تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: FC Bayern Munich | اف سی هالیوود | فصل 2019-2020

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اونیون برلین 0-2 بایرن مونیخ؛ صدرنشین بوندس لیگا پیروزی هایش را از سر گرفت

لواندوفسکی 40 و پاوار 80

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بایرن مونیخ بیشتر از مجموع باشگاه های دیگر قهرمان بوندسلیگا شده است

برد 1-0 بایرن مونیخ مقابل وردربرمن در جریان هفته سی و دوم بوندسلیگا، موجب شد بایرن مونیخ برای هشتمین بار متوالی قهرمان بوندسلیگا شود.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لروی سانه وینگر 24 ساله و ذخیره سیتی با مبلغ 49 میلیون یورو بعلاوه 11 میلیون پاداش به بایرن مونیخ پیوست

فصل 2020-2021 پیراهن شماره 10 رو می پوشه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

روبرت لواندوفسکی | انتشار قراردادی که رئال مادرید برای مهاجم لهستانی آماده کرده بود

روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی بایرن مونیخ در دسامبر سال 2013 قراردادی از رئال مادرید دریافت کرده بود که حالا جزئیات آن منتشر شده است. در این قرارداد منتشر شده، جزئیاتی مانند دستمزد بازیکن، پاداش ها و مدت قرارداد ذکر شده بود.

این قرارداد که توسط رسانه لهستانی Onet Sport منتشر شده است، نشان می دهد که لواندوفسکی در صورت انتقال به رئال مادرید 10,957,650 پاداش دریافت می کرد. رئال مادرید 9,609,590 یورو دستمزد به مهاجم لهستانی پیشنهاد کرده بود و قرادادش تا ژوئن سال 2020 اعتبار داشت.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مونیخ 27-6 لندن؛ نتایج اخیر بایرن مونیخ مقابل تیم های لندنی در لیگ قهرمانان اروپا

بایرن مونیخ در دور رفت این مرحله موفق به کسب پیروزی 3-0 مقابل چلسی و در دور برگشت این مرحله نیز موفق به کسب پیروزی 4-1 شد تا در مجموع با نتیجه 7-1 راهی مرحله بعدی این رقابت ها شود.

طی سال های اخیر، بایرن مونیخ موفق به کسب نتایج درخشانی مقابل تیم های لندنی شده است. فصل جاری و در دور گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، بایرن مونیخ در دیدار رفت مقابل تاتنهام موفق به کسب پیروزی 7-2 و در دیدار برگشت نیز موفق به کسب نتیجه 3-1 شد تا در مجموع با نتیجه 10-3 راهی مرحله حذفی این رقابت ها شود. سال 2017 نیز بایرن مونیخ در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها مقابل آرسنال قرار گرفت و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، موفق به کسب نتیجه 10-2 شد.

بایرن مونیخ در بازی های اخیر خود مقابل تیم های لندنی موفق شده تا 27 گل به ثمر برساند و 6 گل نیز در این بازی ها دریافت کرده است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لوتار ماتئوس: بایرن مونیخ باید خیلی بد بازی کند تا مقابل بارسلونای فعلی متحمل شکست شود!

دو تیم بایرن مونیخ و بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف هم بروند. اسطوره باواریایی ها معتقد است که این تیم کار سختی مقابل بارسلونا نخواهد داشت.

مطمئنا بارسلونا از کیفیت لازم برخوردار است تا بهترین بازی خود را در مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا انجام دهد اما من فکر می کنم که بایرن مونیخ باید خیلی بد بازی کند تا مقابل بارسلونای فعلی متحمل شکست شود! در یک مسابقه تک حذفی اتفاقات زیادی می تواند رخ دهد و اگر روز بد شما باشد، به راحتی از این رقابت ها کنار خواهید رفت. وقتی که این رقابت ها در دو مرحله رفت و برگشت انجام شود، همواره این امکان وجود دارد که شما در بازی اول خود عملکرد بدی داشته باشید.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رومنیگه: هیچ بازیکنی در دنیا توانایی های لیونل مسی را ندارد

کارل هاینتس رومنیگه، مدیر بایرن مونیخ معتقد است لیونل مسی بازیکنی است که به تنهایی می تواند سرنوشت یک مسابقه را تغییر دهد.

مدیر اجرایی بایرن مونیخ در بخش دیگری از مصاحبه خود با کیکر در خصوص رویارویی با بارسلونا صحبت کرد و به تمجید از لیونل مسی پرداخت.

لیونل مسی؟ احترام زیادی برای این بازیکن قائل هستم. او از توانایی هایی برخوردار است که احتمالا هیچ بازیکنی در دنیا، آن ها را ندارد. مسی می تواند سرنوشت یک مسابقه را به تنهایی تعیین کند و او بار دیگر این مسئله را در بازی مقابل ناپولی اثبات کرد. مسی بازیکنی است که باید از دیدن بازی اش لذت ببریم. او از فوتبال بازی کردن لذت می برد. اگر تیمی بتواند با شیوه ای هوشمندانه، لیونل مسی را از نظر تاکتیکی خنثی کند آن گاه شرایط خوبی خواهد داشت. جدال نویر و تراشتگن؟ تیم ملی آلمان خوش شانس است که دو دروازه بان در چنین سطحی دارد. هر دو دروازه بان در بالاترین سطح هستند. مانوئل نویر در کلاس جهانی است و تراشتگن نیز در راه رسیدن به سطح کلاس جهانی است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بایرن مونیخ برای دومین بار فاتح سه گانه شد

بایرن مونیخ برای دومین بار در تاریخ موفق به کسب سه گانه شد و با رکورد بارسلونا مساوی کرد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

توماس مولر: کنجکاوم که مسیر جدید مسی را ببینم

توماس مولر می گوید که بازیکنان بارسلونا قبل از شکست 8-2 مقابل بایرن مونیخ بیش از حد آرام و خونسرد بودند.

به نقل از مارکـا، مولر در مصاحبه با Mobelhaus Hoffner گفت:

من به سرمربی خودمان تبریک می گویم. فقط یک مثال می زنم: ما 10 دقیقه بود که قبل از بازی خودمان را گرم می کردیم که بازیکنان بارسلونا قدم زنان برای گرم کردن وارد میدان شدند. آنها خیلی آرام و خونسرد بودند. این نباید معنی خاصی داشته باشد. بازی می توانست جور دیگری تمام شود، اما فکر می کنم در نهایت نشان داد که چقدر تشنه پیروزی هستیم.

توماس مولر در مورد احتمال جدایی لیونل مسی از بارسلونا

مسی یکی از بهترین بازیکنان دنیا در طول 100 سال اخیر است. یک تغییر شاید برای دنیای فوتبال جالب باشد اما برای هواداران بارسلونا اینطور نخواهد بود. هیچکس منتقد این نیست. بلکه برعکس، من کنجکاوم که ببینم مسیر جدید او چطور خواهد بود. من چند باری با مدیر باشگاه صحبت کردم و فکر نمی کنم بتوانیم کاری برای جذب او انجام دهیم (می خندد).

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •