تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: قفل پدال

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض قفل پدال

سلام دوستان

من ال نود معمولی دارم. قفل پدال گرفتم. روی کلاج نمیشه گذاشت. اگه روی پدال ترمز بزارم کارایی داره ؟ دوتا فیلم دیدم که یه ماشین در عین حال که روی کلاجش میشد گذاشت روی ترمز گذاشت . حالا سوال من اینکه روی پدال ترمز گذاشته بشه کارایی داره ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

اگه روی کلاچ نمیشه رو ترمزم نمیشه دیگه اندازش تقریبا یکسانه,قفل پدال من میره بین هر دو قفل میشه

3. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

اگه روی کلاچ نمیشه رو ترمزم نمیشه دیگه اندازش تقریبا یکسانه,قفل پدال من میره بین هر دو قفل میشه
    ماشینت چیه ؟

از من ال نود معمولی هست. هنوز مطمین نیستم روی پدال ترمز بشه گذاشت یا نه ولی احتمالا می خوره تازه گرفتم...

سوال من این نبود که روی پدال ترمز می خوره یا پدال کلاج . سوال من این هست که اگه بالفرض روی پدال ترمز بخوره کارایی داره و مانغ کار دزد میشه ؟
    Last edited by hamids68; 17-08-2019 at 01:01.

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

ماشینت چیه ؟

از من ال نود معمولی هست. هنوز مطمین نیستم روی پدال ترمز بشه گذاشت یا نه ولی احتمالا می خوره تازه گرفتم...

سوال من این نبود که روی پدال ترمز می خوره یا پدال کلاج . سوال من این هست که اگه بالفرض روی پدال ترمز بخوره کارایی داره و مانغ کار دزد میشه ؟

سلام
    نه نمیشه
    روی پراید تست کردیم قفل پدال بین کلاج و ترمز قفل میشه
    موفق باشید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

ماشینت چیه ؟

معمولا قفل میره بین دو تا پدال حالا عکس قفلتو بذار ندیده که نمیشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سوال من این نیست که میشه یا نمیشه... گذاشتنش که میشه گذاشت... سوال من اینه که کارایی داره ؟ و مانع دزدیدن دزده میشه یا نه...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دزد باشه قفل رو هرجوری باشه باز میکنه
    اما کلا قفل فرمون که میزنی دردسرش خیلی زیاد میشه و دزد باید کلی وقت بذاره و همین موضوع احتمال گیر افتادنش رو زیاد میکنه و انجامش نمیده.
    وقتی فرمون قفل بشه فرقی نمیکنه روی چه پدالی زده باشی، کلا فرمون نمیچرخه که بتونه ماشین رو حرکت بده، مگه آچار مخصوص با خودش داشته باشه که بیاد فرمون رو باز کنه، بعد در اون حالت هم چرخوندن چرخ ها با یک میله خیلی سخت میشه، یک آچار قفلی هم دزده باید داشته باشه، بندازه روی دسته فرمون تا بتونه بجای فرمون ازش استفاده کنه.

شما بجز قفل فرمون، برو یک سیم کشی مورد اعتماد، یک کلید قطع کن هم روی ماشینت بذار، یه جای خفن مخفی که عقل جن هم بهش نرسه.
    آقا دزده اگه از دست قفل فرمونت خلاص بشه واسه اینکه ماشین رو بتونه روشن کنه باید اون کلید قطع کن رو بزنه، و چون نمیدونه کجاست، هرکاری بکنه با اتصال سیم های سویچ، ماشین روشن نمیشه که بتونه بدزدش.
    حتی اگه سویچ ماشین،؛ ضد سرقت هست، بازم برو قطع کن رو حتما بذار، چون اون ضد سرقت ها رو هم کپی میکنن و اگه یکی توی نخ ماشینت باشه میتونه بدزدش.

باز اگه میخوای خیلی خیلی دهنه آقا دزده رو سرویس کنی، برو هزینه کن یک GPS با سیم کارت توی ماشین و توی موتور و جای خیلی خفن که عقل جن هم بهش نمیرسه مخفی کن.
    اینجوری اگه ماشینت دزدیده بشه، در هر لحظه که بری توی اینترنت و سایت GPS ماشینت، موقیعت دقیق ماشین رو بهت نشون میده و میتونی بری ماشینت رو پیدا کنی.
    هر دزدی هم که باشه نمیتونه توی یکی دو روز کل ماشینت رو اوراق کنه و GPS رو پیدا کنه، مخصوصا که شما توی همون ساعت اول بعد از سرقت میری سراغ ردیابی.

الان دیگه بیشتر شیشه ماشین رو میشکنن و چیزهای توی ماشین و ضبط و اینجور چیزها رو میدزدن.
    واسه اینجور سرقت ها هم بهتره که یک دزدگیر نصب کنی، طوری که چراغ چشمک زنش در روئیت آقا دزده باشه و همون مانع از اقدام به سرقت میشه، همینطور ضبط و چیزهای ارزشمند رو توی ماشین قرار نده، مخصوصا جوری که از بیرون ماشین توی چشم باشه و باعث انجام سرقت بشه.

خود در های ماشین هایی مثل پراید، 206 و پرشیا خیلی راحت از داخل قفل با یک سیم باز میشه، اگه ماشین ایرانی داری، ببری صاف کاری ها و قفل سازها، ساختار داخلی درها رو عوض میکنن با مبلغ کمی که دیگه براحتی باز نشه با اولین سیمی که آقا دزده انداخت داخل قفل در.

9. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

shahani عزیز خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی و توضیحات خوبت

مثل اینکه من نتونستم سوالمو درست مطرح کنم.

ببینید من نمی خوام بپرسم الان اقا دزده این قفل پدال رو می تونه باز کنه یا نه... سوال من اینه که آیا با این قفلی که زدم امکان استفاده از ترمز رو داره یا نه و آیا توی این شرایط که قفل روی پدال ترمز هست می تونه ماشین رو ببره یا نه ( فرض کنیم قفل رو نمی تونه باز کنه ) ... امیدوارم به سوالم توجه کنید.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

shahani عزیز خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی و توضیحات خوبت

مثل اینکه من نتونستم سوالمو درست مطرح کنم.

ببینید من نمی خوام بپرسم الان اقا دزده این قفل پدال رو می تونه باز کنه یا نه... سوال من اینه که آیا با این قفلی که زدم امکان استفاده از ترمز رو داره یا نه و آیا توی این شرایط که قفل روی پدال ترمز هست می تونه ماشین رو ببره یا نه ( فرض کنیم قفل رو نمی تونه باز کنه ) ... امیدوارم به سوالم توجه کنید.
    این قفل پدال بیشتر رو خود قفل مانور میده نه همه قفل پدال یعنی اگه آقا دزده بتونه قفل رو باز کنه خوب معلومه میتونه اگه نتونه خوب نمیتونه ببره چون ترمز الان گیره چطوری بدون ترمز ببره

12. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ممنون aryamehr1368 عزیز برای جواب. دزدا سرعت عمل براشون مهمه... این قفل چون باز کردنش وقت گیره ممکنه از اقدام به سرقت ماشین منصرف بشن. من از قفل گیرا هم استفاده کردم چون شنیدم مورد تایید پلیس هم هست. ضمن اینکه چون برای باز کردن قفل باید خم بشن و سرشون توی اون قسمت ماشین باشه ... اینکار برای اونا خطرناکه چون اونا می خوان دید داشته باشن.... فرض کنید آژیر دردگیر داره کار میکنه سر شما هم توی اون قسمته دارین قفل رو باز می کنین خوب ممکنه بعد اینکه قفل رو باز کردین و سرتونو از توی ماشین در آوردین چند تا آدم منتظر باشن برسن خدمت شما .

فقط یه مسیله اینکه توی این شرایط , خیلی کم پدال ترمز جلو میره... نمی دونم توی این شرایط , اقا دزده بدون اقدام به باز کردن قفل می تونه از پدال استفاده کنه یا نه.اون قفل رو نتونستم بالاتر بزارم .

14. این کاربر از hamids68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •