تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی فرانسه | فصل 2019-2020

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض فوتبال باشگاهی فرانسه | فصل 2019-2020

نیمار آماده خروج از فرانسه؛ هیچ اثری از نام ستاره برزیلی در فروشگاه رسمی پاری سن ژرمن دیده نمی شود

نیمار به درهای خروج پاریس نزدیک تر می شود و اکنون هیچ اثری از نام وی در فروشگاه این باشگاه در پاریس دیده نمی شود.

نیمار دیگر در میان هواداران پاری سن ژرمن محبوبیتی ندارد و پس از توهین هایی که در دیدار یکشنبه شب به وی شد، احتمالاً پایتخت فرانسه را به مقصد یکی از دو تیم بارسلونا یا رئال مادرید ترک خواهد کرد.

به گزارش مارکا، ژوائو هنریکه مارکز خبرنگار رسانه UOL Esporte به فروشگاه رسمی پاری سن ژرمن در شهر پاریس رفته و ویدیویی گرفته که نشان می دهد هیچ اثری از نام نیمار در این فروشگاه دیده نمی شود. در حقیقت هیچ پیراهن و پوشاک دیگری با نام نیمار در این فروشگاه دیده نمی شود و به فروش نمی رسد. در حالی که در گذشته تصاویر نیمار در سرتاسر فروشگاه به چشم می خورد، در حال حاضر کیلیان ام باپه و مارکینیوش جای وی را گرفته اند.

البته تنها یک اثر از نیمار باقی مانده و آن پنلی از تصویر نیمار در مکانی است که کفش های بازیکنان به فروش می رسد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک فصل پیش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

به گزارش نشریه اکیپ فرانسه PSG پیشنهاد رئال مادرید 100 میلیون یورو + سه بازیکن (بیل، خامس و ناواس) برای نیمار رو رد کرده

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با اعلام رسمی پاری سن ژرمن ادینسون کاوانی و کیلیان ام باپه هر دو برای یک ماه مصدوم شدن

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ کیلور ناواس از رئال مادرید به پاری سن ژرمن پیوست

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ مائورو ایکاردی به پاری سن ژرمن پیوست

مائورو ایکاردی، مهاجم 26 ساله آرژانتینی اینتر در قراردادی قرضی یک ساله همراه با حق خرید، به پاری سن ژرمن پیوست. ایکاردی پیش از انتقال به پاری سن ژرمن، قراردادش را تا سال 2022 با اینتر تمدید کرد.

پاری سن ژرمن برای این انتقال، مجموعا 70 میلیون یورو هزینه خواهد کرد. این مهاجم آرژانتینی همچنین پیراهن شماره 18 پی اس جی را به تن می کند. گفته می‌شود دستمزد ایکاردی در پاری سن ژرمن، 8 میلیون یورو به علاوه 2 میلیون یورو پاداش خواهد بود.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پدر نیمار: وقتی بند فسخی در قرارداد نباشد، کار خیلی سخت است

همان طور که از ماه‌ها پیش گزارش داده شد که نیمار از پیوستن به پاری سن ژرمن پشیمان شده و دوست دارد به بارسلونا برگردد، در نقل و انتقالات تابستانی این ستاره برزیلی هر کاری از دستش برمی‌آمد انجام داد تا به هدفش برسد.

او رسما درخواست خروج داد و به لئوناردو هم گفت که فقط خواهان بازگشت به بارسلونا است. با این حال دو باشگاه علی رغم مذاکرات فراوان، به توافق نرسیدند تا احتمالا شنبه از نیمار در پارک دو پرنس، بار دیگر رونمایی شود.

نیمار سنیور به بیان دلیل منتفی شدن بازگشت نیمار به بارسلونا در یک محفل ورزشی پرداخته است.

علی رغم بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، مذاکرات دو باشگاه متوقف نشده است. به عنوان یک ایجنت، وقتی ساختاری در نقل و انتقالات برای آمدن یا رفتن بازیکن وجود نداشته باشد، احساس ضعف می‌کنید. قرارداد ما - با پاری سن ژرمن - هیچ بند فسخی نداشت و همین هم تمام ماجرا را به شدت پیچیده کرد. یک برزیلی فقط دوست دارد در تیمی بازی کند که خوشحال است. نیمار در بارسلونا خیلی خوشحال بود و وقتی دوستانش گفتند آیا دوست دارد برگردد، تحت تاثیر قرار گرفت. از جانب ما هیچ قصوری در قضیه صورت نگرفت. هر کاری در توانمان بود انجام دادیم اما نتوانستیم به توافقی برسیم و نشد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

واکنش جالب نیمار به توهین های هواداران PSG: همه می دانند که خواهان ترک اینجا بودم

امشب نیمار در شرایطی که بارها مورد توهین هواداران پاری سن ژرمن قرار گرفت، موفق شد تک گل پیروزی بخش تیمش را در دقیقه 93 با یک قیچی برگردان فوق العاده به ثمر برساند.

بله همه می دانستند که من علاقه دارم از پاری سن ژرمن جدا شوم و این خواسته من بود. احساس بسیار بدی دارم و از همین حالا می دانم که هر بازی ای که در خانه پاری سن ژرمن انجام می دهم مانند یک بازی خارج از خانه برای من خواهد بود.

نه برای من فضا خیلی پیچیده نبود و من خیلی آرام هستم همه ما می دانیم چه اتفاقی افتاده است (اشاره به مذاکرات در طول تابستان برای بازگشت این بازیکن به بارسلونا)، می فهمم که برای هواداران پاریس بسیار دشوار است. اما از این پس، من بازیکن PSG هستم. اگر آنها می خواهند سوت بزنند؛ مشکلی نیست. بیش از 25 بازیکن در ترکیب تیم حضور دارند و شما نمی توانید روی یک نفر تمرکز کنید.

بازیکنان دیگر سزاوار این وضعیت نیستند. ما یک تیم داریم و باید از این باشگاه حمایت کنیم، از پاریس حمایت کنیم. وقتی تماشاگران پشت تیم باشند، در کنار هم ما قوی تر هستیم. ما با تیمی روبرو شدیم که دفاعی بازی می کرد به دنبال ضد حمله بود. آنها بازی خوبی انجام دادند اما در نهایت ما موفق شدیم یک گل بزنیم و سه امتیاز را کسب کنیم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اتحادیه فوتبال فرانسه اعلام کرد لیگ کاپ (جام چهارم این کشور) از فصل آینده برگزار نمیشه

French League Cup

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

توخل: حذف پاری سن ژرمن به دست منچستر یونایتد مثل یک تصادف رانندگی بود

شوک حذف از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا آن‌ هم با وجود برتری 2-0 در خانه حریف در دیدار رفت، همچنان همراه توماس توخل و پاری سن ژرمن است.

مثل یک تصادف رانندگی بود. چراغ سبز شد و ما محکم با هم برخورد کردیم! در حیرت بودیم که کجای کار اشتباه بوده است. آیا از چیزی غفلت کرده بودیم؟ قطعا همین طور بود! در بین دو بازی، مردم در مدرسه دخترم و همه جا می‌گفتند: «بسیار خب، حالا اوضاع متفاوت است و ما این را حس می‌کنیم.» همه فکر می‌کردند ما صعود خواهیم کرد و در لیگ قهرمانان پیش می‌رویم ولی این طور نشد. بعد از آن بازی این حس را داشتم که همه می‌گویند: «اوه، نه! شرایط عوض نشده است و همه چیز مثل سال‌های قبل است.» عقیده ما این بود که: «نه، نه، نه! اوضاع کاملا فرق می‌کند.» ولی کاری از دست‌مان بر نمی‌آمد. مثل ریختن دانه‌های شن از دستان ما، بدون توانایی ممانعت از این اتفاق بود.

توخل همچنین از تاثیر آن شکست روی خودش و ترکیب تیم گفت:

در روزهای پس از آن ناامیدی را حس کردیم. من سه روز را در تاریکی مطلق سپری کردم، چیزی که پیش از آن تجربه‌اش را نداشتم. از سختکوشی‌مان و میزان دشواری راه را تا رسیدن به آنجا، به ویژه پس از اتفاقات فصول گذشته خبر داشتم. می‌دانستم عوامل تیم چقدر زحمت کشیده‌اند. ما برای رسیدن به آنجا لیورپول را شکست دادیم، در خانه ستاره سرخی برنده شدیم که حدود سه سال در آنجا شکست ناپذیر بود و سپس اولین تیم فرانسوی شدیم که موفق به شکست دادن منچستریونایتد در اولدترافورد شد.

پاری سن ژرمن با برد 3-0 مقابل رئال مادرید و 1-0 در ترکیه مقابل گالاتاسارای، شروع خوبی در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا داشته است.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •