تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی فرانسه | فصل 2019-2020

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ام باپه: رقابتم با مسی برای کفش طلا دیوانه وار بود؛ من هت تریک می‌کردم و او پوکر!

کیلیان ام باپه، بهترین بازیکن سال 2019 فوتبال فرانسه از رقابت عجیبش با لیونل مسی بر سر تصاحب کفش طلای اروپا می‌گوید.

ه گزارش مارکا، مهاجم ارزشمند پاری سن ژرمن می‌گوید:

مردم فکر می‌کنند من عوض شده‌ام ولی این واقعیت ندارد. من برای مهره‌ای کارآمد و تعیین کننده برای تیمم بودن تلاش می‌کنم. به جز سنین 17 یا 18 سالگی که شما به این دلیل که هنوز چیزی را ثابت نکرده‌اید، شهامت دنبال کردن حرکاتتان در زمین را ندارید، باز هم اجازه جا زدن ندارید. باید تلاش کنید. در تیم باید به قضیه تجربه احترام بگذارید و توپ را به بهترین بازیکنان برسانید. حالا بقیه توپ را به من می‌رسانند و من هم بهتر از آنها استفاده می‌کنم چون قبلا امتحان کرده بودم. این تصور از من که فردی هستم دارای وسواس گلزنی و به همه اتفاقاتی که اطرافم رخ می‌دهد، می‌خندم، تصور اشتباهی است. تعداد گل‌ها برای بچه‌ها که فقط گل برایشان مهم است، مهم است. باتجربه‌ترها و بزرگان، به آمار اکتفا نمی‌کنند.

رقابت با مسی بر سر تصاحب کفش طلا؟ در مقطعی به این باور رسیدم که می‌توانم شانسم را برای کسب این جایزه امتحان کنم و بهترین گلزن فوتبال اروپا باشم ولی جلوتر از من مسی بود. من دو گل می‌زدم؛ او سه گل. من هت تریک می‌کردم؛ او پوکر می‌کرد! وضعیت آنقدر دیوانه کننده بود که به دمبله گفتم: امکان ندارد! آیا مسی عمدا این کار را می‌کند؟ به تعداد گل‌های من توجه می‌کند؟ عثمان در جواب گفت: البته که او حواسش به تعداد گل‌های تو هست. مایه افتخار است که بازیکنی چون مسی، شما را نادیده نمی‌گیرد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ با اعلام نخست وزیر فرانسه، فصل 2019/20 لیگ1 لغو شد

ساعتی پیش منابع فرانسوی تایید کردند امکان پیگیری فصل 2019/20 لیگ1 حداقل تا ماه آگوست (مرداد و شهریور) میسر نیست. اکنون با تایید ادوار فیلیپ نخست وزیر فرانسه، ادامه رقابت های لیگ1 رسما لغو شده است.

به نقل از اکیپ؛ نخست وزیر فرانسه در بخشی از صحبت های مهم خود اظهار داشت:

فصل 2019/20 رقابت های مختلف ورزشی ادامه نمی یابد. امکان پیگیری رقابت ها وجود ندارد. انجام هرگونه فعالیت مهم ورزشی به خصوص فوتبال حتی پشت درهای بسته تا قبل از ماه سپتامبر ممنوع خواهد بود.

با توجه به صحبت های نخست وزیر فرانسه، فصل 2019/20 لیگ1 رسما نیمه تمام اعلام می شود. اکنون باید منتظر بیانیه لیگ1 و فدراسیون فوتبال فرانسه ماند. وضعیت قهرمان احتمالی، سهمیه ها و تیم های سقوط کننده مشخص نیست.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پاری سن ژرمن صدرنشین رقابت ها به عنوان قهرمان لیگ 1 فرانسه انتخاب شد

بیانیه لیگ

خبر سایت گل

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با وجود تعداد گل‌های برابر با بن یدر، ام باپه به عنوان آقای گل لیگ 1 فرانسه انتخاب شد

ام باپه: 18 گل در 20 بازی (بدون پنالتی)
    بن یدر: 18 گل در 25 بازی (3 پنالتی)

همه گل های ستاره پاری سن ژرمن در جریان بازی بوده درحالیکه سه گل بن یدر از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است. همچنین دی ماریا با 14 پاس گل، آقای پاس گل لیگ فرانسه شد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

جونینیو: نیمار به پاری سن ژرمن رفت چون در برزیل به ما می گویند فقط پول مهم است

جونینیو پرنامبوکانو که روزگاری ستاره لیون بود حالا در پست مدیر ورزشی در این باشگاه فرانسوی فعالیت می کند.

جونینیو مصاحبه مفصلی با گاردین داشته است. او در مورد کشور برزیل و نیمار صحبت کرده است.

در برزیل به ما این را یاد می دهند که فقط پول مهم است. به من گفتند در همان باشگاهی بازی کنم که بیشترین دستمزد را به من می دهد. حالا به نیمار نگاه کنید. به همین خاطر بود که او به پاری سن ژرمن رفت و آن ها همه چیز به نیمار دادند. حالا می خواهد قبل از پایان اعتبار قراردادش، جدا شود. اما نیمار باید همه چیز را جبران کند. او باید قدردان باشگاهش باشد. این یک مبادله است. نیمار باید با تمام توان در زمین بازی کند تا نشان دهد به پاری سن ژرمن متعهد است و احساس مسئولیت می کند و نقش رهبری را ایفا می کند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پاری سن ژرمن 1-0 سن اتین؛ کسب دوگانه داخلی با طعم تلخ مصدومیت ام باپه

پاری سن ژرمن در شب مصدومیت شدید کیلیان ام باپه از ناحیه مچ پا، موفق شد با نتیجه 1-0 سن اتین را در فینال جام حذفی فرانسه شکست داده و به مقام قهرمانی برسد.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •