تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: ادامه تحصیل بعد از انصراف

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

14 ادامه تحصیل بعد از انصراف

درود دوستان
    من ورودی 89 آزاد بودم کارشناسی عمران
    بعد از چند بار مشروطی و استفاده از فرجه مجدد تحصیل از کمیسیون موارد خاص پروفایلم شد : اخراج آموزشی یعنی با توجه به قوانین وظیفه عمومی دیگه اجازه ادامه تحصیل نداشتم ، اما روز بعدش رفتم انصرراف دادم و پروفایلم به انصراف تغییر پیدا کرد نامه انصراف هم اومد و بعدش هم جریمه مشمولان غایب رو پرداخت کردم و معافیت گرفتم
    سوالم اینجاست که آیا میتونم برگردم به همون دانشگاه و ادامه همون رشته و ادامه همون واحدها رو بخونم تموم شه ؟؟

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

بله میتونید / الان دانشگاه ازاد در ب در دنباله دانشجو میگرده و اینکه دیگه کنکور کارشناسی هم برداشته درش ب روی همه باز

3. 2 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

امیدوارم که همینطور باشه تمومش کنم بره
    ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

درود دوستان
    بعد از چند بار مشروطی و استفاده از فرجه مجدد تحصیل از کمیسیون موارد خاص پروفایلم شد : اخراج آموزشی یعنی با توجه به قوانین وظیفه عمومی دیگه اجازه ادامه تحصیل نداشتم ، اما روز بعدش رفتم انصرراف دادم و پروفایلم به انصراف تغییر پیدا کرد نامه انصراف هم اومد و بعدش هم جریمه مشمولان غایب رو پرداخت کردم و معافیت گرفتم
    سوالم اینجاست که آیا میتونم برگردم به همون دانشگاه و ادامه همون رشته و ادامه همون واحدها رو بخونم تموم شه ؟؟
    باید درخواست بدین (یعنی از انصراف پشیمان شدین مثلا) و ثبت نام مجدد میکنین تو دانشگاه و ادامه‌ تحصیل میدین

6. این کاربر از Hamid1984m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

درود دوستان
    سلام

کارشناسی شما بدون گرایش بود؟

باید از آموزش دانشگاه بپرسید.

8. این کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

خیلی سپاسگزارم ممنون از راهنماییتون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

مهندسی عمران گرایش آب بودم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

حرف آخر؛ بنیان گذار و پیشتاز روش های نوین در آموزش و کنکور، انقلاب بزرگی در آموزش و یادگیری کشور ایجاد کرده است.

موسسه حرف اخر فعالیت خود در زمینه آموزش و یادگیری دروس کنکوری را از سال ۱۳۹۰ به طور جدی آغاز کرد. کمتر از یک دهه از فعالیت فرهنگی و آموزشی حرف آخر نمی گذرد که این موسسه به صدر بهترین های کنکور در کشور رسیده است و روز به روز مسیر ترقی و پیشرفت خود را طی می کند. این سوال پیش می آید که چه عواملی باعث شد که موسسه حرف آخر در کمتر از یک دهه به طرز چشم گیری پیشرفت و هم اکنون در صدر آموزش کشور قرار بگیرد؟

قصد داریم تا ویژگی های منحصر بفرد حرف آخر را برای شما دانش آموزان و کنکوری های عزیز بیشتر تشریح کنیم تا بیش از پیش با حرف آخر آشنا شوید و با چشم باز و اطمینان خاطر بیشتر بهترین منبع کنکوری را برای رتبه برتر شدن و موفقیت سرنوشت ساز ترین آزمون زندگیتان انتخاب کنید. تب و تاب و حساسیت کنکور بخصوص در سالهای اخیر باعث ایجاد موسسات و انتشارات متعددی شده است. گاها پیش می آید که تعدد این همه موسسه کنکوری باعث سردرگمی و اتلاف زمان شما کنکوری های عزیز می شود. اگر از بحث مادی قضیه گذر کنیم، استفاده از زمان، مهمترین آیتم موفقیت در کنکور سراسری است. یادتان باشد که کنکور دارای تاریخ انقضاست و باید تا روز آزمون به بالاترین سطح ممکن برای برتر شدن رسیده باشید. پس زمان محدود کنکور اجازه انتخاب، تست و آزمون و خطای منابع مختلف را به شما نمی دهد. پس با چشم باز یک بار، یک منبع مناسب را برای همیشه انتخاب کنید.ویژگی های منحصر بفرد حرف آخر

• استفاده از روش های نوین آموزشی
    • استفاده از نقشه راه برای آموزش
    • به کار گیری روش های کوتاه محاسباتی
    • تدریس جامع و کامل دروس
    • حل تست های کنکوری
    • زمان و هزینه مناسب محصولات
    • برنامه ریزی مدون توسط اساتید

روش پویانمایی

پیش تر اشاره کردیم که حرف آخر بنیان گذار روش های نوین آموزشی در کشور است. امروزه در همه دنیا روش های سنتی (حفظ کردن مطالب، استفاده از تخته سیاه، گچ، وایت برد و ...) منسوخ شده است. همه نظام های آموزشی دنیا به سوی آموزش شهودی و مفهومی پیش میروند تا زمینه درک بهتر مطالب را برای دانش آموزان ایجاد کنند. حرف آخر پیشتاز این روش و تغییر در نظام آموزشی کشور شد و روش پویانمایی و استفاده از تصاویر سه بعدی در آموزش و کنکور را معمول کرد.روش پویانمایی زمینه و بستر درک مفهومی و شهودی را ایجاد می کند تا دانش آموز و داوطلب کنکوری پدیده آموزشی را لمس و بهتر یاد بگیرد. این روش به صورت ناخودآگاه باعث تقویت و به کارگیری حافظه تصویری و بلندمدت مغز در نیمکره سمت راست مغز می شود که ماندگاری و تثبت مطالب در این حافظه بسیار بالاست و به ندرت مطالب فراموش می شود.در مقوله کنکور ماندگاری مطالب از اهمیت زیادی برای داوطلب برخوردار است. حفظ کردن مطالب به شیوه سنتی باعث فراموشی زودهنگام آن و استرس و اضطراب می شود. روش پویانمایی در آموزش های حرف آخر این مشکل را به راحتی حل کرده است. چرا که زمینه درک مفهومی و شهودی را برای شما فراهم آورده است. به طور مثال در درس مهم زیست شناسی در گروه تجربی، تمام جزئیات زیست شناسی به صورت سه بعدی آماده شده است تا داوطلبان کنکوری تمام نکات مهم و فرار زیست شناسی را به عینه از نزدیک لمس کنند. در واقع یک نوع آزمایشگاه زیست شناسی ایجاد شده تا از نزدیک بافت های زیستی را ببینید و یکبار برای همیشه یاد بگیرد و مدام نیاز به تکرار مکررات نباشد.استفاده از نقشه راه

نقشه راه حرف آخر برنامه بصری برای اجرای گام به گام مطالعه کلیه دروس است. اساتید بی نظیر این مجموعه با بررسی مطالب پیش نیاز و پس نیاز، مباحث آموزشی را آماده یاددهی کرده اند که شما عزیزان کنکوری دیگر دغدغه مطالعه مطالب را نداشته باشید و سردرگم خواندن مطالب پیش نیاز نباشید. مسیر حرکت شما با نقشه راه حرف آخر مشخص شده است. هدف آموزش نیز کسب درصد ۱۰۰ در تمام دروس است. با این نقشه و دنبال رو آن به درصد ۱۰۰ خواهید رسید.استفاده از راهکارهای ساده و کوتاه محاسباتی

ابتکار بسیار جالب و علمی حرف آخر برای دروس محاسباتی مانند ریاضی، فیزیک و شیمی، استفاده از راهکارهای ساده و کاربردی تحت عنوان الگو است. اساتید حرف آخر برای هر بحث در دروس محاسباتی یک الگو ارائه داده اند که با وجود این الگوها دیگر نیازی به حفظ کردن فرمولها نیست. به طور مثال استاد منتظری مدرس ریاضی حرف آخر کل مبحث مثلثات در ریاضی را با الگوی عقربه N سر تدریس کرده که با این الگو دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول مثلثات نیست. یا دکتر شیروانی، مدرس شیمی، کل مسائل شیمی را با سه الگو تدریس کرده است. کلیه مباحث با این الگو ها تشریح و تدریس می شود و نهایتا بعد از تدریس درسنامه سوالات کنکوری سالهای اخیر با بیان راهکارهای کوتاه تشریح و تحلیل می شود. زمان مناسب تدریس

پکیج های کنکوری حرف آخر برخلاف سایر منابع کنکوری موجود در بازار کنکور، دارای زمان بسیار مناسب و کم است. زمان تدریس دروس حرف آخر متناسب با انرژی و برنامه دانش آموزان و داوطلبان کنکور است.هزینه کم و معقول

رقابت برای کسب رتبه برتر در سرنوشت‌ سازترین آزمون زندگی دانش آموزان و داوطلبان کنکور، باعث شده است که خیلی از خانواده ها برای موفقیت فرزندانشان هزینه های زیادی را متحمل شوند. که متاسفانه به دلیل کاهش کیفیت آموزش خیلی از منابع کنکوری و کلاسهای کمک آموزشی، نتیجه مطلوب بدست نمی آید. این در حالی است که پکیج های کنکوری و آموزشی حرف آخر با کیفیت بسیار عالی درسی دارای قیمت مناسب و معقول است. فروشگاه حرف اخر
    harfeakhar.cc/shop حرف آخر با برترین های کنکور

آزمون سراسری برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری سرنوشت‌ سازترین مقطع زندگی آنهاست. موقعیت اجتماعی و آینده کاری شما کنکوری های عزیز به آزمون سراسری گره خورده است. سعی کنید در حساس ترین مقطع زندگیتان تصمیم درست و منطقی بگیرید و تلاش و پشتکارتان را به کار گیرد تا موفقیت بزرگ و استارت خوشبختی تان را از همین سال بزنید. حرف آخر با محصولات کنکوری خود بستر لازم برای برتر شدن شما عزیزان را فراهم کرده است. با توجه به بازخورد بسیار عالی حرف آخر و تعداد رتبه برتر های رو با افزایش در هر سال کنکوری، به جرات می توان گفت حرف آخر سکوی پرتاب شما کنکوری ها برای برتر شدن و موفقیت است. از این فرصت استفاده کنید و آینده خودتان را تضمین کنید.

حرف آخر کنکور ایران
    harfeakhar.cc

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

آره فک کنم بتونید. دانشگاه آزاد که راحت میتونید برید.

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

كسي پسر باشه و مشكل نظام وظيفه نداشته باشه هيچ مانعي براي ادامه تحصيلش وجود نداره. شما برين دانشگاه آزاد بدون كنكور ثبت نام كنين و واحدهاي گذرانده رو هم تطبيق بزنين ( به شرط اينكه نمرات بالاي 12 باشه)

باید درخواست بدین (یعنی از انصراف پشیمان شدین مثلا) و ثبت نام مجدد میکنین تو دانشگاه و ادامه‌ تحصیل میدین
    پشيماني از انصراف فقط 29 روز مهلت داره از تاريخ انصراف.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •