تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: باز نشدن سایت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

14 باز نشدن سایت

سلام.

من قبلا به این سایت دسترسی داشتم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی الان ندارم نمیدونم چرا.
    رو PC با چندتا مرورگر امتحان کردم ولی باز نمیشه حتی با موبایل هم امتحان کردم با 4G 3G Wifi هم امتحان کردم باز نمیشه.

ولی با V/P/N باز میشه مشکل اینجاست چون عضو سایت هستم اگه با این روش وارد سایت بشم حسابم رو مسدود میکنه. استفاده از این روش ممنوعه.

الان کسی میتونه کمکم کنه ؟ چطور میتونم این سایت رو بدون مشکل باز کنم ؟

تقریبا 2 هفته پیش به این سایت دسترسی داشتم ولی بعد از تموم شدن نت و خرید دوباره آن دسترسیم به این سایت قطع شده. این سایت اصلا فیلتر نیست ولی نمیدونم چرا باز نمیشه.

اگه کسی راهی بلده حتما راهنماییم کنه.

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.

من قبلا به این سایت دسترسی داشتم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی الان ندارم نمیدونم چرا.
    رو PC با چندتا مرورگر امتحان کردم ولی باز نمیشه حتی با موبایل هم امتحان کردم با 4G 3G Wifi هم امتحان کردم باز نمیشه.

ولی با V/P/N باز میشه مشکل اینجاست چون عضو سایت هستم اگه با این روش وارد سایت بشم حسابم رو مسدود میکنه. استفاده از این روش ممنوعه.

الان کسی میتونه کمکم کنه ؟ چطور میتونم این سایت رو بدون مشکل باز کنم ؟

تقریبا 2 هفته پیش به این سایت دسترسی داشتم ولی بعد از تموم شدن نت و خرید دوباره آن دسترسیم به این سایت قطع شده. این سایت اصلا فیلتر نیست ولی نمیدونم چرا باز نمیشه.

اگه کسی راهی بلده حتما راهنماییم کنه.
    سایت مورد نظرتون فیلتر شده دوست عزیز.

از اینجا هم میتونید تست کنید که سایت فیلتر ست یا خیر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

سلام.خوبین بچها.
    من چند روزه چندتا سایت خاص برام باز نمیشه.قبلا بدون مشکل برام باز میشد ولی یهو نمیدونم چیشد ارور خاصی میده و باز نمیشه.
    مثلا سایت بازی axieinfinity.com که البنه ف ی ل تر هم هست وبا فیلتر شکن راخت باز میشد.از مرور گر و ف ی لتر شکن نیست امتحان کردم.
    ارور هم اینه
    This challenge page was accidentally cached and is no longer available.

یه سایت دیگم بود اونم همین ارور میده البته اون سایت بازی نیست
    نمیدونم حس میکنم شاید بخاطر این باشه زیاد وارد سایت میشدم در طول روز شاید شاید ربات تشخیص داده منو ولی خب گزینه تشخیص ربات هم نمیاد برام.البته این حدس منه
    کس میدومه مشکل چیه؟
    البنه بگم با نت دیگم امتحان کردم نشده. والبته با همین نت و ف ی لتر شکن تو گوشی ولی راحت برام باز میکنه و فقط تو سیستم این ارور میده باز نمیشه
    ممنون

داره خودمونی میشه دکتر سام's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

سلام.خوبین بچها.
    من چند روزه چندتا سایت خاص برام باز نمیشه.قبلا بدون مشکل برام باز میشد ولی یهو نمیدونم چیشد ارور خاصی میده و باز نمیشه.
    مثلا سایت بازی axieinfinity.com که البنه ف ی ل تر هم هست وبا فیلتر شکن راخت باز میشد.از مرور گر و ف ی لتر شکن نیست امتحان کردم.
    ارور هم اینه
    This challenge page was accidentally cached and is no longer available.

یه سایت دیگم بود اونم همین ارور میده البته اون سایت بازی نیست
    نمیدونم حس میکنم شاید بخاطر این باشه زیاد وارد سایت میشدم در طول روز شاید شاید ربات تشخیص داده منو ولی خب گزینه تشخیص ربات هم نمیاد برام.البته این حدس منه
    کس میدومه مشکل چیه؟
    البنه بگم با نت دیگم امتحان کردم نشده. والبته با همین نت و ف ی لتر شکن تو گوشی ولی راحت برام باز میکنه و فقط تو سیستم این ارور میده باز نمیشه
    ممنون
    کدوم شهرید؟ برای من بدون فیلتر باز شد. تو گوشی هم باز شد.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

کدوم شهرید؟ برای من بدون فیلتر باز شد. تو گوشی هم باز شد.
    جالبه الان برای منم بدون فیتر باز شد.من نت مخابرات دارم خونگی.ولی قبلا بدون فیلتر باز نمیشد.البته مشکل من هنوز هست و تو کامپیوتر کلا بدون فیترشکن و با فیلتر باز نمیشه و اون ارور رو میده.یه سیت دیگم اونم جدیدا تو سیستم برام باز نمیشه و همون ارور رو میده

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

درضمن اول یک سایت بود فقط این ارور میداد و باز نمیشد الان هی داره بیشتر میشه و الان حدود 5 تا سایت مختلف هست که همین ارور رو میده و باز نمیشه برام.البته در سیستم باز نمیشه تو گوشی باز میشه.اینم تصویرش

داره خودمونی میشه دکتر سام's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

جالبه الان برای منم بدون فیتر باز شد.من نت مخابرات دارم خونگی.ولی قبلا بدون فیلتر باز نمیشد.البته مشکل من هنوز هست و تو کامپیوتر کلا بدون فیترشکن و با فیلتر باز نمیشه و اون ارور رو میده.یه سیت دیگم اونم جدیدا تو سیستم برام باز نمیشه و همون ارور رو میده
    عجب. منم نت مخابرات دارم. نظر خاصی ندارم. تو محل کار نت پارس آنلاین دارم چک می کنم. کامپیوتر اونجا قدیمی هم هست. شاید فرق داشته باشه.
    نمی دونم واقعا.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2021

پيش فرض

isp ها تفاوت دارند گاهی اوقات این اختلال از سمت زیر ساخت بوجود میاد که مثلا در اینترنت همراه اول سایت باز می شود و در ایرانسل نمی شود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •