تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 76

نام تاپيک: فریمور مود شده مودم b525s-23a ورژن : 11.190.65.00.00

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

تغییرات جدیدی در webui داده شد و در پست اول اضافه شد . دوستان میتونن بر روی مودم خودشون نصب کنن .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فریمورت گل
    وب یو ال جدید ت گل اندر گل
    خودت که گلخانه و بوستانی مرسی
    با این فریمور سرعتم با b525افزایش یافته
    ​ممنون

2. 3 کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    اگه امکان داره، فریمور اصلی این مودم رو هم برای دانلود بگذارید .
    Software version: 11.232.05.00.07
    Web UI version: 17.100.11.00.03

در تست هایی که انجام دادم، متاسفانه متوجه شدم فریمور مودشده سرعت پایین تری نسبت به فریمور اصلی دستگاه داره برای من.
    بطوری که همیشه در تست های سرعت قدیم، گوشی به نسبت مودم سرعت های کمتری رو ثبت میکرد، اما بعد از تغییر امروز گوشی سرعت 100 مگابیت را نیز به ثبت رساند اما مودم نتوانست تحت هیچ شرایطی بیشتر از 80 مگابیت ثبت کنه.
    برای اطمینان از اینکه شرایط یکسان باشه، بخاطر داشتن بسته های مختلف، سیم کارت ها را نیز تعویض نمودم، اما همچنان مودم سرعت های پایین تری ثبت کرد.

اگه ممکنه، فریمور اصلی این مودم رو هم برای استفاده قرار بدید

4. 3 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مشخص شد عجله کردم

تست سرعت رو که ادامه دادم، در ساعت اولیه صبح، سرعت های بالاتر توسط مودم و فریمور جدید ثبت شد.
    با وجود اینکه بسته شبانه روی سیم کارت مودم فعال بود، نسبت به گوشی که بسته شبانه نداشت، توی اکثر تست های صبحگاهی مثل قدیم حدود پانزده تا بیست پنج مگابیت سرعت بیشتر دریافت کرد.

سرعت مودم با فریمور مود شده :

حداکثر سرعت ثبت شده با گوشی (برعکس مودم که تونست بیشتر از 30 تست سرعت بالای 90 مگابیت ثبت کنه، گوشی بجز این صدمگابیت مابقی تست های امروزش از هشتاد تجاوز نکرد و در حدود 60 بود بطور میانگین) :

6. 3 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    اگه امکان داره، فریمور اصلی این مودم رو هم برای دانلود بگذارید .
    Software version: 11.232.05.00.07
    Web UI version: 17.100.11.00.03

در تست هایی که انجام دادم، متاسفانه متوجه شدم فریمور مودشده سرعت پایین تری نسبت به فریمور اصلی دستگاه داره برای من.
    بطوری که همیشه در تست های سرعت قدیم، گوشی به نسبت مودم سرعت های کمتری رو ثبت میکرد، اما بعد از تغییر امروز گوشی سرعت 100 مگابیت را نیز به ثبت رساند اما مودم نتوانست تحت هیچ شرایطی بیشتر از 80 مگابیت ثبت کنه.
    برای اطمینان از اینکه شرایط یکسان باشه، بخاطر داشتن بسته های مختلف، سیم کارت ها را نیز تعویض نمودم، اما همچنان مودم سرعت های پایین تری ثبت کرد.

اگه ممکنه، فریمور اصلی این مودم رو هم برای استفاده قرار بدید
    این فریمور مد نظر شما اصلی نیست اپراتوری هست که رو مودم از اول زده بودن چون b525 با گارانتی idh یا حتی بدون گارانتی هر چی در بازار هست برا چند کشور خاص سفارش داده شده رو کارتن مودم هم داخل برچسپ نوشته این فریمور هم اگر اشتباه نکنم برا یکی از اون کشورها و اپراتور هلند فکر کنم باشه . فریمور اصلی این مودم جنرال هستن و اخرشون 00 هست . الان جدیدترین ورژن 81.191.11.00.00 هست با رابط کاربری emui ولی وقتی رو مودم بزنی و بعد بخوای برگردی رو فریمور ها بدون رابط emui و ورژن های بالاتر از 190 مثل : 11.236.01.00.00 یا 11.232.01.00.00 قسمت imei مودم کلا صفر میشه و نمیشه درستش کرد به هیچ عنوان هم راهی نداره و برا همیشه مجبورید یا از 191 یا 190 یا پایینتر استفاده کنید . برا همین توصیه میکنم به هیچ عنوان سراغ فریمور : 81.191.11.00.00 با رابط emui نرید مگر اینکه برا همیشه از ورژن های بالای 191 بدون رابط emui چشم پوشی کنید . در کل هم هر چی فریمور برا این مودم هست تست زدم همشون از نظر سرعت یکی هستن و فرقی ندارن . فریمور 81.191.11.00.00 با رابط emui هم مشکل بک اپ گرفتن از تنظیمات مودم و مشکل عدم کارکرد صحیح voip رو داره .

8. 5 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

این فریمور مد نظر شما اصلی نیست اپراتوری هست که رو مودم از اول زده بودن چون b525 با گارانتی idh یا حتی بدون گارانتی هر چی در بازار هست برا چند کشور خاص سفارش داده شده رو کارتن مودم هم داخل برچسپ نوشته این فریمور هم اگر اشتباه نکنم برا یکی از اون کشورها و اپراتور هلند فکر کنم باشه . فریمور اصلی این مودم جنرال هستن و اخرشون 00 هست . الان جدیدترین ورژن 81.191.11.00.00 هست با رابط کاربری emui ولی وقتی رو مودم بزنی و بعد بخوای برگردی رو فریمور ها بدون رابط emui و ورژن های بالاتر از 190 مثل : 11.236.01.00.00 یا 11.232.01.00.00 قسمت imei مودم کلا صفر میشه و نمیشه درستش کرد به هیچ عنوان هم راهی نداره و برا همیشه مجبورید یا از 191 یا 190 یا پایینتر استفاده کنید . برا همین توصیه میکنم به هیچ عنوان سراغ فریمور : 81.191.11.00.00 با رابط emui نرید مگر اینکه برا همیشه از ورژن های بالای 191 بدون رابط emui چشم پوشی کنید . در کل هم هر چی فریمور برا این مودم هست تست زدم همشون از نظر سرعت یکی هستن و فرقی ندارن . فریمور 81.191.11.00.00 با رابط emui هم مشکل بک اپ گرفتن از تنظیمات مودم و مشکل عدم کارکرد صحیح voip رو داره .
    اوکی صابرجان ممنون
    پس من اشتباه کرده بودم و فکر کردم مودمی که از بازار خریدم، فریمور اینترنشنال روش بوده از اول.

بعد یه چیزی که جدیدا متوجه شدم اینه که وقتی این فریمور sms دریافت میکنه، زمانی که از 60 کاراکتر طول SMS بیشتر باشه، که معمولا تمام پیام های فارسی بلند تر از این مقدار هست، پیام را در چندین پیام مجزا و تکه تکه شده نمایش میده، که این موضوع واقعا خوندن یک پیام رو دشوار میکنه اما توی اون فریمور قبلی که از اول روش بود، چنین مشکلی وجود نداشت و یک پیام از ارسال کننده، هرچقدرهم طولانی بود، تمامش در یک پیام بصورت کامل نمایش داده میشد و به راحتی میشد اون رو باز کرد و خوند.
    این مسئله بدون دردسر زیاد بنظر شما قابل حل هست ؟

10. 3 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اوکی صابرجان ممنون
    پس من اشتباه کرده بودم و فکر کردم مودمی که از بازار خریدم، فریمور اینترنشنال روش بوده از اول.

بعد یه چیزی که جدیدا متوجه شدم اینه که وقتی این فریمور sms دریافت میکنه، زمانی که از 60 کاراکتر طول SMS بیشتر باشه، که معمولا تمام پیام های فارسی بلند تر از این مقدار هست، پیام را در چندین پیام مجزا و تکه تکه شده نمایش میده، که این موضوع واقعا خوندن یک پیام رو دشوار میکنه اما توی اون فریمور قبلی که از اول روش بود، چنین مشکلی وجود نداشت و یک پیام از ارسال کننده، هرچقدرهم طولانی بود، تمامش در یک پیام بصورت کامل نمایش داده میشد و به راحتی میشد اون رو باز کرد و خوند.
    این مسئله بدون دردسر زیاد بنظر شما قابل حل هست ؟
    این مورد رو تست نکردم ولی فکر کنم از طرف اپراتور بعضی مواقع پیام اینطوری تکه تکه میاد بازم چک میکنم

12. 4 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

این مورد رو تست نکردم ولی فکر کنم از طرف اپراتور بعضی مواقع پیام اینطوری تکه تکه میاد بازم چک میکنم
    اون فریمور قبلی رو پیدا نکردم تا بزنم رو مودم و تست بگیرم ولی کلا هر چی فریمور داشت این مودم زدم و امتحان کردم رو همشون پیامک همراه اول برا استعلام مانده بسته اینترنت تکه تکه میاد حتی i60 هم امتحان کردم با چندین فریمور اونم اینطوری هست :

14. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اصلاحیه جدید : 98/06/18

تغییرات جدیدی جهت بهینه سازی و رفع عیوب فریمور انجام شد .

نصب فقط از طریق adb

16. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اصلاحیه جدید : 98/06/18

تغییرات جدیدی جهت بهینه سازی و رفع عیوب فریمور انجام شد .

نصب فقط از طریق adb

ببخشید صابرخان، اول شهریور یک اصلاحیه داده بودین که بخش بکاپ توی اون حذف شده بود
    میشه بگید تفاوت این فریمور با اون اصلاحیه چی هست ؟

18. 3 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ببخشید صابرخان، اول شهریور یک اصلاحیه داده بودین که بخش بکاپ توی اون حذف شده بود
    میشه بگید تفاوت این فریمور با اون اصلاحیه چی هست ؟
    فریمور نیست webui هست زبان های اضافه حذف شد. در css و نمایش رنگ انتخاب منو ها و اندازه منو بار و حذف more menu تغییرات داده شد و از قسمت footer صفحه وب هم دو گزینه حذف شد. ترجمه زبان فارسی بهبود بخشیده شد .

خیلی راحت با adb در عرض 5 دقیقه هم میتونید تغییرات رو به فریمور اعمال کنید .

20. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •