تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 16 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 152

نام تاپيک: فریمور مود شده مودم b612s-25d ورژن : 11.197.03.00.00

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

فریمور مود شده مودم b612s-25d ورژن :11.197.03.00.00
    ---------------------------------------------------------------------------

نصب از طریق لودر و usb

تمامی امکانات فریمورهای مود شده به این ورژن هم اضافه شده

این فریمور همانند ورژن 195 های وب از تمامی باندهای تحت پوشش این مودم پشتیبانی میکند

قسمت voip کامل و سالم و قابل بهره برداری هست

قابلیت adb و تلنت و پشتیبانی از زبان فارسی با منو ظاهر و رنگی زیبا

فول امکانات

فریمور پایه 197 جنرال مورد استفاده قرار گرفته به همراه وب یو ای جنرال ورژن :
    21.100.31.00.03

ای پی ورود به صفحه وب مودم : 192.168.8.1

قابلیت آنلاک مودم با این فریمور هم وجود دارد با کمک اسکریپت آنلاک

=================================================

اصلاحیه : به تاریخ 1398/05/30

قسمت بک اپ گرفتن از تنظیمات باگ داشت و کلا حذف کردم.

قابلیت انتخاب تمامی باندهای مورد پوشش این مودم رو اضافه کردم.

قسمت dns هم به دیال آپ اضافه کردم .

===================================

اصلاحیه : به تاریخ 1398/06/02

زبان های اضافی به علت عدم هم خوانی با css حذف شدن و فقط فارسی و انگلیسی رو نگه داشتم .

در قسمت صفحه اطلاعات مودم تغییراتی داده شد .

در قسمت موقعیت منطقه زمانی تغییرات داده شد .

در قسمت ussd گزینه های ایرانسل . همراه اول . رایتل و شاتل برای استعلام مانده شارژ سیم کارت اضافه شد .

--------------------------------------------

نکته: از نظر سرعت دانلود فریمور بارها مورد تست قرار گرفت و هیچ فرقی با فریمورهای دارای ca و mimo از نظر سرعت ندارد .

----------------------------------------------------------------------------------

هرگونه کپی برداری و دخل و تصرف در فریمور و یا فروش و دریافت وجه در قبال این فریمور غیر قانونی غیر شرعی و حرام میباشد و مورد تایید صاحب اثر نمیباشد.

لینک دانلود جدید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اخطار:
    منوی فارسی و عربی با این استایل برای اولین بار توسط بنده شخصی سازی و عمومی شده و منتشر شده است هر گونه مشاهده این منو و استایل در فریمورهای دیگه نشان دهنده کپی کاری بدون اجازه بنده میباشد .

داداش اگه 196 مبین نت رو ویرایش کنیم و تمام گزینه ها رو فعال کنیم همه جاش رو ببندیم باز مبین نت اپدیت میفرسته؟؟؟

2. این کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

داداش اگه 196 مبین نت رو ویرایش کنیم و تمام گزینه ها رو فعال کنیم همه جاش رو ببندیم باز مبین نت اپدیت میفرسته؟؟؟
    196 مبین نت که ارزش ویرایش نداره . فقط از بخش webui و برخی قسمتهای app اون میتونید بر روی فریمورهای جنرال یا اپراتوری مثل ایرانسل یا های وب استفاده کنید . با ویرایش مستقیم خود فریمور مبین نت و تزریق اون به مودم دیگه فاتحه مودم خونده هست و تبدیل به مبین نت میشه و efuse از webui و app مبین نت هم بر روی فریمورهای دیگه استفاده میکنید بهتره کلا بخش آپدیت و tr069 رو غیر فعال و ببندید و حداقل رو یک مودم انلاک مبین نت تست کنید و بعد تست بر روی مودم های دیگه هم استفاده نمایید . بحث قفل مودم و فرستادن اپدیت از رو سریال نامبر یا imei مودم هم هست ولی من ندیدم هیچ اپراتوری این کار رو بکنه یا کرده باشه همشون با tr069 اپدیت میفرستن .

4. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام آقا صابر من این فریمور 197 شما رو زدم روی مودم و انلاک هم شد و بسیار ممنون
    فقط یه سوال میخواستم بدونم چه جوری میشه آی پی ورود به 192.168.1.1 تغییر داد؟

6. 4 کاربر از rezarazavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام آقا صابر من این فریمور 197 شما رو زدم روی مودم و انلاک هم شد و بسیار ممنون
    فقط یه سوال میخواستم بدونم چه جوری میشه آی پی ورود به 192.168.1.1 تغییر داد؟

8. 4 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

آقا صابر ممنون انجام شد
    ببخشید این فریمور که نصب کردم قسمت network setting مثل عکسایی که گزاشتید نیست و فرکانس نداره چی کار کنم؟

10. 3 کاربر از rezarazavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

آقا صابر ممنون انجام شد
    ببخشید این فریمور که نصب کردم قسمت network setting مثل عکسایی که گزاشتید نیست و فرکانس نداره چی کار کنم؟
    چرا نداره مگر 197 رو نصب نکردی ؟ این لینک :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام دوستان وقتتون بخیر
    چندتا سوال داشتم
    الان ما یه مودم مبین نت داشته باشیم که ورژن 196 و 197 و به بالا روش نصب باشه با هیچ روشی نمیتونیم اونو انلاک کنیم؟
    فرضا میشه از همون منو آپدیت داخل تنظیمات مودم دانگریدش کرد رو ورژن 192 بعد آنلاکش کرد...
    یه سوال دیگه اینکه برای انلاک کردن حتما بایدکابل رو لحیم کاری کنیم؟
    و اینکه بعد از آنلاک کردن دیگه هیچ محدودیتی نداریم رو نصب رام دلخواهمون؟ با همون فایلهای .bin
    یه چیزی شنیدم مبین نت رو ورژن های جدیدتر او قسمت سخت افزاری رو برداشته از رو مودم

14. 3 کاربر از mahdi.h4405 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان وقتتون بخیر
    چندتا سوال داشتم
    الان ما یه مودم مبین نت داشته باشیم که ورژن 196 و 197 و به بالا روش نصب باشه با هیچ روشی نمیتونیم اونو انلاک کنیم؟
    فرضا میشه از همون منو آپدیت داخل تنظیمات مودم دانگریدش کرد رو ورژن 192 بعد آنلاکش کرد...
    یه سوال دیگه اینکه برای انلاک کردن حتما بایدکابل رو لحیم کاری کنیم؟
    و اینکه بعد از آنلاک کردن دیگه هیچ محدودیتی نداریم رو نصب رام دلخواهمون؟ با همون فایلهای .bin
    یه چیزی شنیدم مبین نت رو ورژن های جدیدتر او قسمت سخت افزاری رو برداشته از رو مودم
    مبین نت ورژن 196 یا 197 انلاک نمیشه و لوکال اپدیت هم غیر فعاله برا دانگرید حتی فریمور خودش رو هم با مولتی کست قبول نمیکنه و کلا همه راه های فریمور زدن بسته هست حتی کابل و یو اس بی و مشکل از سی پی یو مودم هست که فقط فریمور با ساین مبین نت رو قبول میکنه اونم نه از طریق لوکال اپدیت یا مولتی کست یا لودر بلکه از طریق tr069 و اپدیت فرستادن توسط شبکه خود مبین نت به صورت انلاین
    Last edited by saber73; 24-09-2019 at 00:28.

16. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام آقا صابر
    من مودم آنلاک کردم و فریمور 197 شما رو هم نصب کردم و همه سیم کارت ها رو میشناسه فقط پرش آنتن زیادی پیدا کرده حالا سوالم اینه که اگه من نسخه 196 ایرانسل که توی سایت قراردادید بریزم دوباره روی مودم باز مودم آنلاک هست؟ نسخه 198 بهتره یا 197؟ توی 197 قابلیت voip داره؟ نمیشه زحمت بکشید توی 197 ca ,mimo فعال کنید؟ میشه یه فریمور بزارید که قابلیت های ca,mimo,voip داشته باشه؟

18. 4 کاربر از rezarazavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

مبین نت ورژن 196 یا 197 انلاک نمیشه و لوکال اپدیت هم غیر فعاله برا دانگرید حتی فریمور خودش رو هم با مولتی کست قبول نمیکنه و کلا همه راه های فریمور زدن بسته هست حتی کابل و یو اس بی و مشکل از سی پی یو مودم هست که فقط فریمور با ساین مبین نت رو قبول میکنه اونم نه از طریق لوکال اپدیت یا مولتی کست یا لودر بلکه از طریق tr069 و اپدیت فرستادن توسط شبکه خود مبین نت به صورت انلاین
    حاجی صابر فریمور 199 رو داری دادچ؟؟/
    مرسی!!!

20. این کاربر از Hossein jabbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 6 از 16 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •