنید و وسط کار بیرون انداخته و قطع کرده و همین کار باعث شده مودم بخوابه . چون خودم چنین مشکلی رو رو مودم های 5577 فست لینک داشتم و خودم فریمور خواستم بزنم و وسط کار ارور داده و مودم هم در حالت installing گیر کرده و دیگه هر کاری کردم درست نشده و از قسمت لودر و اتصال بوت پین هم وارد شدم مثل شما به در بسته خوردم و فقط با همون فریمور خود این اپراتور که پچ شده تونستم مودم رو دوباره احیا کنم و مودم دوباره کار کنه . به نظرم اینو فلش هم کنید درست نشه شما قبل فریمور زدن از صفحه اطلاعات وب مودم و خصوصا نسخه و ورژن فریمور و وب یو ای عکسی تهیه کرده اید ؟

6. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

باز برای تست اخر مودم رو به برق بزنید و دکمه های powe+wps+ reset رو کمی نگه دارید و منتظر بمانید ببنید تغییری در عملکرد مودم و احیانا روشن شدن چراغی حاصل میشه

8. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

کلا این مودم های اپراتوری و تعویض فریمور اونها دردسر شده و بیشتر مودم های جدید هواوی که اپراتوری هستن امنیت دارن و فریموری به غیر فریمور خود اپراتور رو قبول نمیکنن و لودر مودم ها هم بسته هست .

10. 4 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام
    دوستان برای من یدونه مودم کارکرده از چین فرستادن.. تجميعش اوکی نبود اومدم توی قسمت آپدیتش یه فایل لوکال دادم وسط کار مودم خود به خود خاموش شد الانم که به برق میزنم حتی چراغ پاور هم روشن نمیشه
    از طريق یو اس بی لودر امتحان کردم پورت کام تری جی رو می شناسه ویندوز اما وقتی بالونگ لودر رو اجرا می کنم فقط raminit صد در صد لود میشه و چیز بیشتری لود نمکنه پس usbboot لود نمیشه و پورت دوم تو دیوایس منیحر نمیاد.. به نظرتون مشکل از کجاست

فک کنم اشکال از لحیمات باشه شما یه نگاه بنداز از پین مود هم ممکنه باشه ؟؟؟ طرز صحیح لودر اینه تو عکس:
    شما اول این دو رو چک کن قشنگ بعد پین مود کن از طریق پنس بعد لودر رو اجرا کن ببین درسته باشه لودری که صابر زحمتشو کشیده اونو اجرا کن باید دو پورسه پر کنه مودم بعد طزریق فریمور رو مودم اگه نشد ببینیم چی میشهدر ضمن فریمور روی خودش چی بود؟؟؟ فکنم ورژن 199 به بالا باشه که اگه از لوکال ورزن پایین بدین مودم قفل میکنه!!!مراقب باشید اگه این کارو کردید مودم بالا نمیاد!!!مودم اپراتوری باشه فک کنم مث مبین نت باشه!!!
    راستی مودم مدلش سری 23a است یا مدل 65a؟؟؟
    موفق باشین
    راستی شما در لودر com4زدید در حالی که در دیوایس com8هستش یک نگاه بندازید
    Last edited by Hossein jabbar; 07-11-2019 at 11:17.

12. 3 کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من نظرم رو دیشب در تلگرام بهتون هم گفتم این مودم چون اپراتوری هست و قبلا لاک بوده و انلاک کردن و به شما فروختن احتمال زیاد داره مودم امنیت داشته و سی پی یو مودم نذاشته فریمور جنرال یا هر فریمور دیگه ای روش بزنید و وسط کار بیرون انداخته و قطع کرده و همین کار باعث شده مودم بخوابه . چون خودم چنین مشکلی رو رو مودم های 5577 فست لینک داشتم و خودم فریمور خواستم بزنم و وسط کار ارور داده و مودم هم در حالت installing گیر کرده و دیگه هر کاری کردم درست نشده و از قسمت لودر و اتصال بوت پین هم وارد شدم مثل شما به در بسته خوردم و فقط با همون فریمور خود این اپراتور که پچ شده تونستم مودم رو دوباره احیا کنم و مودم دوباره کار کنه . به نظرم اینو فلش هم کنید درست نشه شما قبل فریمور زدن از صفحه اطلاعات وب مودم و خصوصا نسخه و ورژن فریمور و وب یو ای عکسی تهیه کرده اید ؟
    نه عکس و شات خاصی نگرفتم چون مودم تازه دستم رسیده بود..حتی یه ساعتم باهاش کار نکردم..فکر کنم ورژن 11.189 روش بود
    دو تا تست تک باند گرفتم بعد تجمیع دیدم تجمیع درست کار نمی کنه فرم ویر هواوی 236 زدم

- - - Updated - - -

باز برای تست اخر مودم رو به برق بزنید و دکمه های powe+wps+ reset رو کمی نگه دارید و منتظر بمانید ببنید تغییری در عملکرد مودم و احیانا روشن شدن چراغی حاصل میشه
    تست کردم انواع و اقسام ترکیب ها رو فایده نداشت

14. 3 کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

فک کنم اشکال از لحیمات باشه شما یه نگاه بنداز از پین مود هم ممکنه باشه ؟؟؟ طرز صحیح لودر اینه تو عکس:
    شما اول این دو رو چک کن قشنگ بعد پین مود کن از طریق پنس بعد لودر رو اجرا کن ببین درسته باشه لودری که صابر زحمتشو کشیده اونو اجرا کن باید دو پورسه پر کنه مودم بعد طزریق فریمور رو مودم اگه نشد ببینیم چی میشهدر ضمن فریمور روی خودش چی بود؟؟؟ فکنم ورژن 199 به بالا باشه که اگه از لوکال ورزن پایین بدین مودم قفل میکنه!!!مراقب باشید اگه این کارو کردید مودم بالا نمیاد!!!مودم اپراتوری باشه فک کنم مث مبین نت باشه!!!
    راستی مودم مدلش سری 23a است یا مدل 65a؟؟؟
    موفق باشین
    راستی شما در لودر com4زدید در حالی که در دیوایس com8هستش یک نگاه بندازید
    شات ها از دو سیستم متفاوت بوده..فقط گذاشتم نوع پورتی که میشناسه رو نشون بدم
    مودم خودش پورت یو اس بی داره و نیازی به لحیم کاری نداره
    مدلشم 23 آ هست
    کلا توی تست های من هیچ وقت usbboot لود نشده تا بخواد پورت اپلیکیشن اضافه بشه

16. 3 کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یه چیزی کخ ذهن منو مشغول کرده اینه که اگر روی مودم های این اپراتور بوت لاک باشه کلا نباید بشه روی این مودم فرم ویرهای دیگه یا مود زد اما توی تاپیک همین مودم که برای اپراتور تی موبایل لهستان هست دیدم کاربرها فرم ویر حتی مود زدن با هین روش بوت لودر یو اس بی و پین
    واقعا گیج شدم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

18. 3 کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یه چیزی کخ ذهن منو مشغول کرده اینه که اگر روی مودم های این اپراتور بوت لاک باشه کلا نباید بشه روی این مودم فرم ویرهای دیگه یا مود زد اما توی تاپیک همین مودم که برای اپراتور تی موبایل لهستان هست دیدم کاربرها فرم ویر حتی مود زدن با هین روش بوت لودر یو اس بی و پین
    واقعا گیج شدم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    احتمال داره ورژنی که دست شما بوده بوت لاک بوده برا همین گفتم اگر قبل فریمور زدن از اعداد اخر فریمور عکس میگرفتین یا جایی مینوشتید راحت تر میتونستیم به نتیجه قطعی برسیم . چون اپراتورها یکدفعه در یک ورزن میان و این بوت لاک رو میزارن مثل مبین نت که تا 192 باز بود و از 196 شروع کرد به این کار . اگر فریمور جنرال رو مودمتون بوده یعنی اخرش 00 بوده اونوقت مطمئنا مودم شما بوت لاک نیست و چون دست دوم خریداری شده ایراد دیگه ای پیدا کرده که با پروگرام کردن ای سی فلش و بررسی نقاط کلیدی سخت افزار بشه درستش کرد .

20. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •