تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: پارس TU5 صفر بخرم ؟ ( فوری )

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض پارس TU5 صفر بخرم ؟ ( فوری )

سلام دوستان /

قصد خرید خودرو صفر دارم تا قیمت 110 م تومان .

نظر خودم روی پارس tu5 هست . ولی چند نفر از دوستام بدجور توی دلم رو خالی کردن که بعد از مدتی مشکل گیبرکس پیدا میکنه و هر روز تعمیرگاه و ... .

راستش من میخام خودرو صفر بخرم جهت مصرف خانوادگی و حداقل چند سال سمت تعمیرگاه هم نرم - جز موارد ضروری مثل تعویض روغن و.. -

از نظر ظاهری مورد پسندم هست . ولی این مشکل که دوستام گفتن بدجور ریخته منو بهم.

ممنون میشم اساتید راهنمایم کنند . چون باید تا فردا تصمیم بگیرم.

و اگر واقعا پشیمون میشم شما چی پیشنهاد میدین تو ای رنج قیمت ..- حتما صفر میخام باشه - - خانواده 206 هم نمیخام چون فضا برام مهمه -

پ ن : خودم میدونم ای قیمت واقعا گرونه و تا پارسال با ای پول میشد بهتری خارجی خوب خرید ولی الان لگن های ایران خودرو ..ولی چه کنم . مجبوریم مجبور
    Last edited by statue of liberty; 12-08-2019 at 20:28.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام دوستان /

نظر خودم روی پارس tu5 هست . ولی چند نفر از دوستام بدجور توی دلم رو خالی کردن که بعد از مدتی مشکل گیبرکس پیدا میکنه و هر روز تعمیرگاه و ... .

راستش من میخام خودرو صفر بخرم جهت مصرف خانوادگی و حداقل چند سال سمت تعمیرگاه هم نرم - جز موارد ضروری مثل تعویض روغن و.. -

و اگر واقعا پشیمون میشم شما چی پیشنهاد میدین تو ای رنج قیمت ..- حتما صفر میخام باشه - - خانواده 206 هم نمیخام چون فضا برام مهمه -

پ ن : خودم میدونم ای قیمت واقعا گرونه و تا پارسال با ای پول میشد بهتری خارجی خوب خرید ولی الان لگن های ایران خودرو ..ولی چه کنم . مجبوریم مجبور
    پولمون بی ارزش شده ۱۱۰ تومن هم پولی نیس ک بخواد دستو باز بذاره و اینکه منم جز 207 و اینا چیز دیگه ای ب ذهنم نمیرسه
    ولی صفر نخر
    من جات بودم دنا میخریدم مدل ۹۷ در حد و کم کارکرد با رینگ و ایناش بود 104 تومن دیروز معامله کرد رفیقم کاش زودتر مینوشتی این پستو
    ماشین چینی هم بیخیالش شو
    Last edited by MMDFullHD; 12-08-2019 at 21:21.

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

آره میدونم 110 ت هم پولی نیست . ولی خب مجبورم مجبور بخدا وگرنه نمیخریدیم ..35 سال پس انداز و کار با این پول پارسال میتونستم 2-3 تا صفرش وردارم امسال یکی .

بگذریم :

راستش نظرم روی خودرو 0 هست . دنا هم متاسفانه صفرش خیلی گرونتر از 110 ت میشه و اینکه سواریش خشکه و فضاش کمتر از پارس .

از همه نظر پارس tu5 رو خودم میپسندم البته مجبورم بپسندم .فقط همون مشکل گیبرکس میخام بدونم واقعا وجود داره و پشیمونم میکنه یعد از مدتی از خرید یا نه

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

آره میدونم 110 ت هم پولی نیست . ولی خب مجبورم مجبور بخدا وگرنه نمیخریدیم ..35 سال پس انداز و کار با این پول پارسال میتونستم 2-3 تا صفرش وردارم امسال یکی .

بگذریم :

راستش نظرم روی خودرو 0 هست . دنا هم متاسفانه صفرش خیلی گرونتر از 110 ت میشه و اینکه سواریش خشکه و فضاش کمتر از پارس .

از همه نظر پارس tu5 رو خودم میپسندم البته مجبورم بپسندم .فقط همون مشکل گیبرکس میخام بدونم واقعا وجود داره و پشیمونم میکنه یعد از مدتی از خرید یا نه
    بمیرم داداش
    ولی صفر نخر نخر ک خوب نی
    من خودم از بهمن ۹۶ اخراش یه مزدا ورداشتم ۱۳۱ تومن بگذریم صفر ک نمایندگی ده تومن بخاطر حق دلالیش خورد ...
    رنگش سر چند ماه داشت میریخت
    باز دنا در حد میتونی پیدا کنی در حد کم کار زیر ۲۵ تا با این پول باز حداقل عیبو ایرادش افتاده بیرون
    TU5 هم کلا گیربکس هاشون مشکل نمیشه گفت داره ولی هماهنگ نیس tu5 ها کلا گیربکساشون همینه بعد ی مدت دنده ۴ و ۵ ماشین انگار جون نداره ولی بستگی به انتظارات خودت داره ماشالله همه تو ایران انتظارشون خیلی زیاده
    شما بخری سر اولین کیلومتری یا ۵ کیلومتری ک روغن و فیلترو میری عوض کنی دلتو میزنه میگی چرا دنا نخریدم
    دنا خیلی از نظر ظاهری قشنگ تر هست فقط شیشه هارو دودی کن و رینگ بنداز ماشین همه جذب ماشینت میشن
    در مورد خشک بودن اتاق خودرو هم حق باهاتونه
    مزدا ۳ ای ک من داشتم از دنا سواریش خشک تر بود دست انداز شدید میکوبید ولی بعد چند وقت عادت کردم و دیگه زیاد ب چشم نمیومد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان /

با این بودجه و این کیفیت آشغال ماشینای نو و این توقعات شما ک خانوادگی و بی دردسر باشه بنظر من اصرار روی خودروی صفر رسما خودکشی هستش!!!
    من پیشنهادم خرید یه ال۹۰ کم کارکرد و تمیز و سالم هستش...حتی میشه اتومات مثلا مدل96شو خرید...ال۹۰ ماشینیه ک آپشن نداره قیافه نداره اما کاملا خانوادگیه و ازون مهم تر تو این سالها همه جوره خودشو اثبات کرده و همه میدونن ک دردسر و تعمیر و خرج نداره واقعا...یه ماشین کم مصرف و تقریبا بی خرج و جدا بی آزار ک تو این دوره زمونه ک همه درگیر تعمیرگاه و قطعه یدکی و خرج تعمیرن واقعا نعمته همچین ماشین بی ادا اطواری!
    موتور و گیربکس مچ و خوش عملکرد و جلوبندی و تعلیق پوست کلفت در کنار زشتی و یکم خشک بودن سواری از ویژگی های ال۹۰ هستن...فقط روغن و فیلتر و ایناشو ب موقع عوض کنین و تا سالها بی نگرانی سوارش شین!
    میدونم ک از پیشنهادم ب سادگی میگذرین و مث خیلیا لذت ماشین نو و بوی نویی رو ترجیح میدین اما بنظرم یکم منطقی فکرکنین ب پیشنهادم...صاحب اختیارین بهرحال...
    ب سلامتی و مبارکی و خوشی هرچی ک خریدین...

6. 4 کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من خودم چند ساله پرشیا سوار میشم
    اشگم در اورده
    هر روز تعمیرگاه هستم
    الان میخوام ردش کنم یه ال نود بخرم
    ال نود میگن اصلا خراب نمیشه زیاد اذیت نمیکنه

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام دوستان /

سلام
    بهترین راه خرید تندر 90 کارکرده هست
    با بودجه شما تمیز و درجه یکش پیدا میشه

9. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

اگر نمی‌خواین تو خرج بیفتین
    و خودروی اتومات می‌پسندین
    برین سمت کوییک اتومات صفر یا حداقل مدل 97
    هم لوازمش مثل پراید، تیبا و ساینا ارزون هست و هم گیربکس CVT بلژیک داره
    حداقلش هم اینه قطعاتش داخل پیدا میشن...

پ.ن: کم کم وقتشه که جامعه ایران هم رو به خودروهای اتومات بیارن... (البته الزاما منظورم برند خاصی نیست)

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

هر ماشینی خواستی بخری دو تا کار حتما انجام بده اول برو بیمه بدنه کن حتما دوم لاستیک ها رو عوض کن کره ای یا اگر بدوجه داری میشلن بندازه از سایر ۲۰۵ همون دنای که دوستمون گفت رو لاستیک ۲۰۵ کره ای بنداز زمین تا آسمون فرق خواهد کرد

12. 2 کاربر از QSEVEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ممنون از همه دوستان که جواب دادن / راستش ال نود که بمیرم هم نمیخرم .. نه سواری داره . نه قیافه نه راحتی نه آپشن- حتی جا یه دستمال کاغذی گذاشتن نداره - .به هرحال این چیزا هم خیلی مهمه. تنها چیزی که داره موتور خوبشه .-داداشم داره و میدونم چقد خوبه موتورش -

راستش زیاد پرس و جو کردم...از کسانی که که پارس tu5 مدل بالا - 95 به بالا - داشتن و همچنین از چند تعمیرکار ..

همه پارس تیوفایو و ال نود رو پیشنهاد میدادن..

در کل میگفتن راضیم . و میخرم انشالا که خوبه
    Last edited by statue of liberty; 15-08-2019 at 21:46.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •