تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 57

نام تاپيک: Real Madrid C.F | قوهای سپید مادرید | فصل ۲۰-۲۰۱۹

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

لعنت به اون روزی که کریم متولد شد :|

2. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کروس: کاهش دستمزد ها بیهوده است

در روز های بحرانی شیوع ویروس کرونا، تیم هایی مثل بارسلونا و اتلتیکو مادرید در اسپانیا دستمزد بازیکنان خود را کاهش داده اند اما رئال مادرید تاکنون اقدامی در این باره نکرده، هرچند که احتمالاً در روز های آتی آنها هم دست به چنین اقدامی بزنند.

به گزارش مارکـا، تونی کروس، هافبک آلمانی رئال مادرید در مصاحبه با SWR Sport گفت:

کاهش دستمزد مثل کمک مالی بیهوده است. من طرفدار پرداخت کامل حقوق هستم تا هرکس با آن پول هر کار معقول و منطقی خواست انجام دهد. از همه می خواهند در جایی که مورد نیاز است کمک کنند، و مکان های بسیاری وجود دارد که کمک به آنها ضروری است. بسیاری از باشگاه ها در طول این بحران، درآمد هایی که برای کسب آن برنامه ریزی شده بود را از دست داده اند. همچنین بستگی به این دارد که وضعیت کنونی چقدر طول بکشد. برای مثال، اگر فوتبال از ماه می دوباره دنبال شود، مطمئناً راه حل هایی پیدا خواهد شد اما اگر قرار باشد تا زمستان اینطور باقی بماند، می توانم تصور کنم که برخی باشگاه ها به طور قابل توجهی با مشکل مواجه خواهند شد. این مسئله فوتبال را نسبت به طوری که می شناختیم عوض می کند.

ادامه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رونالدو نازاریو: برای کریستیانو رونالدو آزاردهنده است وقتی می گویند من رونالدوی واقعی هستم

درحالیکه مسابقات فوتبال در نقاط مختلف جهان به دلیل شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی ورزشکاران و مردم به حالت تعلیق درآمده است، بزرگان فوتبال برای سرگرم کردن هواداران، در لایوهای اینستاگرامی به صحبت با یکدیگر و تجدید خاطره می پردازند.

امشب رونالدو نازاریو و فابیو کاناوارو دو ستاره سابق دنیای فوتبال که سابقه کسب توپ طلای اروپا را در کارنامه دارند، با یکدیگر به صحبت پرداختند. رونالدو در واکنش به این سوال کاپیتان سابق تیم ملی ایتالیا، که با وجود ظهور ستاره ای همچون کریستیانو رونالدو، همچنان این مرد برزیلی را رونالدوی واقعی می نامند، گفت:

این موضوع باید برای کریستیانو آزار دهنده باشد. بازیکنان را نمی توان با یکدیگر مقایسه کرد. کریستیانو بابت گل هایی که به ثمر رسانده و استمراری که داشته در تاریخ فوتبال ماندگار خواهد بود. او همچون لیونل مسی و دیگران یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال باقی می ماند، زیرا کاری که این دو بازیکن انجام داده اند، باورنکردنی بوده است.

ادامه مصاحبه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تیم منتخب تاریخ فوتبال از نظر خولیو مالدینی تحلیلگر مارکای مادرید

ایکر کاسیاس؛ فرانتس بکن باوئر، دنیل پاسارلا، مارکوس کافو، روبرتو کارلوس؛ آلفردو دی استفانو، پله، دیگو مارادونا، یوهان کرایوف؛ لیونل مسی، رونالدو

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رئال مادرید 3-1 ایبار

رئال مادرید از هفته 28 رقابت های لالیگا موفق به کسب پیروزی خانگی مقابل ایبار شد.

گل ایبار به رئال مادرید روی اشتباه کورتوا

کرنر ارسالی از بازیکنان ایبار و ضربه نه چندان محکم پدرو بیگاس که با برخورد به یکی از هم تیمی های خود تغییر مسیر داد، به شکل عجیبی از میان پاهای کورتوا وارد دروازه رئال مادرید شد!

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کریم بنزما با عبور از فرانس پوشکاش پنجمین گلزن برتر تاریخ رئال مادرید شد

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آسپریا: اگر جای هامس بودم به زیدان می گفتم که ** نخور!

فاستینو آسپریا ستاره کلمبیایی سابق باشگاه های پارما و نیوکاسل، از بازی ندادن زین الدین زیدان به هامس رودریگز ناراضی است و انتقاد شدیدی از سرمربی رئال مادرید کرده است.

به گزارش مارکا فاستینو آسپریا درباره بازی ندادن زین الدین زیدان به هامس رودریگز گفت:

هامس بازیکن بی مسئولیتی نیست. او هر روز مانند هر بازیکن دیگری تمرین می کند. مربی ها می گویند که همه بازیکنان انگیزه یکسانی برای بازی به عنوان یار ذخیره دارند اما آن ها همیشه به تنها 3، 4 بازیکن بازی می دهند.

در رئال مادرید بازیکنان ضعیفی هستند که به آن ها بازی می رسد. به من نگویید که آقای گل جام جهانی 2014 ضعیف تر از ماریانو یا هر بازیکن دیگری که جلوتر از او بازیکن می کند است. نیاز به کمی احترام بین آن ها است.

هامس صبور است اما من اگر جای او بودم به زیدان می گفتم که ** نخور!

I would tell Zidane to eat sh*t! - James deserves more respect from Real Madrid boss, says Asprilla

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رئال سوسیداد 1-2 رئال مادرید؛ 3 امتیاز نفس گیر برای صدرنشینی

از هفته 30 رقابت های لالیگا، رئال مادرید موفق به کسب 3 امتیاز طلایی خارج از خانه مقابل سوسیداد شد تا با 65 امتیاز و به علت برتری در بازی رو در رو مقابل بارسلونا، صدرنشین شود.

زیدان: پیش کشیدن بحث های داوری اذیت کننده است و انگار درون زمین کاری نکرده ایم

در جریان پیروزی 2-1 رئال مادرید مقابل رئال سوسیداد، در چند صحنه تصمیمات داور با بحث هایی روبرو شد که از جمله آنها می توان به صحنه پنالتی روی وینیسیوس جونیور، گل مردود عدنان یانوزای و گل سالم کریم بنزما اشاره کرد که طبق گفته کارشناس داوری مارکـا، همه تصمیمات درست بوده اند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

زین الدین زیدان در مرز انفجار؛ خسته ام کردید

زیدان در نشست خبری بازی با بیلبائو و در واکنش به سوالات متعدد در مورد داوری، نتوانست ناراحتی خود را پنهان کند.

رئال مادرید در یکی از دشوارترین بازی های دور از خانه خود توانست بیلبائو را در سن مامس 0-1 شکست دهد. گل سه امتیازی را سرخیو راموس از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند در حالی که پنالتی با دخالت وی ای آر اعلام شده بود.

داور و وی ای آر اما صحنه ای مشابه برای بیلبائو را پنالتی نگرفتند تا اعتراض شدید میزبان را به دنبال داشته باشد.

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری پس از بازی گفت:

پیروزی خیلی خیلی مهمی بود. بازی برابر و درگیرانه ای را شاهد بودیم و انتظار این را هم داشتم. خوشحالم که در نهایت سه امتیاز مال ما شد.

پنالتی:

هنوز صحنه پنالتی را ندیده ام.

حطای مشکوک راموس روی رائول گارسیا و عدم دخالت وی ای آر:

واقعا خسته شدم. از اینکه بردهای ما را به نام داور و وی ای آر می نویسید، کلافه ام. گویا این رویه قرار نیست تغییر کند. صحبت از داوری ساده است ولی بازیکنانم شایسته احترام بیشتری هستند.

ادامه

Zidane 'tired' of VAR controversy and calls for Real Madrid to be shown respect

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

قهرمانی رو تبریک میگم
    زیدان

12. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •