تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: Liverpool FC | قرمز ها | فصل 2019-2020

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با شکست یوونتوس مقابل لاتزیو، لیورپول تنها تیم در 5 لیگ معتبر اروپایی است که هنوز نباخته است

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ یورگن کلوپ قراردادش را تا سال 2024 با لیورپول تمدید کرد

چهار سال صبر کردن تا به اولین جام رسید. هر تیم بزرگی اینقدر حوصله نمی کنه

3. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فن دایک: بابت نبردن توپ طلا کمی ناامید شدم؛ حالا احترامی دو طرفه بین من و مسی برقرار است

ویرجیل فن دایک، مدافع لیورپول اذعان داشت از نبردن توپ طلای 2019 کمی ناامید شده است.

واقعیت این است که کمی ناامید شدم ولی باز هم تصمیم گرفتم به مراسم بروم و در نهایت شبی جادویی رقم خورد. هنوز هم برای من حضور در کنار بزرگان فوتبال جهان، دستاورد فوق العاده‌ای محسوب می‌شود. در طول مراسم با مسی حرف زدم. البته مکالمه چندان طولانی نبود چون او زیاد نمی‌تواند به زبان انگلیسی صحبت کند. با این حال همان مختصر صحبت‌هایمان کافی بود تا بدانم احترام میان ما حالا دو طرفه شده است.

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کلوپ: از شنیدن خبر محرومیت منچستر سیتی شوکه شدم؛ احساس گواردیولا و بازیکنان را درک می‌کنم زیرا آنها هیچ کار اشتباهی انجام نداده‌اند

همیشه گواردیولا و تیم او را تحسین می کنم

کلوپ خوشحال است که مانه آماده به نظر می رسد و می تواند مقابل اتلتیکو مادرید کمک بزرگی باشد. وی همچنین با پپ گواردیولا و تیمش ابراز همدردی کرد.

وقتی این خبر را شنیدم، شوکه شدم. یک نفر این خبر را برایم فرستاد. من اطلاعاتی در مورد این چیزها ندارم. چیزی که می توانم بگویم، این است که منچستر سیتی از زمانی که من به انگلیس آمده ام، فوتبالی شورانگیز ارائه می دهد. همیشه کار آنها و پپ گواردیولا را تحسین می کنم. می توانم تصور کنم برای آنها این خبر چقدر سخت است. حالا آنها باید با آن کنار بیایند. من اصلا نمی دانم آنها چه کاری انجام داده اند که محروم شده اند. به طور واضح سیتی درخواست تجدید نظر خواهد داد و فکر می کنم اطلاعات بیشتری در این مورد به دست خواهیم آورد.

راستش را بگویم، احساس گواردیولا و بازیکنان سیتی را درک می کنم. آنها قطعا هیچ کار اشتباهی انجام نداده اند. آنها فوتبالی هیجان انگیز ارائه می دهند و باعث پیشرفت هر لیگی می شوند اما در نهایت شما مجبورید به قانون احترام بگذارید. خواهیم دید چه اتفاقی خواهد افتاد.

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مرورى بر نكات آمارى ديدار چلسى-ليورپول؛ روياى سه گانه قرمزهاى آنفيلد بر باد رفت

با شکست لیورپول در برابر چلسی و حذف این تیم از دستیابی به جام حذفی، رویای کسب سه گانه برای این تیم خاتمه یافت.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کلوپ: با کیفیتی که اتلتیکو مادرید دارد، درک نمی‌کنم این چه سبک فوتبالی است که آنها بازی می‌کنند

پس از برتری 3-2 اتلتیکو مادرید مقابل لیورپول در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و حذف لیورپول، یورگن کلوپ گفتگویی با خبرنگاران داشت.

از عملکرد بازیکنان خود بسیار راضی هستم. تقابل با چنین تیم هایی آسان نیست. واقعا سبک بازی اتلتیکو مادرید را درک نمی کنم. با کیفیتی که اتلتیکو مادرید دارد، درک نمی کنم این چه فوتبالی است که آنها بازی می کنند. این تیم می تواند به مراتب بازی مناسب تری انجام بدهد اما در عوض عمق زمین خود می مانند و منتظر ضدحملات هستند.

به هرحال این هم یک سبک است و قطعا به آنها احترام می گذاریم و نتیجه را می پذیریم. اما امشب احساس خوبی به ما دست نداد. می دانم واقعا بازنده بدی هستم به خصوص وقتی مقابل تیمی با بازیکنانی در کلاس جهانی که با دو ردیف 4 نفره مشغول دفاع است، بچه ها اینچنین تلاش می کنند.

می دانیم که طی دو فصل اخیر در لیگ قهرمانان اروپا، گاهی اوقات خوش شانس بودیم. البته که برای رسیدن به دو فینال پیاپی باید خوش شانس هم باشید اما امشب در لحظات تعیین کننده بازی، همه چیز به ضرر ما رقم خورد.

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ایان راش: شاهد بهترین تیم تاریخ لیورپول هستیم اما در صورت به پایان نرسیدن فصل، نمی‌توان جام لیگ برتر را به این تیم داد

اسطوره ولزی قرمزهای آنفیلد می گوید فصل باید به پایان برسد تا قهرمانی لیورپول تثبیت شود.

ایان راش معتقد است تنها در صورتی می توان لیورپول را قهرمان فصل 2019/20 لیگ برتر معرفی کرد که رقابت ها انجام شود و به پایان برسد.

بدون شک شاهد بهترین تیم تاریخ لیورپول هستیم اما حالا نمی توان جام را به تیمی داد. باید فصل تمام شود. بدون پایان یافتن فصل نمی توان جام را به لیورپول داد. امیدوارم فصل به پایان برسد و قهرمان شویم. اگر اینطور نشود (فصل به پایان نرسد)، باید درک کنیم که گذشته مربوط به گذشته است!

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رابرتسون: مسی یا رونالدو؟ لیونل مسی؛ عاشق نبردی هستم که با او در آنفیلد داشتم

فول بک قرمزهای آنفیلد با وجود درگیری با مسی، این ستاره آرژانتینی را بهترین بازیکن جهان می داند.

اندی رابرتسون بار دیگر پس از معجزه آنفیلد و کامبک تاریخی لیورپول مقابل بارسلونا در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2018/19 به تحسین از لیونل مسی پرداخت. این درحالی است که او و مسی در بازی برگشت دائما با یکدیگر درگیر بودند.

رابرتسون در گفتگو با پیتر کراوچ در پاسخ به سوال "بهترین بازیکن جهان، مسی یا رونالدو؟"؛ گفت:

مسی. عاشق نبردی هستم که با او [در آنفیلد] داشتم. هم تیمی هایم در لیورپول معمولا از من خیلی تعریف نمی کنند اما پس از آن بازی، اگر بخواهیم عادلانه بگوییم فکر می کنم این کار را انجام دادند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کلوپ: منچستر سیتی تنها تیمی در جهان است که می تواند اینگونه ما را در هم بکوبد

شب گذشته (پنجشنبه) دو تیم منچستر سیتی و لیورپول در ورزشگاه اتحاد به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 4-0 به سود سیتیزن ها خاتمه یافت.

یورگن کلوپ، سرمربی باشگاه لیورپول پس از شکست سنگین تیم خود مقابل منچسترسیتی، به تمجید از بازیکنان و کیفیت بسیار بالای این تیم پرداخت.

این شکست هیچ ربطی به موفقیت هفته گذشته ما برای قهرمانی در لیگ برتر انگلیس نداشت. این شکست مانند تمامی شکست ها اذیت کننده بود. چیزی که در بازی با سیتی خواستار دیدنش بودم، آمادگی ما برای مبارزه در این بازی بود. آن ها در لحظات تعیین کننده مسابقه پیروز شدند که معمولا چنین چیزی مقابل ما از سوی تیم حریف رخ نمی داد. با این حال، بازیکنان منچسترسیتی از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند. آن ها از اشتباهات ما استفاده کردند اما ما نتوانستیم از اشتباهات آن ها استفاده کنیم.

اگر تیمی در جهان وجود داشته باشد که بتواند اینگونه ما را در هم بکوبد، آن تیم منچستر سیتی است. در این بازی، در چندین صحنه می توانستیم بهتر عمل کنیم و شرایط می توانست متفاوت پیش برود اما اینگونه نشد. با تماشای بازی امشب، می توانید ببینید که اختلاف کیفیت تیم ما و منچستر سیتی 20 امتیاز نیست اما چیزی که در فوتبال مهم است، پیروز شدن در بازی ها است که ما موفق به انجام این کار شدیم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لیورپول 5-3 چلسی؛ در آتش سوزان آنفیلد، شاگردان فرانک لمپارد سوختند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •