تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: کندی عجیب غریب سرعت

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض کندی عجیب غریب سرعت

سلام.وقت همگی بخیر یه مشکل عجیبی برام پیش اومده دارم دیوونه میشه .چند وقت پیش خط اینترنت شرکت مون طبق تعرفه های جدید مخابرات عوض شد (که گفتن دیگه نامحدود ارائه نمیشه)سرعتی که بهمون دادن 4مگ هس با ترافیک 320گیگ .
    مشکل اینجاست که وقت یه آدرسی رو تو مرورگر وارد میکنی(هر مرورگری)حداقل 10ثانیه طول میکشه تا وارد اون سایت بش خیلی عجیبه برام قبلا سرعت 1مگ داشتم اصلا این مشکل و نداشتم جالب اینجاست وقتی باidm دانلود میکنم دقیقا500کیلو میکشه یک ماهه دارم همه جوره باهاش سرو کله میزنم نمیفهمم چرا ب 2020هم زنگ زدم میگه مشکل ازمرو گراتونه (بی سوادن دیگه)جالب اینجاست خطوط هم فیبر نوری هست بدون کوچکترین نویزی فقط چیزی که متوجه شدم ان بود ک موقعی که IDMمیخواد دانلود کنه دقیقایه چیزی حدود 5تاثانیه طول میکشه تا شروع کنه به دانلود ولی وقتی شروع کرد500 کیلو میکشه .مودمم 2740u هست .مغزم داره سوت میکشه

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

سرعت که درسته 4 مگابیت میشه 500 کیلوبایت بر ثاینه.
    کلا سرعتا رو بر حسب بیت محاسبه میشه برا تبدیلیش باید تقسیم به 8 بشه.

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سرعت که درسته 4 مگابیت میشه 500 کیلوبایت بر ثاینه.
    کلا سرعتا رو بر حسب بیت محاسبه میشه برا تبدیلیش باید تقسیم به 8 بشه.
    دوست عزیز دقت نکردی عرض بنده هم همین بود توی دانلود وبرنامه دانلود منیجر سرعت و 500کیلو نشون میده ودانلود میکنه ولی توی مرور گر اصلا حس نمیکنی داری با نت 4مگ کار میکنی انگار نت 256کیلو بیته تا 4مگا بیت مشکلم اینه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

صفحه های وب انقدر سنگین شدن adsl دیگه نمیکشه . وقتی سرعت پایین باشه موقع کار کردن پینگ میره بالا باسه همینه .

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

۴ مگ به درد وب گردی نمیخوره حداقل باید سرعت دوبرابر این داشته باشی

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

صفحه های وب انقدر سنگین شدن adsl دیگه نمیکشه . وقتی سرعت پایین باشه موقع کار کردن پینگ میره بالا باسه همینه .
    مساله اینه که سرعت تا دوماه پیش 1مگ بود واز خطوط سیمی استفاده میشد وانقدر تاخیر درلود صفحات نبود این عجیبه ولی الان یه لحظه آنی باز میکنه ولی بیشتر مواقع دیر لود میشه انگار دیر کانککت میشه میدونی چی میگم فک کنید دانلود منیجرو استارت میکنی یه فایلی رو دانلود کنه بعد از 5تا 10ثانیه شروع میکنه به دانلود با حداکثر سرعت مشکل اینجاست .حتی به مودم شک کردم تعویضش کردم فرقی نکرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

تو cmd بزن مثلاً ping [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا آدرس خارجی دیگه، ببین ping چقدره، اگه بالای 160 باشه بخاطر همینه اگه در گوشی و لپتاپ و... هم لود صفحه زیاد طول میشه پینگ بالاست.... در کل پشتیبانی مخابرات مزخرفه اگه درست نکردن 195 شکایت کن .
    مخابرات دزد سرخود سرویسهای نامحدود را برداشته طرحها هم گرون کرده حجم ترافیک هم نسبت به دیگر ISP ها کمتره به نظرم از یک ISP دیگه اینترنت بگیرید بدبختی فیبر نوری هم انحصار مخابراته مگه اینکه برید سراغ TD-LTE و..
    Last edited by MXRX; 04-08-2019 at 18:45.

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو cmd بزن مثلاً ping [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا آدرس خارجی دیگه، ببین ping چقدره، اگه بالای 160 باشه بخاطر همینه اگه در گوشی و لپتاپ و... هم لود صفحه زیاد طول میشه پینگ بالاست.... در کل پشتیبانی مخابرات مزخرفه اگه درست نکردن 195 شکایت کن .
    مخابرات دزد سرخود سرویسهای نامحدود را برداشته طرحها هم گرون کرده حجم ترافیک هم نسبت به دیگر ISP ها کمتره به نظرم از یک ISP دیگه اینترنت بگیرید بدبختی فیبر نوری هم انحصار مخابراته مگه اینکه برید سراغ TD-LTE و..
    پینگ گوگل و الان گرفتم 67تا70میلی ثانیه وپینگ 4.2.2.4 بین 130تا140
    مشکل اینه که وقتی دانلود میکنی یا وقتی آدرس تو مرورگر میزنی یا وقتی پینگ میگیری دقیقا برای هر کدوم چند ثانیه وقت میگیره تا عملیات انجام بشه من فک میکنم مشکل اینجاست وقتی تو دانلود منیجر استارت دانلود میزنی همون لحظه شروع نمیکنه به دانلود میزنه کانکتینگ بعداز 5تا10ثانیه دانلود شروع میشه همینطور تو پینگ و همینطور تو مرروگر ینی انگار به ispدیر وصل میشه.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

پینگ گوگل و الان گرفتم 67تا70میلی ثانیه وپینگ 4.2.2.4 بین 130تا140
    مشکل اینه که وقتی دانلود میکنی یا وقتی آدرس تو مرورگر میزنی یا وقتی پینگ میگیری دقیقا برای هر کدوم چند ثانیه وقت میگیره تا عملیات انجام بشه من فک میکنم مشکل اینجاست وقتی تو دانلود منیجر استارت دانلود میزنی همون لحظه شروع نمیکنه به دانلود میزنه کانکتینگ بعداز 5تا10ثانیه دانلود شروع میشه همینطور تو پینگ و همینطور تو مرروگر ینی انگار به ispدیر وصل میشه.
    این برنامه رو تست کنید.
    Complete Internet Repair

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •