تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: Chelsea FC | آبی های لندن | فصل 2019-2020

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خوشحالی فرانک لمپارد از برد چلسی مقابل تاتنهام

سوپرفرانکی از پیروزی بر سرمربی سابق خود خوشحال به نظر می رسد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مورینیو: VAR در حال کشتن بهترین لیگ دنیا است

اسپرز پس از شکست خانگی مقابل چلسی، در اولین بازی از باکسینگ دی روز پنج شنبه میهمان برایتون خواهد بود. مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی گفت:

درباره اخراج سون هیونگ مین باید بگویم از نظر من آقای تیرنی اشتباه کرد. ما با این تصمیمات در حال کشتن بهترین لیگ دنیا هستیم. نژادپرستی در فوتبال؟ من نمی‌دانم چطور قرار است این مشکل را حل کنیم. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که من کاملا، مطلقا و همه جوره با نژادپرستی در جامعه و طبعا در فوتبال هستم. هر بار چنین اتفاقی رخ می‌دهد، به شدت ناراحت می‌شوم. همواره هم از هر تصمیمی که مسئولین در قبال این پدیده بگیرند، حمایت خواهم کرد. جامعه نیاز به کمک دارد. فوتبال هم یک جامعه کوچک است. آیا ما هم به کمک نیاز داریم؟‌ بله. ولی جامعه در وهله اول نیاز به کمک دارد. باید هر نوع تبعیض را ریشه کن کنیم و در این مورد نژادپرستی نمود بارز تبعیض است. فوتبال و جامعه به کمک نیاز دارند.

این اتفاق قبلا هم رخ داده و به نظرم در آینده هم رخ خواهد داد. مشکل همین است. من پیشرفتی در زمینه پروتکل ها می‌بینم و این اتفاق خوبی است. بازیکنان این حق را دارند که بازی را متوقف کنند؛ نزد داور بروند یا به سمت مربیانشان بروند. این یک قدم است و از این پس هر تصمیمی که مسئولان بگیرند، حمایت خواهم کرد. من از هر لحاظ ضد نژادپرستی هستم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

طبق حساب مالی باشگاه که منتشر شده چلسی به کونته و دستیارانش 26.6 میلیون پوند غرامت بابت اخراج پرداخت کرده!

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دیدیه دروگبا در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ساحل عاج، حتی یک رای هم از کمیته بازیکنان سابق این کشور دریافت نکرد

بازیکنان سابق ساحل عاج، حتی یک رای هم در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ساحل عاج، به اسطوره این کشور ندادند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کورتوا: وقتی با هازارد در چلسی بودیم، دائما در مورد کاخ سفید یعنی رئال مادرید صحبت می کردیم

تیبو کورتوا می گوید از زمان حضورش در چلسی، همراه با ادن هازارد رویای بازی برای رئال مادرید را در سر داشته است.

کورتوا و هازارد که به فاصله یک فصل دوباره در رئال مادرید هم تیمی شدند، از رئال مادرید با لقب «کاخ سفید» یاد می کردند.

مصاحبه کورتوا را با نشریه El Mundo، می خوانید.

در رختکن باشگاه چلسی، دائما با ادن هازارد در مورد احتمال هم بازی شدن در رئال مادرید صحبت می کردیم. با خودمان می گفتیم «کاخ سفید، کاخ سفید» و اصلا صحبت کردن در این مورد حس خوبی می داد. حالا هردوی ما عزممان را جزم کرده ایم تا جام های زیادی با رئال مادرید ببریم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فرانک لمپارد: لیورپول نباید خیلی مغرور شود

فرانک لمپارد در پی درگیری با یورگن کلوپ در جریان برد 5-3 لیورپول مقابل چلسی، به تیم حریف هشدار داد که خود را از گزند غرور کاذب در امان نگه دارد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تیاگو سیلوا مدافع 35 ساله برزیلی پاری سن ژرمن به چلسی پیوست

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •