تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: تغییرات جزئی در صفحات PDF کتاب اسکن شده بدون افزایش حجم فایل PDF.

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض تغییرات جزئی در صفحات PDF کتاب اسکن شده بدون افزایش حجم فایل PDF.

سلام

من چند تا کتاب اسکن شده PDF دارم که زیر بعضی از خطوط و نوشته های کتاب خط کشیده شده. می‌خواهم این خطوط رو در فتوشاپ پاک کنم و مثل یک کتاب که تازه خرید می کنیم تمیز باشه. این کار رو بلد هستم ولی هر بار روی یک کتاب دیگه انجام دادم و فایل هر صفحه رو تو فتوشاپ ذخیره کردم سایز و اندازه حجم PDF زیاد شده. چطوری میشه صفحات کتاب PDF رو اصلاح و ذخیره کرد و اندازه فایل PDF همان قبلی بمونه و افزایش پیدا نکنه؟ من فقط می خواهم خطوطی که زیر نوشته های کتاب هست رو حذف کنم و نه بیشتر. اگر امکان ویرایش این صفحات هست بدون اینکه اندازه حجم PDF بالا بره لطفا بفرمائید دقیقا باید در فتوشاپ چکار کنم.

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

از سوالتون یه مدت گذشته ولی ایا با خود نرم افزارهای کار با PDF نظیر Foxit Phantom جواب بهتری نمی رسیدید؟

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

از سوالتون یه مدت گذشته ولی ایا با خود نرم افزارهای کار با PDF نظیر Foxit Phantom جواب بهتری نمی رسیدید؟

سلام. قبلا این نرم افزار رو نصب داشتم ولی نمی دونم برای سوالی که پرسیدم به کار میاد و می تونه مشکل من رو حل کنه یا نه؟ مدتی زیادی بودی که این سوال و مشکل رو گوشه ذهنم گذاشته بودم و به کارهای دیگه می رسیدم. ممنون که یادآوری کردید دوست عزیز. سال خوبی داشته باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •